Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות על מוסך אמין שמתמחה בפיאט

mikmik81
שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממליץ על מוסך "אוטו איטליה" בפ"ת, נהנתי מאוד לבלות שם כמה שנים עם הפונטו שלי עד שנמכרה... אי שם לפני 6 שנים.

המוסך בבעלות ברוך וגיא, חובבי רכב אמיתיים, ובנוסף גם נחמדים מאוד ומקצועיים. אם אני זוכר נכון יש פה עוד לא מעט המלצות עליהם פה בפורום.

מקווה לחזור אליהם שוב אחרי שאקנה לי פיאט בראבו עוד כמה חודשים :)

ברוך כבר לא ב"מוסך אוטו איטליה" ונותר שם גיא.

בברכה - רפי לין

אבדוק את התלתלן ואוטו איטליה, תחזיקו לי אצבעות :)

כשהיתה לי פיאט היתה מטופלת במוסך שמשון יהוד, לא היו דברים חריגים אלא להיפך..יש לי רק מילים טובות לומר על המוסך, במיוחד בהיותי בן אדם חופר שיושב למוסכניק על הראש עד שהרכב יוצא לטעמי..

אחרי הניסיון הראשון, למרות האכזבה, ניסיתי שוב אחרי 4 שנים. לצערי, זה לא הסתדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לשמוע על שלמה... באמת שלא פגשתי עוד אנשי מקצוע כמוהו!

שהפונטו הייתה ברשותי, ידעתי שיש לי שקט אם הרכב שם.

לגבי אוטואיטליה בפ"ת, אלטרנטיבה מעולה לבעלי פיאט. לקחתי את הרכב לבדיקה - והתרשמתי לטובה.

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנשים הגרים במרכז יש אופציות רבות, אני כחיפאי הייתי ועדיין נוסע מחיפה לחדרה כדי לטפל בפיאטים שלי במוסך "עדי", יסודי הגון, עומד בזמנים ואני מאד מרוצה. מעולם לא נתקלתי בבעיה שהצריכה "ביקור חוזר".המחירים-מורשה יבואן על כל המשתמע מכך. לי אישית אין בעיה לשלם עוד כמה שקלים כדי לדעת שאני מגיע מטיפול לטיפול ומה שהוכנס לרכב הוא מקורי ותואם דרישות יצרן.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...