Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוזרים לבית הספר...

Taliko
שימו לב! השרשור הזה בן 7894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייבים לבא עם זימון או נקודות או חרא כזה... או שאפשר לבקש מאיפושהוא את הקורס וכאילו להקדים תרופה למכה?

( סתם מחפש לבזבז איזה יום בצבא... :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות את הרענון במסגרת הצבא, ככה גם חוסכים את ה מאה ומשהו שקל שזה עולה, גם זה על חשבון הזמן בצבא :lol: וגם נמחקות עד 2 נקודות אם אני לא טועה.

מי שעושה את זה, שישמור את האישור שמקבלים על הרענון וישלח אותו למשרד הרישוי בפקס כשהוא מקבל זימון לקורס.

לגלעד - למה הכוונה? הרי כבר קיבלתי זימון לקורס שלא במסגרת הצבא - איך אני מעביר אותו כך שיהיה במסגרת הצבא?

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדי פעם נעשות ביחידות צה"ל השונות השתלמויות רענון לבעלי רשיון צבאי. כל בעל רשיון כזה חייב לעשות רענון כל כמה זמן. אני פשוט נדחפתי לאחת ההשתלמויות האלה (בלי קשר לרשיון צבאי, שבכלל אין לי).

נדמה לי שזה היה 3ימים (חצאי ימים) ובלי שום בחינה בסוף.

אחרי ההשתלמות מקבלים אישור על זה שעברת אותה ואת האישור שולחים למשרד הרישוי כשמגיע הזימון לקורס האזרחי ושלום על ישראל.

פשוט צריך לברר מתי יש השתלמות כזו בבסיס שלכם (בדר"כ רלבנטית בעיקר לנגדים ושאר בעלי רשיון צבאי - תבררו איתם או עם מי שאחראי על הדרכות) ותדחפו לשם. גם אם יגידו לכם שאין מקום או כל מיני תרוצים אחרים תנסו להידחף בכל זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7894 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...