Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיג חדש עם תאריך ישן

outlander
שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שזה מסוף 2017, צמיג של שנה ושלושה חודשים. 2000 שקל פחות או יותר לא ממש מזיז לי, אני רוצה להשקיע את המקסימום ולהנות מזה. מעצבן אותי לקנות צמיג חדש-ישן.

מצאתי גם את הדגם הזה של מישלין, אולי אזמין אותו:

PRIMACY TOUR A/S

225/55R18 98V BSW

MSPN 01912

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש לו מישלין משנת 2018 (לא ידוע איזה שבוע). פרמסי 3 (לא בדיוק הדגם שביקשתי). מחיר 1150 לצמיג. היוקוהומה גם משנת 2018.

אז סיכמנו שמחר הוא מביא את היוקוהומה, נראה. אם זה באמת חדש, נלך על זה, ואם לא אז נזמין את המישלין. לא בטוח שאני רוצה לשלם כל כך הרבה על צמיג בן למעלה משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו בשרשור שרץ במקביל על סיכומון של בעל אאוטלנדר 2016 שרכש רביעיית צמיגים טויו ב2000₪

תבדוק איתו, נראה לי הvfm הגבוה ביותר מכל מה שעלה פה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עכשיו טויו, אני רוצה לשדרג לטוב יותר.

אם היה לו את המישלין שרציתי, אז כבר הייתי מוכן לשלם יותר מ4K על רביעיית צמיגים, אבל יש לו משהו אחר ולא ממש טרי, וזה מבאס, לכן אני שוקל את היוקוהומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מישלין משנת 2018 (לא ידוע איזה שבוע). פרמסי 3 (לא בדיוק הדגם שביקשתי). מחיר 1150 לצמיג. היוקוהומה גם משנת 2018.

אז סיכמנו שמחר הוא מביא את היוקוהומה, נראה. אם זה באמת חדש, נלך על זה, ואם לא אז נזמין את המישלין. לא בטוח שאני רוצה לשלם כל כך הרבה על צמיג בן למעלה משנה.

הפרימסי 3, שהוא צמיג קיץ, יהיה לך עדיף בהרבה מאשר הטור שהוא צמיג "4 עונות" שאני בכלל לא מבין למה מוכרים בארץ.

צמיגי 4 עונות אמורים להיות מסוגלים להתמודד טוב יחסית עם כל תנאי מזג אוויר כולל שלג וקרח, מה שהופך אותם לפחות מתאים לתנאים של ישראל. צמיגי קיץ כמובן אוחזים יותר טוב ביבש אבל גם - בניגוד להיגיון - מפנים מים יותר טוב מצמיגי 4 עונות ולכן הם יותר מתאימים לארץ.

ההסבר מתחיל ב-0:21

[video=youtube_share;wUxo2KmO4OI]

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי עכשיו טויו, אני רוצה לשדרג לטוב יותר.

אם היה לו את המישלין שרציתי, אז כבר הייתי מוכן לשלם יותר מ4K על רביעיית צמיגים, אבל יש לו משהו אחר ולא ממש טרי, וזה מבאס, לכן אני שוקל את היוקוהומה.

אני מבטיח לך

שאם ירכיבו לך את הטויו או המישלין

ולא יספרו לך מה זה מה, לא תצליח להבדיל ביניהם

חבל על הכסף

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?! למה? על סמך מה קבעת את זה?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המישלין לרוב ישרוד יותר ק"ם. אז אם עושים הרבה ק"ם בשנה, עדיף מישלין, לא?

מאיפה הבאת את זה?

בשמש הישראלית ובכבישים המשובשים (לפחות עיר שלי) רוב הצמיגים מהחברות הנורמליות יצריכו החלפה פחות או יותר באותו זמן. לעניות דעתי.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הוא הביא את זה? מארכיון הפורום.

רוב העדויות על הטויו, כולל ההתנסות שלי,

מספרות על אורך חיים קצר מבחינת קילומטרים.

כמובן שזה לא רלוונטי לבעלי נסועה נמוכה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה?! למה? על סמך מה קבעת את זה?

זכור לי עוד מהימים שקראתי ביקורות על צמיגים באתר בריטי ידוע (אך זכרוני יכול לבגוד בי). בנוסף על הרכב שלי כרגע יש זוג מישלין וזוג גודייר, הגודייר צעירים בשנה ומצב שני הזוגות די דומה מבחינת שרידות כללית, כאשר הדפנות של מישלין בבירור שרדו את הזמן טוב יותר והצמיגים לא התעקמו אפילו טיפה עם הגיל, למרות שגם בגודייר המצב לא קריטי.

ואולי גם קראתי בפורום הזה באמת, כפי ש-hans ציין.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אי אפשר להכליל על יצרנים לגבי שום דבר (חוץ מסיניים שזה זבאלה מוחלט), כל דגם ספציפי והיכולות שלו.

טויו ספורטיביים נגמרים מהר, טויו לרכבי נוסעים מחזיקים המון.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרימסי 3, שהוא צמיג קיץ, יהיה לך עדיף בהרבה מאשר הטור שהוא צמיג "4 עונות" שאני בכלל לא מבין למה מוכרים בארץ.

צמיגי 4 עונות אמורים להיות מסוגלים להתמודד טוב יחסית עם כל תנאי מזג אוויר כולל שלג וקרח, מה שהופך אותם לפחות מתאים לתנאים של ישראל. צמיגי קיץ כמובן אוחזים יותר טוב ביבש אבל גם - בניגוד להיגיון - מפנים מים יותר טוב מצמיגי 4 עונות ולכן הם יותר מתאימים לארץ

אוקיי, טוב לדעת. תודה רבה.

עדיין מעצבן אותי לקנות צמיג שהוא בן למעלה משנה, ולשלם עליו מחיר מלא (הבנתי שזה מה שיש אצל היבואן כרגע, אין משהו אחר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סגרתי על היוקוהומה, הצמיג בן קצת פחות משנה, השפיצים והצבע עדיין קיימים, כנראה שהוא באמת חדש כמו שהמוסכניק טוען. 550 לצמיג.

20190326_120850.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...