Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב - מפגר טורבו (או קניתי דודג' ניטרו SXT שנת 2008)

lanosforce
שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדייהו - היתה טעות - מקרה לימון, נפילה קשה על הפנים -> למדתי הודות לכך הרבה מאוד! מביט על הצד החיובי שבדבר.

לנוס? עץ לימונים. לקחו אוטו ישן, אבל סביר (קדט) והרסו כל מה שהיו יכולים.

עוד לא נתקלתי במישהו שהיה לו לנוס ואמר מילים טובות על הרכב הזה.

תמשיק להינות מבאנדי ולעדכן פה.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באנדי הוא עץ פרי הדר מלבלב משהו

אבל בהחלט הדייהולט שברה אותי תוך חצי שנה של תקלות הזויות - באנדי לעומת זאת, סוג של מלחמת התשה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הלכתי לראות בשדות מוטוריים זרים

:-D

לאחרונה אני שואל את עצמי בשביל מה באמת - פרסמו לפני כמה ימים את התאריכים לחוצה ישראל הקרוב ותכלס - לא ממש סגור אם בא לי בכלל להרשם. לא מרגיש שהבונוס הזה ל"שטח" כרגע בכלל קורץ לי - אז בשביל מה באמת?

התחלתי להשתמש ברכבת ואני רואה שאני יותר מתרגש מהחסכון ומהיעילות ממה שאני מתרגש או נהנה לנהוג במפלץ - אז בשביל מה?

המשפחה - גם האשה וגם הילדים - לא ממש נהנים מנסיעות ארוכות שלא לדבר על ירידה מהכביש - אז בשביל מה?

והגעתי למסקנה שזה אכן מיותר בחיים שלי.

כרגע אני פשוט נהנה מהרכב הזה כרכב גדול, חזק ומאוד מפנק - והוא אכן כזה - אבל זה מיותר.

אז ניגשתי לקרסו טרייד ביום שישי האחרון - למה?

כי אני הבנתי שהייתי צריך ללכת בזמנו על ההחלטה לרכב קטן - בשבילי בלבד לעבודה וחזרה או לעבודה ולרכבת.

ומהירות לא בהכרח עושה לי את זה - אבל מה שכן עושה לי את זה זה רכב שכן יש בו ייחוד כלשהוא, משהו מעניין - משהו שאני ארצה לראות בחניה בין אם הנהיגה בו אפילו לא תהיה גולת הכותרת.

הרכב שניגשתי לברר עליו - רנו טווינגו שנת 2017 0.9 TCE

רכב עם עיצוב מתוק לאללה

מנוע אחורי והנעה אחורית

עם אפשרות להעלות אותה ל110 סוסים בעזרת צ'יפ אם ארצה

ושנתיים אחריות מלאות בגלל שהרכישה היא מקרסו טרייד

ובאמת היתה להם אחת במלאי להציע לי, צהובה, יד ראשונה פרטית עם 40KKM

מה המחירון של הניטרו ביצחק לוי? - 20 אלף שקלים :-P:-P:-P

:?

:shock:

הציעו לי עליה 14 שתכלס זה פייר בשביל טרייד

תכלס צריך להוסיף להם 36 אלף בכדי לקיים את העסקה

הבעיה היא שאני עדיין משלם על הלוואה קודמת וכאן כבר הגיע המעצור הראשון - לא בעיה מבחינה כלכלית אמנם.

ואז הגיעה הבעיה השניה - הרכב בחיפה ובכדי לשנע אותו צריך לשים הזמנה.

לקחתי אחורה - עשיתי חושבים

1. הניטרו במצב טוב עכשיו - למען האמת די מדוגמת

2. אני נהנה לנהוג על הניטרו זה פשוט שהדלק קצת לא נעים - אבל גם לא נורא, אני משלב עכשיו רכבת וזה חוסך הרבה מהדלק והמרווח בין הטיפולים וגם מהבלאי.

3. הרכב שווה בערך... כלום! אז מה איכפת לי להמשיך לנסוע עליו כרגע במקסימום קרה משהו - אני אקבל עליו חצי כלום? - לא ממש מפריע לי.

4. אם אני כן ארצה בהמשך בכל זאת לראות קצת שטח - זו בכל זאת פלטפורמה נהדרת לשיפורים ובסכום יחסית נמוך אפשר להפוך אותה לרכב שטח קשוח מלא.

5. אמנם הטווינגו היא יותר מה שאני "צריך" וגם יש בה הרבה ממה שאני "רוצה" - אבל זה בכל זאת רכב שיהיה מעניש לנהיגה ביחס לנוכחי - אז לאן בדיוק אני ממהר?

בקיצור - לשנה הקרובה אני נשאר עם באנדי.

זה אולי לא המסע המופלא של באנדי וטד - אבל זה מסע האיימים של באנדי ואד!

:-P

אז מה עושים לבינתיים? - מתקינים רמקולים 8 אינטש!!!

גם ככה קניתי אותם ב40 דולר וגם ככה אם אמכור את באנדי - הם רמקולים FULL RANGE שאני יכול לחבר לHU אז יאללה!

חזרתי הביתה, לקחתי דרמל - ניסרתי את הגרילים מדיפוני הדלתות.

4 ברגים, אומים צפות

הרמקולים הקודמים (קלארוס של HAT ) יוצאים לאכסון בבית

ושלום שלום לרמקולים 8 אינטש בדלתות הקידמיות שנותנים נפח באס מאוד יפה! - אבל זה כבר לשרשור על התקנת המערכת בבאנדי - PROJECT MALIGNANT בפורום אודיו.

ובנוסף לכך - התקנת מפסק "פסנתר" חדש במקום הקיים - של הביוקר!

למה אני רושם של הביוקר? כי תאמינו או לא - מזראטי משתמשים במפסקים האלו בכל הדגמים שלהם -כן כן אפילו בדגם של ה-לבנטה!

אם שואלים אותי - יש לי רכב שחולק חלקים עם מזראטי :-D

f91787ac-2cff-4f2e-9e8a-01d2cfc3e9b2.jpg

efb24655-6e66-4130-95d8-e3a593ec6be4.jpg

cee35b83-6973-459b-98c9-a63f368dcfbd.jpg

3368d973-c172-43bf-966d-258d2b1e808e.jpg

76d1bba6-325f-444a-aee0-a4e0cc497135.jpg

7e199fe2-129f-4150-81ef-3187ceabc971.jpg

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום Lanosforce ,

קיבלת התראת משתמש בפורום רכב - אנשים שאוהבים (לדבר על) מכוניות - קארספורום.

סיבה: התעלמות מכללי הפורום

לפי אמנת לאס ווגאס, פרק ב', סעיף ג', קו נטוי ד', סעיף קטן ז':

בשום נסיבות, מחמירות ככל שתהיינה, לא יחליף משתמש פורום מכור בהמה טיבטית (מגודלת, ומשוברת) בעז הרים קטנה וקופצנית.

כמו כן, לא יסגור משתמש פורום מכור, שרשור מהותי שיש בו עניין (כזה או אחר) למשתמשי פורום מכורים אחרים, ככל שיהיו, ללא רשותם או הסכמתם או בדרך של קבלת יפוי כוח בלתי חוזר מהם, או מבא כוחם (מי שיבוא קודם).

זוהי התראה ראשונה !

• אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם ניתן כאן משהו קטן לקינוח

קניתי קורקינט יד 2 בשביל להבין אם אני מסתדר עם הדבר הזה - האמת, מפתיע.

אבל שבוע שעבר בעבודה איזה מוכשר הפיל לי אותו והכנף האחורית נשברה - המגן בוץ של הגלגל האחורי.

מתברר, שזה לא רק מגן בוץ...

כן כן - הלכה נעל ספורט (הליכה) שנעלתי בקושי חודש ימים

למי שלא מצליח להבין מה קרה - הגלגל האחורי שייף לי את הסוליה של הנעל - אפילו לא הרגשתי!

:evil:

ושמתי לב לזה יום אחרי שתיקנתי את הכנף :-P

a07927fd-8707-451c-9613-e3b2d016f062.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב גם ככה שווה 15 אלף שקל ואתה כן נהנה מהערך המוסף שיש לו.

בינתיים תחזיר את ההלוואה וכשהיא תיגמר תקנה טווינגו/208 דיזל/מיני פופר ותשאיר את הדודג' כרכב שלישי לטיולי סופ"שים.

הוא לא אמור לקרוע אותך יותר מידי,ובטח יתקזז עם הדלק שתחסוך.

אגב,הנעל שמישה לחלוטין.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן זה מה שעבר לי בראש אבל אין לי כוונה להשאיר את הדודג' כרכב סופשים - מיותר לחלוטין, היא פשוט תירקב לי בחניה וחבל על הזמן והכסף במקרה הזה עוד יותר מהשימוש הנוכחי.

מחזיר את ההלוואה ואם לא יכול לחסל אותה בכל רגע נתון - זורם עם זה כי גם ככה טווח המחירון של הרכב לא ממש יעיל.

הנעל שמישה לחלוטין אבל ממש לא כיף ללכת בנעל שנראית ככה - אני שומר אותה לטיולים, עבודות וכך הלאה.

יום שבת בילינו עם הילדים בג'ימבורי אז כבר ליד רכשתי זוג נעליים חורפיות טובות (נעלי טרק של אדידס וקונטיננטל מסדרת TERREX) עשויות קוולאר אז השנה גם התחדשתי כבר בהנעלה - בחיי שהגיע הזמן, פעם בכמה שנים טובות אני מרענן את הנעליים שלי אז למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עדכון – סלון עור!  טוב בד משולב עור.

וואלה לא ציפיתי לכזאת תקופה קשה והאמת אולי יש לי יותר מזל משכל.

בקיצור לא מזמן עברתי טסט עם באנדי ובגדול – יש לי שקט לעוד שנה, אבל היתה משימה אחת שעוד הייתי צריך לעשות לתחזוקה שלה וזה החלפת שמן גיר. מפה לשם אני כבר מתחיל לקלוט שיש לי נזילת מים ממש מינורית – קניתי קצת אחרי הטסט משאבת מים, טרמוסטט, צינור מים עליון, בית טרמוסטט מראש ואמרתי נעשה את הכל לעבד.

רצה הגורל והתאפשר לי ממש בזמן למכור אופציות שהיו לי מלפני ארבע שנים ואמרתי לעצמי ראבאק – יש לי כבר רכב שהוא חלום מוטורי, תמיד רציתי סלון עור – למה שלא נגשים את זה סוף סוף?

כשעשיתי את ההגבהה זה היה במוסך בקסם אצל בחור צעיר, מאוד מוכשר שנושם רכבי שטח בעיקר קרייזלר. אבא שלו במקרה רפד רכב... וראיתי עבודות של הבן אדם באמת יש לו ידיים טובות. ביקשתי בזמנו הצעת מחיר לסלון עור משולב בד.

בצדדים עור באמצע בד -בכל זאת, לא רוצה להזיע כמו חמור בקיץ.

נתן לי הצעה שאי אפשר היה לסרב לה – מדבר אתכם על 3K שקלים לסלון עור משולב בד שמתבצע במקום שנוח לי להשאיר בו את הרכב וע"י בעל מקצוע עם המון שנות ניסיון – למה לא?

בקיצור השארתי כבר את הרכב לכל עבודות המוסך שרשמתי מעלה ולריפוד מחדש של הסלון.

ואז הסרט התחיל. פתאום מדברים לי על סגר מלא, אישורי מעבר והופס אני כבר בסרטים של איך לכל הרוחות אני מביא את הרכב מכפר קסם הביתה?

בקיצור הבן של הרפד שמטפל בצד המוסכניקי נקרא לזה ככה שואל אותי – אפשר להביא לך אותה דרך השטח?  אני שואל אותו באמת זה אפשרי? יש מעבר מקסם לראש העין דרך השטח?  אומר לי בטח – תשאיר את זה לי.

שמעו – אין לי מילים עד כמה הבן אדם יצא תותח אבל בסוף נסעתי עם שכן שלי שיש לו אישור מעבר והבאנו את הרכב, אם כי לא נתקלנו בכלל בבעיות רציניות להכנס ולצאת אבל ליתר בטחון.

מכאן לשם – הגיע הזמן לקצת תמונות – קבלו את יצרית הפאר!!!

בחיי שהלסת שלי נפלה מהמקום כשראיתי את פאר היצירה.

9cd77618-78fd-414c-ab47-108821d69c6e.thumb.jpg.bb4d5e1325b3cf9344b4d2ce510cca67.jpg

בום שאקאלק!!! 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה תודה - תקשיב אתה לא מבין איך הסלון של הרכב יצא - אני לא יכול להפסיק להתלהב! 

קבל! 

b6121e81-e9fa-48de-8aa4-da3a17d136b1.thumb.jpg.f27295c9798f5b1d1981f1d6d10eff4c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הניטרו או ה B4?  חשבתי שהספי דלת בצבע בורדו, 

עשית גם צפוי לדיפוני הדלתות? 😕

עריכה אחרונה על ידי zaf
  • אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שרשור על הניטרו לא? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - תודה! 🤪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...