Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו סניק 3 \ רנו פלאונס דיזל \ רנו קוליאוס

dmxsir
שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה המון!

בלי קשר לסוג המנוע, יש דברים שמתבלים אותו הדבר: בולמים, בלמים, פנים הרכב, וכו'.

אני לא הייתי קונה רכב עם נסועה שנתית של 60 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפלואנס דיזל שליבת 3.5 עם 110K ק"מ (בערך) ובנתיים מגלה אמינות טובה, אבל היא רועשת הרבה יותר מפלואנס דומה אך חדשה יותר, ובכלל לאחרונה נראה שמתחילה להיזדקן,

ואכן למרות שהפלואנס היא אוניה ענקית הספסל האחורי שלה (במדידות מידית לידית) מתגלה כצר יותר מהקיה סייד, פורטה ואפילו מהקורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי איזה עיניין לא מובן.

לפי יד 2 יש רמת גימור אחת, כולם עם אותה רמת גימור Expression, איך זה שחלק עם כפתורי שליטה בהגה וחלק בלי ?

איך אני יכול להבדיל ברמות הגימור השונות?

56.JPG65.JPG

עריכה אחרונה על ידי dmxsir

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז רק לשאול אם יש או אין זאת הדרך להבדיל . OK

תודה.

עוד שאלה , אם ניתן לטפל במחלה הזאת של הכפתורים של המיזוג אויר והמערכת רדיו?

ניתן להחליף את הכפורים עצמם או שצריך להחליף את כל היחידה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני החלפתי בסניק 2012 שלי את הרדיו לגמרי, רציתי מכשיר עם כניסת USB וכניסות למגבר ופשוט קניתי ב EBAY מסגרת פלסטיק (100 שקל) , מתאם לצמה (סביבות 70 שקל) ושמתי רדיו פשוט רגיל של פיוניר ושומעים אחלה, הרמקולים המקוריים מצויינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות תמונה איך יצא?

שמתי לב שיש שתי סוגי רדיו. אחד מהם עם כניסת usb.

דרך אגב, מה עם התצוגה על המסך של הרדיו, אני מבין ויתרת על זה.?

Sent from my Le X820 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישנות יותר ה USB/AUX היה למטה, ליד המצית. בחדשות יש Blanking plate היכן שפעם היו היציאות, והן עלו לרדיו עצמו - פיתרון פחות מוצלח לטעמי.

עוד דבר:

שווה לבדקו אם מודול ה BLUETOOTH הוא חלק מהרדיו עצמו - אם כן אז החלפת יחידת הראש לכזו מדגם עם BT תוסיף את היכולת הזו (כמובן שצריך גם את יחידת השליטה על ההגה). אני מסיק את זה מכך שבניגוד לרכבים אחרים, שבהם הטלפון מתחבר לאוטו גם אם הרדיו כבוי, בסניק שלי כשהרדיו כבוי אין גם דיבורית BT: אם אני מכבה את הרדיו באמצע שיחה, הדיבורית כבה והטלפון מתנתק. פתרון מפגר ברמות אחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב שלי היו רק כניסות AUX ויתרתי עליהן וגם על התצוגה במחשב הרכב של התחנות וגם נאלצתי לוותר על השליטה מהידית שליד ההגה,לא ראיתי בזה ממש צורך.

ניתן גם לראות פירוט של התהליך בפורום אודיו.

IMG_20160305_085359.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא מדובר באיזה סט אפ מטורף, לא ברור לי הויתור על השליטה מההגה והתצוגה - המערכת המקורית של רנו סבירה לגמרי למי שאין לו דרישות אודיו מיוחדות, והשליטה מההגה נוחה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2797 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...