Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה טרם החלפת מצבר לפולקסווגן פולו 1.2TSI 2012

Refaelh1412
שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פולקסווגן מתכננים או מתכננים במיוחד בשבילם רפידות/בולמים זעזועים ועוד חלפים אחרים. גם מחשב הרכב הוא מיוחד. 80% מהחלפים מיוצרים לפי מפרט ובקשת יצרן.

- לא מדוייק. קיימים המון מוצרי מדף של בוש/דנסו/Valeo שרק חסרה מדבקה של VW והייצרן מתקין את החלק ברכבו לדוגמא: אלטרנטורים, מרימי שמשות ועוד...

מצברים הם קונים מהמדף. - לא בהכרח

חלק גדול מהמצברים המיוצרים על ידי וורטא הם לפי מפרטים של ייצרן הרכב VAG ומסיבה זו בהרבה מקרים לא תמצא מצבר שווה ערך 'בול' למצבר המקורי תוצרת ייצרן OEM.

אתה לא קונה וולטא או שנפ ומישהו אחר קונה רק שנפ. זה מאוד אינדיבידואלי.

בכל מקרה מה שקובע זה המחיר והאחריות ולא המדבקה שמודבקת על המצבר. - תמשיך להאמין בדברים שאינך מבין בהם מאומה ועל סמך חיבור של כמה פוסטים ודעות אתה קובע עובדות לא נכונות.

תגיד את מבין מה אני כותב ? ד י ב ר ת י על ייצור ולא תכנון או מה הם החוזים שלהם מול חברות שונות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה מצד אחד כותב לי שיש מלא חלקים שמיוצרים על ידי ספקי משנה וסך הכל מדביקים להם מדבקה מצד שני אומר לו ללכת לקנות מקורי? ועוד מצבר?

אתה קונה מצברים במוסך מורשה?

אם כן, אשריך. אתה היחיד.

מה גם שבסבירות גבוהה שהמצבר בצ'מפיון הוא לא מקורי. אלא נקנה בארץ.

החליפו לי פעם לפני המון זמן באחריות בבורה למצבר מקומי. לא זוכר אם זה היה שנפ או וולתא.

זה מה שעושים בכלמוביל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הועלתה בפורום התיחסות לסדר פעולות מחייב בניתוק/חיבור מצבר AGM או EFB כדי למנוע נזקים למחשב מסוים ברכב. האם זה ספציפי לרכב מסויים או לכול הרכבים עם מצברים כאלה

מבקש מהמבינים להתיחס לנושא, כי רבים ביננו בעלי רכבים עם מצברי ם כאלה וכולם ישמחו ללמוד את הנוהל הנכון כדי למנוע נזקים מיותרים.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אתה מצד אחד כותב לי שיש מלא חלקים שמיוצרים על ידי ספקי משנה וסך הכל מדביקים להם מדבקה מצד שני אומר לו ללכת לקנות מקורי? ועוד מצבר?

אתה קונה מצברים במוסך מורשה? - לא. רק ציינתי שקיימים מצברים כאלה במחסני צ'מפיון ובמקרים מסויימים בתקופת האחריות של הייצרן הייבואן מתקין מצבר מקורי זהה ב-100 אחוז למצבר שהגיע עם הרכב במיוחד במקרים של מצברי EFB.

מה גם שבסבירות גבוהה שהמצבר בצ'מפיון הוא לא מקורי. אלא נקנה בארץ. - בתקופת אחריות הייצרן בהרבה מקרים מתקין מצבר 'מקורי'. צר לי אכזב אותך אבל ראיתי זאת בו עיניי במוסך פליקס.

החליפו לי פעם לפני המון זמן באחריות בבורה למצבר מקומי. לא זוכר אם זה היה שנפ או וולתא.

זה מה שעושים בכלמוביל.

גם בצ'מפיון עושים זאת אבל לא תמיד. בל נשכח שהייבואן לא תמיד מקפיד על הנחיות והמלצות הייצרן על התקנת מצבר מתאים למפרטי הייצרן גם משיקולים כלכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה הועלתה בפורום התיחסות לסדר פעולות מחייב בניתוק/חיבור מצבר AGM או EFB כדי למנוע נזקים למחשב מסוים ברכב. האם זה ספציפי לרכב מסויים או לכול הרכבים עם מצברים כאלה

מבקש מהמבינים להתיחס לנושא, כי רבים ביננו בעלי רכבים עם מצברי ם כאלה וכולם ישמחו ללמוד את הנוהל הנכון כדי למנוע נזקים מיותרים.

מצטרף לשאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן מאוד שצריך רק 'לידע' את מחשב הרכב על סוג המצבר אשר הותקן ברכב וקיבולת המצבר ועוד מספר פרמטרים בעזרת סורק תקלות.

בשלב זה אני מציע לקפוץ למוסך רון בת"א בכדי לבצע איבחון ממוחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...