Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה שפיתחתי לחובבי רכב - בדיקת פרטים טכניים לפי לוחית רישוי

Skity
שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עובד על הרכב שלי

אבל כשאני מקיש את המספר של האופנוע הוא אומר שהמספר לא קיים

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

המאגר מכיל רק רכבים לצערי, לא אופנועים.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.OMApp.rechev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לכתוב את האפיליקציה לאייפון . יקח לי שבועיים בערך בגלל העבודה .

אם תצטרך עזרה במשהו אשמח לעזור לך (טיפ קטן: תצליב גם את degem_cd וגם את degem_nm מול המאגר השני, במאגר הראשון degem_cd מופיעים רק המספרים עצמם של הדגם והאורך שלהם כאורך המספר, ובמאגר השני המספר תמיד 4 ספרות, והמספר 0 ממלא מקומות חסרים, לדוגמה אם במאגר הראשון המספר דגם הוא 95, אז בשני זה יהיה 0095 )

מעבר לזה אשמח לעזור בפרטי, אם תחליט לבסוף שלא לעשות אז תעדכן אותי, אולי אני אעשה עם VM.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקנתי והוספתי Review של 5 כוכבים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאגר שלהם הזוי, אני כל יום מעדכן את המאגר אצלי בשרת הלוקאלי במחשב בלי למחוק את הרכבים שירדו מהמאגר כמובן, פעם הוא יורד לי עם 3.3 מיליון רכבים, לפני כמה ימים ירד עם רק 2.7 מיליון.

אחלה אפליקציה, התקניתי עובד מצויין, תודה רבה!!

פוסט עם כל הלוחיות היפות http://bit.ly/1w7byAl

מנהל קבוצת "לוחיות רישוי יפות" בפייסבוק

זה חתיכת פריק שואו מה שהולך פה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המאגר שלהם הזוי, אני כל יום מעדכן את המאגר אצלי בשרת הלוקאלי במחשב בלי למחוק את הרכבים שירדו מהמאגר כמובן, פעם הוא יורד לי עם 3.3 מיליון רכבים, לפני כמה ימים ירד עם רק 2.7 מיליון.

אחלה אפליקציה, התקניתי עובד מצויין, תודה רבה!!

היו להם המון תקלות, עד לפני שבוע, כמעט על בסיס יומי המאגר היה תקוע על 2000 - 50,000 כלי רכב, משום מה בעדכון היומי הוא היה כביכול מתרוקן ומתמלא מחדש, וכל פעם היה נתקע על מספר אחר, פעם 2000, פעם 50 אלף, פעם 180 אלף, וכו', השארתי להם מייל ולהפתעתי הם החזירו תשובה ואמרו שטיפלו בתקלה הזאת, ויאמר לזכותם שהמאגר דיי יציב מאז, מידיי פעם קורס לכמה שעות אבל זהו.

מפתח אפליקציית פרטי רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטע מעניין, הזנתי יונדאי i800 של אבא שלי שהגיעה לארץ כמסחרית סגורה (קומבי) ועברה בארץ הסבה לא.צ.ז עם 9 מושבים במקום 3 במקור.

באפליקציה מופיע 3 אבל ברישיון רשום לנו 9 (8 מלבד הנהג).

זה לא מתעדכן במאגר לאחר שינוי כזה?

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כתוב בהערות, או תחת 'מספר נוסעים'(או מושבים) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה. אבל נראה לי שלפחות בסעיף קבוצת הזיהום יש בעיה, משום מה הסוזוקי קרוסאובר מופיע לי בקבוצה 9 והסויפט בקבוצה 14. כאילו הוא איזה ג'יפ צבאי.
כנראה שאלו דרגות הזיהום לפי הנוסחאות החדשות, מה כתוב לך ברישיון רכב?

סתם לדוגמה, סיטרואן c3 היתה בדרגה 4 כשרק הגיעה לארץ והיום היא בדרגה 9.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...