Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קופרה חדשה -הכי קרוב ל300 כ"ס (290) במחיר סביר.

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 2481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקופרה החדשה כבר כאן, רצה לה במסלול בפצאל. יש פנסי ערפל 8) אין חבילות צבע, בקרוב באולמות התצוגה 8)

קופרה290.jpg

קופרה290.jpg

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל לאון להכרות עם האקזמפלר המקומי, תחילת מכירות בקרוב ואיתן נסיעות מבחן עם לאון טאובס .

דיילי דרייבר הכי חזק שיש מבלי לפוצץ את הכיס ( עיין ערך גולף R או S3 או M140)

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהיכולות של הרכב הזה הם פשוט מדהימות ביחס למחיר זה ידוע, וגם שהיא סליפרית (יחסית כן..).

אני דיברתי על הרגש וההנאה..שפה מה לעשות היא כמעט ולא קיימת.

נסיעות מבחן אצל לאון זה מבורך כמובן.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסייג את עצמי, רשום עשויה להגיע גרסה ידנית.

בכתבה על הגולף מצוין שמוצעת כרגע רק אוטומט.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסייג את עצמי, רשום עשויה להגיע גרסה ידנית.

בכתבה על הגולף מצוין שמוצעת כרגע רק אוטומט.

וואי וואי וואי. רק שאתה-יודע-מי לא ישמע שאין ידנית. אחרת הבול המיועד למכתב אשר יעדו וולפסברג יתלקק לפני שתספיק להגיד בולמיםאדפטיבייםומירורלינק.

אגב,

מה השוני בחדשה? הנוחכית גם היא 290 לא?

יש פלסטיקים אחרים ב...נו, הזה של הפנסי ערפל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם גיר ידני הוא לא מגבלה, ה-308 מהווה חבילה טובה יותר לדעתי.

לא יודע לגבי טובה יותר אבל מהנה יותר זה בטוח.

יש פלסטיקים אחרים ב...נו, הזה של הפנסי ערפל.

וואי הרגת אותי מצחוק :lol:

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שאלות תם שעולות תוך בחינת המפרטים וסקירות שונות ברשת. משום מה סיאט אינם מפרטים לגבי ספקי OEM של חלק מהמרכבים המסקרנים (אותי לפחות) כמו הבלמים ( ברמבו?) או מערכת השמע ( Bose או בלאופונקט או הרמן ) , מן הסתם ישנם יצרנים שמתגאים במותג ה OEM שבחרו בו. מישהו יודע היכן טמונים הפרטים האלה? (חפירה ברשת טרם הניבה תוצאות) :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהיכולות של הרכב הזה הם פשוט מדהימות ביחס למחיר זה ידוע, וגם שהיא סליפרית (יחסית כן..).

אני דיברתי על הרגש וההנאה..שפה מה לעשות היא כמעט ולא קיימת.

רגש יש אצל הנהג.

ההנאה מהרכב מרובה.

מכונת נהיגה טובה מאוד.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני צריך לדרג את ההנאה האישית שלי, הסולם הוא סיוויק > 308 > לאון. זה לא שהלאון רעה (כי היא ממש לא), זה שהאחרות מהנות יותר, כשהקצב דומה כדי זהות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתיימר לטעון שנהגתי על שלושת הפיינליסטיות.

נראה לי שהאופנה כרגע זה לטעון שוואגיות בהכרח פחות מהנות ממקבילותיהן. לא בטוח שתמיד יש לטענות גם כיסוי.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...