Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב מעניין עד 140k שיתאים גם למשפחה

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שהוא רק שנתיים על הכביש,

בינתיים הכי ישנים שראיתי עלו בינואר 2017 על הכביש, שזה בדיוק שנתיים.

מה שמפחיד אותי זה שתצוץ לה הפתעה כמו מנוע ה1.2 טורבו פיורטק עם ה130 כ"ס, שיש אותו ב3008 הזולה, וזה משהו שצץ לאחרונה,

ה308 לדוגמא היתה ידועה כרכב בעל אמינות מצויינת ב3-4 שנים הראשונות שלו על הכביש, אך כבר ב2019 התחיל נושא הטיימינג המתפורר, ואפשר לראות שהמחיר שלה צונח, נמכרים בהפרש של 15-20 אלף ש"ח פחות מדגמים יפנים/גרמניים אחרי 3-4 שנים על הכביש, ואני מדבר על רכבים שנמכרו באותו טווח מחיר, אני ממש לא רוצה לאכול את זה שוב.

הקורולה החדשה, גם על הכוונת, ואני אבדוק אותה בימים הקרובים, ממתין רק למבחן או שניים כדי לשמוע חוות דעת, בהתחלה פחדתי לגבי ריקול כלשהו, אך הבנתי בסוף שזה בכלל קשור לדגם שנמכר בחול, מנוע וגיר שלא מגיעים לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רכב מעניין וחסכוני שמצאתי זה הב.מ.וו סדרה 1 , הרכב מגיע עם תיבת טיפטרוניק 8 הילוכים, ונראה שהרכב מספק ביצועים מצויינים וחסכון בדלק, אך אין לי שמץ איך האמינות, האם הרכב אמין? והאם יש לרכבים האלה שוק בכלל, הרכב היוקרתי היחידי שהיה לי זה אודי A3 2.0 FSI, שנמכרה תוך שבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מעניין וחסכוני שמצאתי זה הב.מ.וו סדרה 1 , הרכב מגיע עם תיבת טיפטרוניק 8 הילוכים, ונראה שהרכב מספק ביצועים מצויינים וחסכון בדלק, אך אין לי שמץ איך האמינות, האם הרכב אמין? והאם יש לרכבים האלה שוק בכלל, הרכב היוקרתי היחידי שהיה לי זה אודי A3 2.0 FSI, שנמכרה תוך שבוע.

החזקתי 118 כזו 5.5 שנים. בהחלט חסכונית וחזקה. תיבה מעולה, הסחירות שלה כנראה לא רעה (טרייד נתן עליה מחירון מלא) והיא היתה הרבה יותר אמינה מכל ואגית שהיתה לי (ולסביבה שלי).

אבל יש אבלים גדולים. זה לא ממש רכב משפחתי ואם אתה לא אדם נמוך במיוחד אז זה יהיה אכזרי להחזיק במושב האחורי אפילו ילדים. יש לה גם רעש מאוד בולט של צמיגים. אבל הבעיה החמורה ביותר היא עלויות האחזקה האסטרונומיות. המוסכים המורשים יקרים בטירוף והתפזורת שלהם לא טובה. מוסכים מומחים גם אין יותר מדי וגם הם לא מאוד זולים. מוסכים כלליים טובים פוחדים לגעת במכונית. החלפים המקוריים יקרים נורא בכל מקרה וחלפים לא מקוריים לא במיוחד קל להשיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, זו מהות השאלה שלי, לדעת בעיקר מאלה שחזיקו כזו, אני אשאיר את זה לפנטזיות אחרות כרגע,

בינתיים נראה שהכי נכון זה ללכת על מאזדה 3 2.0 פרימיום, אולי אמצא לי אחת משומשת שבקושי נסעה,

או שיש הצעות אחרות טובות יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהוא רק שנתיים על הכביש,

בינתיים הכי ישנים שראיתי עלו בינואר 2017 על הכביש, שזה בדיוק שנתיים.

מה שמפחיד אותי זה שתצוץ לה הפתעה כמו מנוע ה1.2 טורבו פיורטק עם ה130 כ"ס, שיש אותו ב3008 הזולה, וזה משהו שצץ לאחרונה,

ה308 לדוגמא היתה ידועה כרכב בעל אמינות מצויינת ב3-4 שנים הראשונות שלו על הכביש, אך כבר ב2019 התחיל נושא הטיימינג המתפורר, ואפשר לראות שהמחיר שלה צונח, נמכרים בהפרש של 15-20 אלף ש"ח פחות מדגמים יפנים/גרמניים אחרי 3-4 שנים על הכביש, ואני מדבר על רכבים שנמכרו באותו טווח מחיר, אני ממש לא רוצה לאכול את זה שוב.

הקורולה החדשה, גם על הכוונת, ואני אבדוק אותה בימים הקרובים, ממתין רק למבחן או שניים כדי לשמוע חוות דעת, בהתחלה פחדתי לגבי ריקול כלשהו, אך הבנתי בסוף שזה בכלל קשור לדגם שנמכר בחול, מנוע וגיר שלא מגיעים לארץ.

אין קשר בין ה"טיימינג המתפורר" למחירן של פז'ו משומשות. אלו נמכרות במחיר נמוך ממקבילותיהן המזרחיות בשל סטיגמה עתיקה בהרבה מסיפורי הטיימינג, זה שרק אצלך הוא איזו תופעה כללית במנועים האלו, שלפחות באירופה נתפסים כמנועים מוצלחים מאוד עם אמינות וביצועים ברמה מאוד גבוהה. ממילא לאור ההיסטוריה של עמדותיך הסיכוי שתגע שוב בפז'ו מקביל לסיכוי שחמינאי יכריז בוקר אחד שהוא החליט להתגייר. אז עזוב, אין לך באמת סיבה להרהר באיזו 3008 או פצצת זמן מתקתקת אחרת. כפי שכבר ציינתי יש יופי של מכוניות מהמזרח שגם לא יתקעו אותך באמצע הכביש וגם כשתרצה למכור הבעיה היחידה בה תתקל היא איך להתמודד עם התור הענק של הקונים ליד הדלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5

בוא בבקשה תפסיק כאן, לי אל תציע פיג'ו, כן, אני לא מתכוון לקנות אחת שוב לאור הניסיון המר שלי איתם,

אם זה מפריע לך, סורי, לא יכול להתקרב שוב ליצרן הזה נגאלתי,

בכל מקרה, אני כבר יודע לאיזה כיוון אני הולך, יש לי כמה נסיעות מבחן בקרוב, ואחליט לפי זה.

תודה רבה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תלך על הונדה עם מנועי 1.5 טורבו דפוקים או ספורטאז טורבו עם גירים מתחממים או אולי קשקאי עם גיר רציף דפוק...תקנה מה שתקנה,רק תפסיק לחפור לכולם עם השטויות שלך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילך שטויות, בשבילי עובדה, נמאס לי לאכול את המוצרים של פיג'ו, מה לא ברור?!

אני לא מוכן יותר להפסיד ולסבול מהיצרן הזה, זו דעתי, זה הניסיון שלי, זה היה הסבל שלי, וההפסד שלי.

אם לך הם אחלה, יפה לך, שיהיה לבריאות, ומאחל לך רק טוב.

זו כבר אובססיה חברים, באמת זה מתחיל להראות לא טוב, הצעתם לי פיג'ו, תודה רבה על ההצעה, אני חושב שהיא לגטימית, ואין לי כל התנגדות, אך מהסיבות האישיות שלי, אני לא רוצה לקנות, מה! גם זה אסור?

אני מבקש ממנהל פורום יסייע ויתן לזה סוף בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכור לי נכון היו לך רשמים מאוד חיוביים מהגולף.

אמנם גרסת 150 כ״ס מעט יותר יקרה מהתקציב אבל ההפרש זניח.

שווה לבדוק.

אם לא, אז למרות שמאזדה 3 חדשה כבר הוצגה וסביר להניח שתוך שנה היא תגיע, ולכן קצת קשה להמליץ על הנוכחית, אבל כשלעצמה, לדעתי גרסת 2.0 יכולה מאוד להתאים לדרישותך כפי שהצגת.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3008 רכב שלא נמצא הרבה זמן בשוק, לבינתיים זה הרכב היחידי! שיש לפיגו ששומר על ערכו.

העניין מדבר בעד עצמו.

המותג פשוט לא שומר על ערכו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ozb, בינתיים אני נעול על המאזדה 3,

ובודק את עניין הסיוויק 1.5 החדשה, בינתיים נראה לפי כתבות בחול שהונדה עובדת על תיקון, וקראתי באתר שמתעסק במתן מידע על מנועים, שאפילו יש כבר פתרון של החלפת כמה רכיבים שיכולים למנוע את הצורך בהחלפת שמן כל 7500 ק"מ, אך שם מסבירים שבמנוע הזה יש סוג של הזרקת דלק מעל הבוכנה שלפעמים גורם לטיפה דלק להגיע למפלס השמן וזה נורמלי, אך מה שלא וזה מה שהלקוחות של הסיוויק מתלוננים, זה שמפלס השמן ממש עולה במדיד, ברור שזה לא צריך לקרות וזה אומר שכמות הדלק שמגיעה לשם חריגה.

לגבי הגולף 150 כ"ס, כן יקרה מדי, ואני לא מתכוון לעבור את ה140, זה המקסימום שאני מוכן לשחרר על רכב כרגע,

וגם לא מוכן לקנות גולף משומשת, רק חדשה, המאזדה 3 די אמינה שאפילו אם התעללו בה בתחילת דרכה זה לא מדגדג, הגולף לעומת זאת נראה שהיא די רגישה והגיר שלה בכלל, אז פוחד לקנות אחד שעברה התעללות כלשהי.

מה שכן, אשמח לדעת איזה מהדגמים של VAG משודכים לתיבת ההילוכים הלא בעייתית עם מצמדים רטובים כמו DQ380, האם זה כתוב איפשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ozb, בינתיים אני נעול על המאזדה 3,

מכונית מצויינת ואפילו כוללת בונוס קטן של הנאה מנהיגה, קח בחשבון שהיא פחות מרווחת מאחור עם דרושה לך משפחתית

לגבי הגולף 150 כ"ס, כן יקרה מדי, ואני לא מתכוון לעבור את ה140, זה המקסימום שאני מוכן לשחרר על רכב כרגע,

וגם לא מוכן לקנות גולף משומשת, רק חדשה, ... הגולף לעומת זאת נראה שהיא די רגישה והגיר שלה בכלל, אז פוחד לקנות אחד שעברה התעללות כלשהי.

על תיפול לסטיגמה הרווחת כאן, הגיר בסדר גמור בסך הכל ולאור נפוצותו (בפועל הוא הגיר הכי נפוץ בארץ...) גם עלויות התיקון במעבדות מתמחות, שלא ברשת היבואן, סבירות מאד - החלפת מצמדים היא חלק מהאחזקה של גיר רובוטי כפול מצמד יבש - אם תוואי הנסיעה שלך כולל פקקי זחילה, אז כל גיר רובוטי כפול מצמד יבש יהיה פחות מתאים.

מה שכן, אשמח לדעת איזה מהדגמים של VAG משודכים לתיבת ההילוכים הלא בעייתית עם מצמדים רטובים כמו DQ380, האם זה כתוב איפשהו?

סקודה אוקטביה 2.0 ליטר היא הזולה ביותר.

שיהיה בהצלחה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי5

בוא בבקשה תפסיק כאן, לי אל תציע פיג'ו, כן, אני לא מתכוון לקנות אחת שוב לאור הניסיון המר שלי איתם,

אם זה מפריע לך, סורי, לא יכול להתקרב שוב ליצרן הזה נגאלתי,

בכל מקרה, אני כבר יודע לאיזה כיוון אני הולך, יש לי כמה נסיעות מבחן בקרוב, ואחליט לפי זה.

תודה רבה לכולם.

1. לא הצעתי לך פז'ו, להיפך, המלצתי לאחרים לא לעשות כך. עוצמת התגובה שלך רק מאששת את תקפות ההמלצה.

2. ואם אפשר לשאול ומתוך סקרנות אמיתית וללא צל של ציניות, אם ואיך הצלחת להפטר מה 301, מענין לשמוע על התהליך ובמיוחד על סופו.

מאחל לך שוב איזו מזרחית יפת עיניים ועתירת שמירת ערך ואמינות בשמיים. מצטרף להמלצה של אחד החברים כאן על הסיד החדשה נראית אוטו נחמד מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1928 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...