Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון: הושקה רשמית | פיג'ו 508 החדשה עברה רישוי בארץ (וקצת על מאזדה CX5)

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ללובינסקי שיחק המזל שפיגו פשוט עשו קפיצת דרך ברמת הרכבים, לולא זה הם היו בקרשים

פיגו 308 זה רכב מוצלח? אם כך מדוע הוא נמכר ב50,000 שקל הנחה ביד 01?

פיגו 508 זה לא גיפון ורק מי שהכסף לא חשוב בעינו יקנה בכזה מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הייתי עונה לך שגם סופרב ברמות הגימור האמצעיות ומעלה נמכר פה ב200 אלף ומעלה והפלא ופלא גם הוא לא ג׳יפון, אבל אני כבר מתחיל לשעמם את עצמי...

אז בוא תספר לנו אליהו בכמה להערתך היה הגיוני למכור את הרכב הזה בהתחשב ברמת הגימור/איבזור, המנוע (כלומר בזה שממש לא מדובר פה בדגמי בסיס), המתחרים ברמה הזו וכו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים של פיג'ו באמת טובים ושניים לדעתי רק לVW, אבל המוניטין שלהם בקרשים, 508 ו308 בנות 4 מאבדות יותר מ60%, לובינסקי חייבים לשקם את המוניטין לפני שמתחילים להפגיז מחירים גבוהים, על פניו, הם ויתרו על שלב זה, רכבים שממש יוצאי דופן כמו ה3008 ימכרו מצוין, רכבים שלא מביאים בשורה גדולה מדי ימכרו חתיכות בודדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מכניס רמה יותר זולה? גם הייתי מוכר במתח רווחים יותר נמוך? לובינסקי לא בפוזיציה של צ'מפיון, לא ברור מה הסיבה, אבל המוניטין של סקודה הרבה יותר טוב מפיג'ו, אז יש להם 2 אפשרויות לנסות לשנות או למכור הרבה פחות, הם בחרו באופציה השניה, 3008 בולט מבחינה עיצובית ומבחינת איכות, לכן הוא מוכר טוב מאוד למרות תמחור גבוה, 5008, 308 לא, ההימור שלי, גם ה508 תצטרף לשתי אלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שחסרה גרסה זולה יותר, ובהחלט אפשר להתבאס מזה (אם בנית על הרכב הזה אבל לא על להוציא סכומים כאלה) אם כי אין לי מושג אם זו החלטה של לובינסקי או שכרגע זה מה שהיצרן מוכן לספק להם.

אבל בגרסאות שהם כן הביאו המחירים תואמים את אלו של המתחרות, אז אני לא מבין איך אפשר לבוא אליהם בטענות.

לגבי עיצוב זה לחלוטין עניין של טעם אבל ה508 הזו לגמרי משב רוח רענן בקטגוריה הזו. סופרב או פאסאט נראות מכובדות מאוד אבל לא בדיוק בשורה עיצובית. מאזדה 6 נראית עדיין מצוין אבל מתיישנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר קצת את קבלת הפנים לג'וליה שעוד לפני שהציבה גלגל כאן, כבר זכתה לקבלת פנים צוננת לחלוטין מצד חכמי הפורום, בסגנון מה פתאום יקר כל כך. ונדמה לי שאפשר בקלות לאמץ כלל אצבע הקובע שאוטו שמקבל כאן מקלחת קרה טרם זמנו, דינו כישלון, שהרי אם החברים כאן, מומחים וידענים כולם, ארזים אחד אחד, נכנעים לסטיגמות וקובעים שהאוטו סתם יקר מבלי להכיר אותו בכלל, קרוב לודאי שהאזובים שמחוץ לפורום בכלל לא יטרחו להכנס לחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאלפא הייתה אמירה מאוד ברורה, השילדת הגיאורגיו שלה נחשבת לספורטיבית ומתקדמת ביותר, לפיג'ו אין קלף כזה, רק את ה I cockpit, שהיום נותן למצא לוחות מחוונים וירטואליים בהרבה מכוניות

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5, אתה קצת מפספס לדעתי.

הטענה היא לא שהרכב נותן תמורה טובה או לא טובה למחיר. אף אחד מאיתנו בוודאי לא יודע להגיד את זה כי אף אחד עדיין לא נהג ברכב, ורובינו מעולם לא ראה אותו face to face.

הטענה היא שהשילוב של המחיר, הסגמנט והמותג (שמה לעשות, ישראל ישראלי לא אוהב) לא יעזור לנתוני המכירות להמריא, איך נגיד.

והטענה הנרמזת היא שמוזר שלא מביאים גרסאות זולות יותר כתחרות לגירסאות הכניסה של שאר הסגמנט, שכנראה מהוות את הרוב המכריע של המכירות, בוודאי בליסינג.

לדעתי, הרבה יותר סביר שלובינסקי לא הצליחו להשיג מחיר תחרותי לגרסת כניסה / לא קיבלו הקצאות מאשר החליטו לנסות למצב את פיג'ו כמותג פרימיום, אבל כנראה שהניחוש שלי טוב כמו של כל אחד אחר.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התייחסתי לתמורה או ליכולת, התייחסתי לתפיסה הכללית מכוחה פז'ו שלא יימכר במחירי שחיטה הוא כישלון בהתהוות. כדאי לשים לב שלא תתקל בתגובה כזו כלפי ב.מ.וו חדש או מרצדס חדש, אלו מוציאים לרוב גניחות התפעלות במקום גניחות צער או זילזול, למרות שאם תעשה חשבון יתברר שפער המחירים יחסית למחירי חו"ל גבוה יותר מאשר במקרה של הפז'ו. ואם אפשר להבין יחס כזה כשמדובר בהדיוטות, בחלק גדול מהמקרים קרבן של סטיגמות, כאן בפורום ניתן לבקש לפחות מעט יותר פתיחות במקום אמירה כמו טמבל מי שמסתכל על אוטו כזה כשבאותו כסף או טיפה יותר הוא מקבל ב.מ.וו או סופרב ( אינטרפרטציה שלי, לא ציטוט מדויק ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר קצת את קבלת הפנים לג'וליה שעוד לפני שהציבה גלגל כאן, כבר זכתה לקבלת פנים צוננת לחלוטין מצד חכמי הפורום, בסגנון מה פתאום יקר כל כך. ונדמה לי שאפשר בקלות לאמץ כלל אצבע הקובע שאוטו שמקבל כאן מקלחת קרה טרם זמנו, דינו כישלון, שהרי אם החברים כאן, מומחים וידענים כולם, ארזים אחד אחד, נכנעים לסטיגמות וקובעים שהאוטו סתם יקר מבלי להכיר אותו בכלל, קרוב לודאי שהאזובים שמחוץ לפורום בכלל לא יטרחו להכנס לחנות.

לא יודע כמה אתה מעודכן, אבל ארגזים של ג'וליות אכן הגיעו ל 0 קמ (כלומר - לא מכרו) אז הקייס שלך לא ממש מחזיק במקרה הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגישה שלכם של ״מי יקנה פיז׳ו במחיר כזה״ זו גישה כלכך מיושנת, אני משתגע מזה. אתם ממש לא מסוגלים לראות מעבר למותג.

סליחה שאני חוזר שוב לסקודה, ולא שיש לי בעיה איתם (להיפך, אני חושב שהם מותג נהדר), אבל איזה יתרון בדיוק יש להם על פיז׳ו? מותג עממי לחלוטין ועובדה שבשנה האחרונה לבד מאות אנשים הוציאו מעל 200 אלף ש״ח וצפונה מכספם עבור אחת.

להגיד שאף אחד לא יהיה מוכן להוציא קרוב לרבע מליון שקל על פיז׳ו זה גם לא נכון עובדתית, כי אנשים רוכשים את דגמי הGT של ה3008 ו5008.

אני מבין שקשה לכם לעכל את המחירים האלא, אבל תנסו להסתכל על זה מנקודת מבט אחרת. אם הם היו מביאים יותר גרסאות, כולל גרסת כניסה זולה יותר ברמת מחירים של 170-180 אפילו, אני מאמין שהייתם קצת יותר סלחניים כי הייתם מסתכלים על דגם כמו הGT כגרסת קצה ולכן היא יקרה.

שוב, אני די בטוח שלובינסקי מבינים שה508 לא הולך להיות הלחם והחמאה שלהם. הם ימכרו 100-200 רכבים בשנה וכנראה שיסתפקו בכך.

הם די שינו גישה שם בכל מה שקשור במיתוג וניסיון לשמור על ערך הרכבים שלהם (ראו 3008), ולמען האמת אני דווקא לא רואה את ה508 מגיעה לליסינג בהנחות ענק.

ואיך התיאוריה שלך עובדת במקרה של 308? 301?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה אתה מעודכן, אבל ארגזים של ג'וליות אכן הגיעו ל 0 קמ (כלומר - לא מכרו) אז הקייס שלך לא ממש מחזיק במקרה הזה

ואז נמכרו כמו לחמניות חמות. מצמצתי שבוע - מכרו 7 רכבים. (בסוף לא רכשית מסיבה אחרת)

ולכן: (א) כנראה צדקו פה לגבי המחיר; (ב) במחיר המתאים הן עפות; (ג) לא ברור שהיבואן יכול להביא אותן במחיר הזה...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התייחסתי לתמורה או ליכולת, התייחסתי לתפיסה הכללית מכוחה פז'ו שלא יימכר במחירי שחיטה הוא כישלון בהתהוות. כדאי לשים לב שלא תתקל בתגובה כזו כלפי ב.מ.וו חדש או מרצדס חדש, אלו מוציאים לרוב גניחות התפעלות במקום גניחות צער או זילזול, למרות שאם תעשה חשבון יתברר שפער המחירים יחסית למחירי חו"ל גבוה יותר מאשר במקרה של הפז'ו. ואם אפשר להבין יחס כזה כשמדובר בהדיוטות, בחלק גדול מהמקרים קרבן של סטיגמות, כאן בפורום ניתן לבקש לפחות מעט יותר פתיחות במקום אמירה כמו טמבל מי שמסתכל על אוטו כזה כשבאותו כסף או טיפה יותר הוא מקבל ב.מ.וו או סופרב ( אינטרפרטציה שלי, לא ציטוט מדויק ).

זה בדיוק הרעיון מאחורי מיתוג. הרשמה לפורום לא מחייבת תואר השיווק ו/או התחייבות להמנע מסוימות, פעם אחרונה שבדקתי.

כרגע, פיג'ו הוא מותג עממי, תרצה או לא תרצה. לקח גם לא מעט זמן לסקודה סופרב להפוך לרכב לגיטימי, מכרז השרים בטח לא הזיק לבניית התדמית הזו.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...