Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קליאו 0.9 2015

omerlal
שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שאני זוכר כרגע!

לטויוטה היתה בעייה במנועים של הקורולה שנתונים 2003-2004.

לטויוטה היה פגם בממיר P406 באוריס או RUNX אם אני לא טועה,לא זוכר.

להונדה אינסייט היתה בעיה בחלק מהדגמים הראשונים של אכילת שמן מוגזמת אחרי קילומטראג' מסוים.

כריות אוויר הטאקאטה.

ליודנאי או קיה, היה פגם בדוושת המצערת, ונגרמו מזה כמה תאונות, אפילו ראיתי אחת בסרטון שהיה בזמנו ברשת.

יש עוד כמה שאני לא ממש זוכר כרגע.

הפוך איש, הבנתי שטענת את הטענה שלך על הצרפתיות.

יש עוד תקלות כמו דוושות המצערת הידועות לשמצה, המנוע החדש של הסיביק עם טורבו לפי מה ששמעתי גם לא אמין במיוחד, הגיר הרציף בניסאן מיקרה הוא גם לא מציאה גדולה מבחינת אמינות וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קליאו 0.9 שנת 2014 עם 56K, ללא תקלות. מטופל כל שנה \ 15.

במורשה המחירים גבוהים. בתקופת האחריות אין ברירה.

אני אישית שילמתי כ10% מתחת למחירון שקניתי אותה לפני ארבעה חודשים, הרכב היה במצב מושלם למעט צמיגים קדמיים שהגיע זמנם.

שים לב שהרבה מפרסמים שיש להם דגם קולקשן שבעצם יש להם דגם אקספרשן, ההבדל במחירון הוא גבוה יחסית וחבל שתתבלבל.

ההבדל הוא טאסות באקספרשן אל מול ג'אנטים שחורים מקוריים בקולקשן, ומזגן רגיל בראשון אל מול בקרת אקלים באחרון.

אגב אם הרכב טופל פעם אחת בדצמבר 15, ומאז לא טופל, זה אומר שיש איחור 5 חודשים איחור בטיפול.

בספר רכב כתוב חד משמעית, כל 30,000 או שנה. המוקדם מביניהם.

במוסך יגידו לך שמומלץ לבוא גג חודש או 1000 קילומטר סטייה מזמן הטיפול.

פה זה לא המצב - מה שאומר שמימוש של אחריות יצרן במידה ותצטרך, יהיה בעייתי משהו.

הרכב לא נדיר, הייתי בודק אקסמפלרים אחרים.

עריכה אחרונה על ידי stum
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רנו קליאו 2014 1.2 טורבו הרכב ממש מהיר וחסכוני חוץ מטיפולים רגילים כול 15 אלף הרכב נוסע חלק בלי בעיות ויש לי אותו כבר שנה וחצי... ולגבי ה 900 טורבו הבנתי מביקורות שהוא חלש מאוד ולא מספק..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת ה1.2 חלש, אך באופן מנוע ה0.9 בכללי יספק נהג ממוצע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2539 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...