Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לובינסקי - 3008 נסיעת מבחן, או, היחס הגרוע שממשיכים לקבל לקוחות בארץ

otaltj
שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצד אחד אני גם חושב שהכותרת מכלילה ועושה עוול למותג וליבואן. מצד שני, כמו שכתב רועי , אם אחרי כל כך הרבה פוסטים שמתלוננים על הסוכנות הספציפית הזאת שום דבר לא השתנה בה אז אולי מגיע ליבואן - מה שאתה מבשל זה מה שאתה אוכל.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב,

צר לנו על החוויה.

אין שום צורך בפתיחת הזמנה או בתשלום מקדמה כלשהי עבור תיאום וביצוע נסיעת מבחן.

יכולים להעיד על כך מאות מגולשי הפורום שתואמה להם נסיעת מבחן על מגוון דגמי פיג'ו, סיטרואן, DS או MG.

שלח לנו בבקשה בהודעה פרטית שם וטלפון וניצור עימך קשר.

בברכה,

צוות לובינסקי.

זה לא הפעם הראשונה שהיו תלונות לגבי הסוכנות הזאת.

השאלה היא כיצד אתם מתכוונים לפעול כדי שמקרים כאלה לא יחזרו שוב בסוכנות המדוברת?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריץ חיפוש, אתה לא הראשון שמתלונן על הסניף בחיפה (עד כמה שהבנתי מדובר בזכיין).

אני יכול להעיד מניסיון אישי,על היחס בסניף המרכזי ברשלצ.

לפני שרכשתי את ה208 ,ביצעתי 3 נסיעות מבחן על הדגמים השונים (פעם אחת שלחו את עד אלי לקריית מלאכי), ועוד אחת על הGTI ,למרות שהיא הייתה מעבר לתקציב, סתם בשביל הכיף. :lol:.

בלי שום דרישה להתחייבות כלשהי לרכישה של הרכב או משהו בסגנון.

מציע לנסות לדבר איתם.

חוויתי את אותו היחס המצויין בסוכנות לובינסקי בפלמחים אצל סוכן בשם חן.

והיה לי כל מיני בקשות לנסיעות מבחן על 2 רכבים שונים אחד אחרי השני.

הוא גם היה זמין לכל הפאראנויות שלי לאחר הרכישה בצורה מאוד נעימה.

לא מצדיק את עניין הסוכנות המזעזעת בחיפה ויש על לובינסקי סוף סוף לטפל בסוכנות הבעייתית הזאת אבל לא הייתי מחרים יבואן שלם בגלל סוכנות אחת.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני תוהה מה הבעלים של הסוכנות בחיפה מחזיק על לובינסקי ו/או מה הקשר המשפחתי שלו, שמונע מהם לקחת ממנו כבר את הזיכיון הזה?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני תוהה מה הבעלים של הסוכנות בחיפה מחזיק על לובינסקי ו/או מה הקשר המשפחתי שלו, שמונע מהם לקחת ממנו כבר את הזיכיון הזה?

ממש לא רק אתה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון, אולי הסוכנות מוכרת טוב? מספקת מספרים מאוד מאוד גבוהים ביחס לרשת?

ככה ששווה לספוג פה ושם ביקורת בנושא השרות לטובת מספרי מכירות גבוהים יותר.

הרי גם בשרשור הנ"ל, הסוכן הצליח במשימה שלו וההזמנה נפתחה. לא כל הזמנה סופה מסירה, אבל הסיכויים גבוהים יותר כשהלקוח מגיע לנסיעת מבחן כשהוא כבר מחויב במידה מסוימת לעסקה.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין את הפוסט, מעולם לא נתקלתי בדרישה כלשהי מעבר לצילום רשיון נהיגה בזמן נסיעת מבחן. סוכנות שמבקשת משהו עבור נסיעת מבחן צריכה להיות ריקה מלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהוא פשוט מוכר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא תוהה כי זה לא מעניין אותי ולא ענייני. כלקוח אם מוכרים מוצר ושירות ששווים לי א המחיר אני קונה ואם לא אז שילכו לחפש (או שאלך למותג אחר או לסוכנות אחרת). כל השאר זה עניינו הבלעדי של היבואן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התקשרתי לסוכנות בחיפה לבקש לתאם נסיעת מבחן על 308 GTI. אילצו אותי להגיע לאולם כדי 'להתרשם' ולקבל הסבר על הרכב.

פינתי זמן והלכתי בלית ברירה. כשהגעתי הסבירו לי שהרכב נמצא במרכז וצריך להביא אותו במיוחד לנסיעת מבחן, והם לא עושים את זה אם אני לא פותח הזמנה עם 2000 ש"ח מקדמה (כמובן שאני יכול לבטל ולקבל החזר). אמרתי תודה שלום והלכתי משם.

אם היו אומרים לי את זה מראש בטלפון לא הייתי טורח להגיע.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

308GTI לקחתי לנסיעת מבחן בשורק מבלי לתאם וללא נציג שישב לידי.

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...