Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ישום נכון של אוטםMenzerna PL

שימו לב! השרשור הזה בן 2708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עשיתי אוטם כזה שבוע שעבר,יום יומיים לפני הסערה האחרונה,עשיתי פלסטלינה לפני ופרי ווש פעמיים וIPA על כל הרכב ולא נישאר אצלי הבידינג משום מה,אבל הפח עדיין מאוד חלק,ויצא מלא ג'יפה מהפלסטלינה,כמה זמן נישאר אצלכם הבידינג לאחר היישום של הPL?

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה שאתה מקבל עצות מוטעות לחלוטין, מחבר'ה שאינם בקיאים מספיק בתחום

מה שיכול לגרום יותר נזק מתועלת.

מה זה אין בעיה? בטח שיש.

אין דבר כזה ליישם אוטם צבע ולהסתובב עם הרכב בחוץ שהכבישים מלאים בבוץ - ולאחר מכן

להסיר את האוטם, שרכב מטונף.

מה עושים? מאוד פשוט. תמתין חצי שעה/שעה לאחר היישום, נגב את הרכב טוב טוב, וזהו.

אפשר לחזור על התהליך שוב למחרת. (לא חובה) זה המצב האידאלי. (לא ראיתי יתרון שחיכיתי יותר זמן)

אגב, תנסה לכתוב בלי 3 נקודות אחרי כל משפט -זה לא נעים לעין ומיותר.

תודה.[/quote. תודה על העצות בכל מקרה אשים בלילה ואוריד על הבוקר עם מטלית מיקרופייבר, אגב אם המטלית טיפה לחה ממים זה בסדר? נראה לי קל ונעים יותר להוריד ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עשיתי אוטם כזה שבוע שעבר,יום יומיים לפני הסערה האחרונה,עשיתי פלסטלינה לפני ופרי ווש פעמיים וIPA על כל הרכב ולא נישאר אצלי הבידינג משום מה,אבל הפח עדיין מאוד חלק,ויצא מלא ג'יפה מהפלסטלינה,כמה זמן נישאר אצלכם הבידינג לאחר היישום של הPL?

מזה בידינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העצות בכל מקרה אשים בלילה ואוריד על הבוקר עם מטלית מיקרופייבר, אגב אם המטלית טיפה לחה ממים זה בסדר? נראה לי קל ונעים יותר להוריד ככה...

עדיף לך ליישם את ה PL ולהסירו לאחר שעה+- , בזמן שאת מחכה לילה שלם הרכב צובר אבק.

הרכב שלי שעה לאחר שטיפה כבר אפשר לראות מעט אבק (שוטף במושב אצל ההורים), ממש חבל על הסרוולים שאתה יוצר.

כל התהליך לא צריך לקחת יותר מ 3-4 שעות. תתחיל ותסיים באותו היום.

עדיף מגבת יבשה, שלא תפגע בשכבה של האוטם שעוד לא 100% התגבשה על הרכב.

אם קשה להסיר, משמע היית צריך להתחיל להסיר הרבה יותר מוקדם.

בידיג זה תגובה של המים כשאשר הם רצים על משטח "נקי" ללא הפרעה והתנגדות מצד המשטח.

נוצר כמו טיפות עגולות .

beading1.jpg

עריכה אחרונה על ידי or6699

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לך ליישם את ה PL ולהסירו לאחר שעה+- , בזמן שאת מחכה לילה שלם הרכב צובר אבק.

הרכב שלי שעה לאחר שטיפה כבר אפשר לראות מעט אבק (שוטף במושב אצל ההורים), ממש חבל על הסרוולים שאתה יוצר.

כל התהליך לא צריך לקחת יותר מ 3-4 שעות. תתחיל ותסיים באותו היום.

עדיף מגבת יבשה, שלא תפגע בשכבה של האוטם שעוד לא 100% התגבשה על הרכב.

אם קשה להסיר, משמע היית צריך להתחיל להסיר הרבה יותר מוקדם.

בידיג זה תגובה של המים כשאשר הם רצים על משטח "נקי" ללא הפרעה והתנגדות מצד המשטח.

נוצר כמו טיפות עגולות .

beading1.jpg

אתמול עשיתי את השטיפה פלסטלינה גלייז בגלל חוסר זמן לא הספקתי אוטם ווקס וגם היום ומחר לא אספיק זה לא מתאפשר לי, כמה קריטי זה לחכות לשלישי ? ואז שטיפה קלה של מים-QD--שוב שיכבה דקה של גלייז-אוטם- ווקס ולסיים הכל? או היום בלילה אוטם ומחר בבוקר ניגוב ושני בלילה ווקס עד שלישי בבוקר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצא יום יחסית פנוי בצע שטיפה טובה, וייבוש אף טוב יותר!! (דגש על ייבוש)

תיישם גלייז- לאחר מכן אוטם וסע לשלום.

כמו שאמרו רבים לפני, זה לא מדע טילים.

תנסה, לא ילך תעשה שוב ותלמד מהטעויות.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...