Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג חדש עם תאריך ישן

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בינתיים הוא הציע לי שתי הצעות. רביעיה של יוקוהומה ב550 שקל לצמיג, שנת 2018, אבל משומש. טוען שמדובר בצמיגים שנסעו מהנמל לפנצ'ריה ופורקו.

הצעה נוספת זה רביעיה של ג'נרל, סוף 2017 (שבוע 52) זאת אומרת בערך שנה וחודשיים, במחיר 700 לצמיג. אומר שזאת "חברת בת"...

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ג'נרל חברת בת של קונטיננטל.

אם הבחירה היא בינה לבין יוקוהומה אני ממילץ על האחרונה.

מעבר לכך, לרכב שלך לא הייתי קונה סוג צמיג שמתאים לרכבי 4X4 ולא AT, אילו צמיגים שפחות מתאימים לייעוד הזה.

מה עם צמיגי TOYO שבאים במקור עם הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר מתפורר אלא מאבד תכונות.

בדיוק מה שאתה לא רוצה מהצמיגים שלך.

אתה מחליף צמיגים כל 15k (נניח בשנה) כי הם מאבדים מתכונותיהם? האם נראה לך שצמיג כזה שגם היה בשמש, עדיף על צמיג חדש ששכב שלוש שנים בפנצ'ריה? אם לא, אז תחליף ב 15k.

אנשים פה מעידים על עצמם שהם נוסעים על צמיגים 60-80k על צמיגים (במשך שנתיים שלוש), ואיכשהו זה בסדר.

זה אומנם כבר לא רלוונטי לפותש, אבל עקרונית אני לא מבין את ההתנגדות הזו, שאין לה ממש בסיס (אחרת הייתה הנחיה לפסול רכבים עם צמיג ש*נסע* שלוש שנים. אבל גם באירופה 6 שנים זה תקין).

עריכה אחרונה על ידי Ooga
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני מחליף צמיגים כשהם מאבדים מתכונותיהם.

זה קרה ב-13 אלף ק"מ וזה קרה ב-50.

כשאתה קונה צמיג בן 3, הוא מתחיל את החיים שלו מנקודה נמוכה יותר. אז למה?

אנחנו במדינה עם בעיות אספקה כמו קובה? יש פה שפע של צמיגים ומה שלא במלאי יהיה עוד 2-3 שבועות.

הנקודה היא שנוטים לזלזל בחלק קריטי לבטיחות שלנו רק בגלל סיסמאות ריקות מתוכן, כמה שקלים הנחה ועוד.

יש להתנגדות הזאת בסיס כי אין מה לעשות, חומרים מתעייפים גם בלי שימוש.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'נרל חברת בת של קונטיננטל.

אם הבחירה היא בינה לבין יוקוהומה אני ממילץ על האחרונה

אבל שוב, הג'נרל זה מסוף 2017 וזה נשמע קצת ישן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, איפה אתה מוצא את המציאות האלה? משומש, בן שנתיים, מחסן, חייזרים, סיפורים.

צלצל למקום נורמלי, באמת שלא חסרים כאלה, קנה צמיג נורמלי בן חצי שנה/שנה וסע לשלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הג'נרל הוא בן שנה בערך (שבוע 52 של שנת 2017).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מע, נכנסתי לפה, יש פאלקן ZE914, יש גודייר אפישנטגריפ, יש טויו CF2, יותר מזה, הקונטי קרוס הזה שדיברת עליו נראה - לפחות על פי הנתונים - כמו אחלה של צמיג (UHP). תבחר אחד מאלה, תעשה טלפון לפנצ'ריה שנותנת את המחיר השני הכי נמוך, תדבר איתם, תזמין סט, ותקנה משהו נורמלי ולא איזה חרא (סליחה על הצרפתית) שבעלי אינטרסים מנסים לדחוף לך.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס ל- itire.co.il. היבואנים של גודייר.

אם תמצא משהו, אשלח לך קוד הנחה של 12%, העיקר שתקנה צמיג נורמלי :)

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להתנגדות הזאת בסיס כי אין מה לעשות, חומרים מתעייפים גם בלי שימוש.

קראתי מספר מחקרים בנושא והדעות חלקות לגבי מספר השנים המומלץ לאחסן צמיגים חדשים ובחלק מהם לא מצאו שום שינוי לרעה בתכונות הצמיג גם לאחר 5 שנים והצמיג עומד בכול מבדקי האיכות.

אני אישית אם היו מוכרים לי צמיגים שאוחסנו בצל שנתיים במחיר ריצפה הייתי חוטף אותם מבלי לחשוב פעמים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור התגובות פה.. הייתי מציע שנבקש מיבואני הצמיגים לעשות מבצעי חיסול וניקיון של צמיגים מהמחסנים

לחברי הפורום בהנחות יפות..

אבל, נעצור שנייה ונהיה רציניים, הרי צמיגים זה לא חלב ורוב הלקוחות לא ממש מתעניינים מה תאריך היצור של הצמיגים.

ולכן, במצב השוק.. אין שום הבדל בשווי של צמיג טרי לצמיג ששכב שנתיים במחסן, את שניהם אפשר למכור לציבור הרחב

באותו מחיר.. ולכן לא ממש נראה מבצעים של מחירי ריצפה על צמיגים שנתקעו שנתיים במחסן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת מחליף את כל הצמיגים שלך כל שנתיים? ללא קשר למצבם וללא קשר למה היה הק"מ שהם עברו?

ומה עם הרזרבי? אם הוא יושב שנתיים בתא המטען (מבוקר טמפרטורה ומבוקר לחות) , האם במקרה של תקר בכביש 6

אתה תעדיף להזמין גרר מאשר לגלגל את הרזרבי ?

האם בהחלפה אתה רוכש גם רזרבי חדש?

גם חלב בסופר... כולם נמכרים באותו מחיר, גם את החלב אני מחפש את תאריך התפוגה הרחוק ביותר.

אבל אם נגמר החלב בבית , ובמכולת יש רק חלב שישב אצלו שבוע ועדיין התוקף בסדר.. אין לי בעיה לרכוש,

למרות שידוע לי שבסופר (15 דקות נסיעה) יש חלב טרי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1858 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...