Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון: הושקה רשמית | פיג'ו 508 החדשה עברה רישוי בארץ (וקצת על מאזדה CX5)

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטויוטה קורולה הוחלפו מנועים, בניסן מחליפים גירים רציפים, גם סוזוקי. סובארו שותה שמן בחלק מהדגמים. שנמשיך?

מתי? לפני עשור?

לפיג'ו בינתיים אינסוף, כל תקופה יש משהו, אני לא מחפש שמישהו ישכנע אותי, פשוט הניסיון שלי מראה אחרת, מה לעשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי? לפני עשור?

לפיג'ו בינתיים אינסוף, כל תקופה יש משהו, אני לא מחפש שמישהו ישכנע אותי, פשוט הניסיון שלי מראה אחרת, מה לעשות!

דבר לא ישנה את דעתך ולכן חבל בכלל להיכנס לויכוח, רנו על שלל המותגים שלה היא יצרן הרכב הגדול בעולם,VW מיד מאחור , אני מניח שכל שנה על פי התאוריה שלך כ 18 מליון אנשים כסילים וחסרי בינה רוכשים את התוצרת הנחותה שלהם לעומת שמש העמים מיפן...

רק כדי להכניס לך סיכה לבלון, טויטה בשת"פ עם PSA ומוכרים את הברלינגו תחת מותג טויוטה עם המנועים הצרפתים...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wildlands - "סליחה, לי היו רכבים צרפתים לי אישית: 206, 208, 301"

כנראה שרכבי הפיג'ו שברשותך הם רכבי לימון - שהוחמצו/שהוזנחו.

ברשותי עדין הרכבים פיג'ו 206 1.4 XT מודל 2006 ופיג'ו 207 1.6 מודל 2012.

באם לא הייתי מרוצה מהפיג'ו 206 לא הייתי קונה גם את הפיג'ו 207.

מדוע אתה ממשיך לקנות ולהחזיק בזה אחר זה את רכבי פיג'ו באם אתה לא מרוצה מהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Wildlands - "סליחה, לי היו רכבים צרפתים לי אישית: 206, 208, 301"

מדוע אתה ממשיך לקנות ולהחזיק בזה אחר זה את רכבי פיג'ו באם אתה לא מרוצה מהם?

תסמונת מינכהאוזן

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסמונת מינכהאוזן

אתמול ה-11 למאי, הוא יום הולדתו של קארל פרידריך הירונימוס פון מינכהאוזן –

או בקיצור, הברון מינכהאוזן.

למקרה שלא ידעתם, מדובר באציל גרמני שחי במאה ה-18

והיה קצין ביחידת הפרשים הכבדים של האימפריה הרוסית.

כמו כן, מדובר באחד הבדיינים והגוזמאים (קרי; שקרן) הכי גדולים בכל הזמנים.

כיום הוא מוכר בעיקר בזכות הסיפורים המשונים שלו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכל מי שקונה פיג'ו יש לו תסמונת או מחלה כלשהי, אני לפחות נגמלתי :-D

וזה אגב בחינם, מי שמעוניין לאמץ את המתכון, לשלוח בפרטי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר Wildlands שלח לי את רשימת הלמה הרכבים הצרפתים שהחזיק לא אמינים

באישורו אני אפרט את התקלות והתגובות

הדבר החריג שמצאתי בעניין אמינות והוא צודק בפיג׳ו 208, לפני מתחילת הפנים, 1.6 אטמוספרית, 2014 משומשת, כ-80,000 ק״מ.

הלכו שם משום מה מנוע וישרים(1), אלטרנטור(2) ואיזו שטות של גומי שנשחק או התפורר בדלת, שכבר הוחלף מזמן או רק נשחק במקרה (אני מניח את זה כי חיפשתי כאלה משומשות מליסינג וראיתי שהגומי במצב טוב ובהיסטוריה לא מופיעה החלפה), עוד משהו דפוק בגיר AL4 משום מה היה דופק חזק(3).

שאר הדברים לדעתי היו התקנות מקומיות ומקורן לא ברכב עצמו – תלוי ברמת הגימור של הרכב (משענת יד חורקת ומסך מולטימדיה ששבק חיים וכמה נורות לא איכותיות שנשרפו, קרקושים).

משהו יחיד שנשמע כמו בלאי ב-301 (להבנתי החליפו קלאץ׳ וכל מה שנלווה אליו במסגרת אחריות אחרי שהיה צריך ״לעשות רעש״, שלדעתי המוסך שלו לא ידע לכייל אותו כשהיה צורך).

למרות שהשבתי לו שלדעתי המוסך/ים בהם טיפל פשוט גרועים, כי אין היום כמעט מכוני גירים ואפילו מוסכים מתמחים שלא יודעים להתעסק ולתחזק את AL4 והגרסא שהייתה לו כבר אמינה מאוד (נסעתי על הגיר הזה בשלל גרסאותיו שנים ועדיין נוסע), משום מה המוסך שלו הסתבך עם זה וטען שהתיבה הזאת בעייתית.

יותר מיזה הרבה פעמים טען שהוא מרוצה מאוד מהפאקינג 301 (ואגב, ראיתי במו עיניי שאיכשהו פשוט בפורום ״הורידו לו״ ממנה ולכלכו על הרכב), הספיק גם לחזור בו מהצהרה זאת בלי קשר לאמינות.

ראיתי גם שטען ש-206 ישנה שיש למשפחה או משהו כזה מראה איכשהו אמינות טובה יותר מה-208.

התגובה שלו הייתה שכנראה הרכבים שנפל איתם הם לימון או שאין לו הסבר אחר כי הוא מאוד אוהב את היצרן. מאז התגובה הנחמדה הזאת, אני רואה שהדעות שלו הפכו קיצוניות יותר ויותר עם הזמן בלי סיבות נוספות, הרי מאז הפסיק לקנות צרפתיות. אני עוקב כדי לראות איך הוא משכנע את עצמו שפתאום כל הרכבים היו על הפנים ולא יכל לקרות אחרת, שרק עם הרכבים האלה זה ככה. לפעמים גם נראה שהוא עושה דווקא.

אז למה אני מעלה את זה?

זה גרם לי להבין כמה יש לי חבר (מהשכונה) מסכן, קנה C4 דיזל, פעם ראשונה צרפתית. כל בן אדם שני ברחוב, בעבודה, בבית, מפחיד אותו כאילו יקרה אסון, הוא לא יכול להנות כבר מהרכב כמו כשרק קנה מחשש שיקרה משהו. למרות שעוד מעט יעברו שנתיים ולא קרה כלום. אפילו שנשרפה לו נורה, זה הדליק Service, עם הודעה על הנורה, הרגשתי שהבן אדם לחוץ אולי זה מעבר לנורה.

לי קרו תקלות חמורות ורבות יותר עם רכב לא צרפתי, אחד שנפוץ מאוד בכבישי הארץ, דברים כשלו אחד אחרי השני במשך חודש (הזוי), זה פשוט לא הפסיק, בערך כל 18 שעות משהו חדש, אבל רק בחלק מהדברים שמעתי מהמוסך שזה נפוץ באותו הרכב. בכל מקרה נהגתי כמו חבר הפורום וזרקתי את הרכב ישר אחרי התיקון, רכב עם אותם מכלולים לא אקנה שוב.

התחלתי לפחד מרצועת הטיימינג ב-C3, אחרי כמה מחשבות אמרתי לעצמי פאק איט, יש לי 5 שנות אחריות, מה לעזאזל אכפת לי שתידלק נורה, יותר מיזה, AIG אמרו שיביאו לי מונית אישית אם אזמין גרר, אפילו לא אצטרך לנסוע בעצמי ישירות למוסך. על זה שילמתי. חיים פעם אחת ובשביל סיכוי שפעם בחיים אצטרך לעשות טיימינג בהפתעה על חשבון סיטרואן עצמם, למי אכפת. הפסקתי אפילו להסתכל על מצב הרצועה שגם ככה לא מבינים ממנה הרבה, שהמוסכניק יסתכל כשאגיע להחליף שמן בזמן שמתאים לי. ואולי זה בכלל לא יקרה לי? זה לא קרה לי ברכב אחר עם אותו מנוע ו-85,000 ק״מ. כרגע הרצועה ממבט חיצוני נראית בסדר, רק הכיתוב עליה כמעט נמחק, ובמדיד שמן לא רואים נקודות.

זה כנראה אותו אפקט. שטיפת מוח ע״י התנהגות של עדר אטום, לא נותנים לאנשים להנות מבחירות טובות עד שמאמינים שהן היו רעות. בערך כמו שעושים בעזה לילדים עזתיים.

ככה שאני לא מאשים את חבר הפורום הנכבד, לדעתי אם תפסיקו להתנגח איתו ותציגו את הדעה שלכם כעצמאית או תגידו שפשוט אין קשר בין מה שהעלה לנושא השרשור העכשווי, ולא כציטוט ישיר שסותר ומבטל אותו, הוא יפסיק להוכיח את טענותיו מולכם בכוח.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכל מי שקונה פיג'ו יש לו תסמונת או מחלה כלשהי, אני לפחות נגמלתי :-D

וזה אגב בחינם, מי שמעוניין לאמץ את המתכון, לשלוח בפרטי :lol:

טויוטה כנראה עדין לא נגמלו מהתוצרת הצרפתית , הם משווקים את הברלינגו תחת המותג שלהם, ככל הנראה הם מחמיצים משהו שאתה יודע...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1810 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...