Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחביב חדש מדפסת תלת מימד

michael carmi
שימו לב! השרשור הזה בן 1837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחרונה רכשתי מדפסת תלת מימד לבית (creality) .יצא לי להדפיס עליה מספר דברים ומדובר בתחביב מעניין מאוד

יש פה אנשים עם מדפסת תלת מימד?

אשמח לשמוע על המלצות מהיכן לקנות חומר איכותי , רעיונות להדפסה איכותית, כיצד להימנע מהתנתקות החומר מהמשטח.

ובכלל כל מה שעולה לכם בראש.

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ENDER3? גם אני רכשתי ובאמת כיף של תחביב, אבל לא יצא לי להדפיס כבר כמה חודשים כי תמיד מעסיק אותי להרבה שעות לעצב/להדפיס/לתקן עיצוב ושוב להדפיס חחח.

ואני זוכר שלפני כמה חודשים שחיפשתי מצאתי שגם בארץ מוכרים PLA בפחות מ100 שקל שזה בערך כמו להזמין מGEARBEST וכו', אבל אין לי מושג איך החומרים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי CR 10 RPO אני כרגע מתמקד בהדפסת מודלים קיימים מהאינטרנט עד שאדע איך לשלוט בטמפרטורה, מהירות והשאר

נתקלת בבעיות של ניתוק החומר מהמשטח?

"הסטטיסטיקה הרשמית חושפת כי נהגי מכוניות ותנאי כביש בעייתיים, הם הגורמים לחלק משמעותי מתאונות הדרכים הקטלניות ב-2010 בהן היו מעורבים רוכבי דו-גלגלי". ynet

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי עם הדפסתי משהו גבוה אבל לא עשיתי לו "שמלה" רחבה בשביל שיחזיק.

לפעמים גם תוספת טמפ' של המשטח עוזרת.

יש מלא סירטונים לCREALITY, איתם אתה לומד המון.

אני גם חדש בתחום חח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

רכשתי לאחרונה ender 3, מאוד נגישה ופשוטה ועם זאת איכות תוצאה לא רעה בכלל.

קניתי גם לשימושים עיסקיים קלים אבל בעיקר כדי לעניין את הבנים שלי שמגלים יכולות טכניות מפותחות לגילם.

הדפסתי חלקים מ-thingiverse וגם כאלה שתכננתי לבד, יש לי כבר רשימות של תכנונים הלאה.

חוט קניתי בנתיים מפילמנטק, שירות מעולה ומחיר לא רחוק מסין.

קניתי PLA שהוא הנפוץ היום וגם ABS בשל תכונות ח"ג ידועות וטובות. הבעיה איתו זה שהמדפסת פתוחה והוא מסריח מאוד בזמן ההדפסה בזמן ש-PLA נייטרלי.

לגבי בריחת הדפסה מהמשטח, אתה כנראה מתחיל עם Z גבוה מדי. שים דף מתחת לדיזה כשאתה מעל כל פינה ותרים כל בורג עד שהדף כמעט נתקע שם.

עריכה: הנחתי שאופן הסט-אפ אצלך דומה לשלי.

בנוסף דאג לניקיון המשטח עם אלכוהול 70%.

יש קבצים מוכנים ב-things שמיועדים להרצה ראשונית והבטחת הסט-אפ.

לגבי איכות ההדפסה, אם אתה משתמש ב-cura, יש שם קריטריונים כמו עובי השכבות ורמת מילוי החלל הפנימי (הוא הרי לא מודפס כגוש אלא כחלק חלול מחוזק) שאחראיות על החוזר וטיב פני השטח.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bed Leveling זה הדברק הכי חשוב לדעתי, ממש צריך לכוון טוב בשביל לימנוע בעיות בהמשך.

https://www.thingiverse.com/thing:3162241

מיברשת לרובוט, פחות שיערות וקצת שיפור בשאיבה.

80661ea2a067d0239ed79bbbc70c13f9_preview_featured.jpg

XiaomiBrush.JPG

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התחדשתי ב- Ender 3 לפני כשלושה חודשים.

הדפסתי כמה דברים חביבים, אבל בינתיים אני עסוק בשדרוגים שלה.

החלפת לוח אם, דרייברים למנועים והכי חשוב, קיט כיול אוטומטי (BLTOUCH).

מסתבר שאחת המכות הקשות של ה- Ender 3 היא התעוותות של משטח האלומיניום שעליו מדפיסים.

פתיר חלקית על ידי שימוש במשטח זכוכית שלהם, אבל עדיין הכיול משתנה מעט מדי כמה הדפסות.

בכל מקרה כדאי לדעתי להשתמש ב- Mesh bed leveling (כיול של הראש בכמה נקודות) ולא רק ביישור המשטח.

כרגע אני נאבק עם הגדרת ה כיול האוטומטי עם החיישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אכן הכיול לא אחיד, קרה שלא הייתי צריך לגעת וקרה שהוא יצא מכיוון.

נמסיס, מאיפה אתה מזמין את החלקים? גם גירבסט?

החברה בישראל שמפיצה את המשלוחים שלה מוציאה את החשק מהחיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע? תמיד קיבלתי עם שליח עד הבית(אקסלוט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

את העמלה והמע"מ ידעו לגבות איך שהחבילה הגיעה, אח"כ נעלמו לכמה ימים, ללא מענה טלפוני או במייל, התעלמו מהכתובת למשלוח, שלחו ללא שום תיאום לכתובת של החשבונית וככה חבילה של כ-1000₪ ישבה מחוץ לדלת כמה שעות. ולפי גוגל המקרה שלי עוד היה סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הכיול לא אחיד, קרה שלא הייתי צריך לגעת וקרה שהוא יצא מכיוון.

נמסיס, מאיפה אתה מזמין את החלקים? גם גירבסט?

החברה בישראל שמפיצה את המשלוחים שלה מוציאה את החשק מהחיים.

אכן גירבסט.

בינתיים לא היו לי בעיות כלל.

כדי לאסוף את המדפסת שלחו אותי עד למרכז הלוגיסטי כדי לאסוף, אבל חבילות קטנות יותר ממתינות לי בחנות ליד העבודה.

גם המרכז הלוגיסטי היה לא רחוק.

לגבי הכיול, מה שמרגיז עוד יותר, אחרי שהמדפסת עבדה נניח במשך כמה שעות והדפיסה דברים, בהדפסה הבאה הגובה מהמגש שוב לא מכוייל. מכייל שוב, בבוקר אחרי שהתקררה לגרמי שוב צריך לכייל.

מרגיז ביותר. בלי שכבה ראשונה בגובה טוב, במיוחד על משטח זכוכית, סיכוי לא קטן שיתנתק.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה באמת הפאול הגדול שלה. אבל באלפייה אני סולח, לא ציפיתי למוצר מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...