Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסך מחשב של פילפס בן פחות מחצי שנה,יש בו פס ורודכמו של סמסונג,יחליפו לחדש או מתקנים?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה המסך

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=28365

נקנה מאיבורי.

עכשיו הילדים משחקים וקלטתי את זה.

יום ראשון נפנה ליבואן,

https://srvpro.com/contact-us/

נראה מה אומר.

במקרים כאלו, לדרוש החלפה?

IMG_0757.jpg

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו שאפו שאפו.

אין לי מלים אחרות.

התקשרתי היום ב8:30 בבוקר, ענו מהר מאוד, ביקשו תמונות לווצאפ + מספר סיריאלי של המסף מאחור.

תואם למחר החלפה לחדש.

יגיעו אליי לקחת ולתת לי אחר. ביקשו רק דבר אחד,להביא איתי את המעמד של המסך.

מי יתן ובישראל ילמדו לתת שירות כזה יעיל, ללא ויכוחים ואיכותי.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון - יש לא מעט חברות שיודעות לתת שרות מצויין. עדיין הן ראויות לפרסום חיובי על ידי הלקוחות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון

קיבלתי חדש דנדש בקרטון.

הגיע שליח. לקח הישן, נתן החדש.

תענוג. אני מחפש עכשיו טלויזיה לבית. אקנה רק פיליפס עם 3 שנות אחריות. גם אם יקר יותר,אחכה למבצע,אבל לא אתפשר. רק אחריות כזאת.

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה לגמרי, ככה צריך.

שיםם לב שלטלויזיות שמתי לב שנותנים אחריות קצת מתעתעת לפעמים, שנה אחריות יבואן ושנתיים "מעבדה" כלשהי, לא שמתי לב וקניתי אחת של LG כזו בשופרסל בזמנו אמנם במחיר זול.

למוניטורים האחריות היא בד"כ 3 שנים מלאות

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפס לצערי הדרדרו באיכותם בגלל שנקנו על ידי חברה סינית, לכן מדובר במותג מדבקה סיני כעת. אז הייתי שוקל שנית את עניין הטלוויזיה , אבל אתה הוכחה מעולה לכמה חשוב שירות לקוחות טוב, המון חברות בחו"ל יודעות את זה (אמזון, זאפוס...) אבל בארץ לצערי זה נדיר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מותג הטלויזיות של פיליפס נקנה על ידי Funai שהיא חברה יפנית דוקא. לפני הרכישה Funai ייצרה ברשיון מוצרים תחת השם PHILIPS. השינוי הוא שינוי בבעלות על המותג. הטלויזיות, מן הסתם, יוצרו בסין.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

ופתאום, פתאום

המסך התחיל להיות לבן. לרצד ולעשות פלקרים. שלחתי הודעה עם סרטון מה קרה למסך,תוך יומיים הגיע מסך חדש על ידי שליח,לקח את הישן.

ועוד קיבלתי מסך חדש יותר

221V8A

איזה חברה,איזה חברה! תענוג לעבוד עם כאלו. איך אנחנו נותנים עבודה לכל השאר זרוקים עלינו קצוץ ולא עוזרים בכלל?

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השירות של פיליפס אכן מעולה וגם המסכים שלהם. השוק שלהם פה לא הכי חזק.

אני עם מסך של דל וגם השירות שלהם מעולה. הם נותנים 3 שנות אחריות עד הבית ולא מתברברים יותר מידי כשצריך שירות.

יש לי מסך שקניתי לפני 3 שנים ואחרי שנה וחצי בערך הופיעו כתמים ירוקים לא ברורים בתצוגה במסגרת של המסך. שיחה עם השירות ויום למחרת הגיע טכנאי שפשוט פתח קופסא של מסך חדש מדגם עדכני מקביל - הביא לי ולקח את הישן. גם בתיקון של מחשבים ניידים שנזקקנו פה ושם במשרד השירות שלהם תמיד היה מהיר ואיכותי, היו מגיעים תוך 24-48 שעות ותמיד חלפים היו זמינים במלאי.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, yuvk כתב:

נראה שהשירות מצויין אבל המוצרים לא משהו... שני מסכים שונים התקלקלו בשנתיים?

כן. כבר דנו בעיניין בדברים הישנים שמחזיקים שנים על שנים והחדשים שמתים תוך 370 יום {ראו הסידרה-נקמתה של המנורה האדומה - ערוץ 8.ממש מעניין}

אני שינתי פאזה- המוצר עם הכי הרבה שנות אחריות-לקנות וזהו. כמו לדוגמא טורנדו-כולם אומרים ממש מזעזע,אבל 7 שנים של שקט- שימות שיהרס-יש אחריות.

• אהבתי 1

BMW E36 M40 year of 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...