Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לטוס לגרמניה ולשכור M6 או CLS63. איפה כדאי לנחות?

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאוויס יש פורשות מכל טוב, גם GT3 RS אם תרצה.

אני לא ממליץ על יורופקאר. הבטיחו לי גולף R 3 דלתות ורק כשהגעתי לקל את הרכב הסתבר לי שהוא אוטומט, ורק כשהגעתי לרכב הסתבר לי שהוא סטיישן. היחס מצידם היה מזלזל ולא מקצועי, ולכן אני פוסל אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קרא אצלי בחתימה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מדינה שכאשר רשום בתמרור 30 אז נוסעים על 30.

זאת מדינה שכאשר רשום בתמרור 50 ואתה על 45, החצופים יעקפו אותך על 50.

זאת מדינה שכאשר מופיע תמרור מהירות לא מוגבל הרוב לא יעברו את ה150.

אפשר לשייט ונהגתי על 180-200 אבל זה יחסית לקטעים קצרים כי גם יש לא מעט עומסים,

בודאי לא הייתי חושב להגיע ל 300 על כביש ציבורי, גם בגרמניה.

[CENTER] [/CENTER]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עניין חשוב בנהיגה מהירה: באוטובאהנים יש הרבה פקקי תנועה, מה שקרוי stau. בד"כ, אבל לא תמיד, יש התראות מקדימות על ידי שילוט אלקטרוני או פלקטים שפרושים על גשרים עשרות קילומטריםלפני הפקק, אבל הוא יכול להופיע במפתיע אחרי עיקול. לעתים ההתראה היא רק בשידור רדיו (יש מערכת ייעודית לעניין שפורצת למערכות המדיה) אבל אני מני שאינך דובר גרמנית כך שלא תוכל להסתמך על השידורים. בקיצור, עוד סיבה להזהר במהירויות גבוהות במיוחד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***הערות להנהלה בפרטי בלבד***

בנצי,

הבנתי. תודה

yairba,

בדקתי במקומות אחרים משדה התעופה ולא מצאתי את ה M6 בכלל ברשימה :roll:

אבדוק טוב טוב לגבי כבישים ואשתדל לבחור בטובים היותר.

Tom_22

כמו תמיד, תודה על כל ההמלצות!

נהג מתחיל,

מכיר מהירויות מעל 200 קמ"ש ואני אעלה בצורה מדורגת לכיוון 300. אם ב 240-250 קמ"ש לא ארגיש בטוח, לא אקח את הסיכון! אני מעל גיל 40 ככה שאת הגיל של ל"הראות שאני גבר" עברתי לפני שנים רבות.

Guy30,

ממה שראיתי, אוויס משכירים רכבי ספורט\על רק בארה"ב בואנגליה. אשמח אם תתקן אותי.

לא אשכור מיורופקאר. תודה על הטיפ.

razmel,

מכיר את החתימות שלך ואת מבחני הנהיגה שלך בארץ ובחו"ל על בוריים. לא זכור לי שרשמת שם כבישים ספציפיים, אני טועה?

sperial,

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי .אבדוק שוב.

בכל מקרה, האם כל אלה שטוענים שמסוכן מאוד מבחינת החוק לנסוע בכבישים מפותלים בגרמניה, חושבים שעדיף לי לשכור את הרכב באיטליה או שוויץ למשל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי שווייץ - יותר נוקשה מגרמניה. גם ריכוז המצלמות כנראה מהגבוהים בעולם, והן מוסוות יותר טוב ממטעני צד של החיזבאללה.

אין לי מושג לגבי איטליה, שהיא בכלל די הטרוגנית (הצפון די אירופי, הדרום מדווח כמאד ים תיכוני).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guy30,

בדקתי שוב. בעבר אכן השכירו בכל אירופה. היום באתר שלהם ניתן להזמין רק באנגליה

תודה בכל אופן.

יש לך כאן פורשה 911.

קרא אצלי בחתימה.

תוכל אולי לסמן את המסלול בגוגל מפות בטיול עם ה- F-TYPE?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

חושבים שעדיף לי לשכור את הרכב באיטליה או שוויץ למשל?

נהגתי באיטליה (רומא לכיוון צפון, לעבר איזור אגם ברציאנו) לפני כארבע שנים, וחלק מהרשמים פורטו כאן בשרשור הזה, שמשום מה נותר יתום בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

יכול לתרום מנסיון מלפני כמה שנים של טיול ברוח דומה.

אז ככה אוטובנים טובים ורחבים יש באזור שטוטגארט מינכן (האוטובן בינהם מצויין). בדרום גרמניה היו הרבה אוטובנים ללא הגבלה אבל ... עם איכות סלילה לא טובה ועקומות סיבוב שאז ב200 קמ"ש היו מאתגרות. הפעל שיקול דעת גם חצי שעה על 200 סוחטת כוחות כמו נסיעה לאילת בגלל הריכוז הגדול הנדרש.

אני קיבלתי רכב (אאודי TT עם כ200 כ"ס) נעול בצמיגי חורף. לדעתי זה עניין של עונה ולא תוכל להגיע בחורף ולבקש צמיגי קייץ. ברכב הייתה מדבקה בזמנו שציינה שאין לעלות מעל 210 עם צמיגים אלו.

גם אני חובב של כבישים מפותלים ואכן באזור היער השחור יש הרבה מהם. חלק מדהימים וחלק מאוד איטיים ובעצם מתישים ומעצבנים.

אני חיפשתי דרכים מומלצות לנהיגה בגרמניה או אירופה ומצאתי חלק. חלק מצאתי במלון לילה לפני תוך חיפוש במפה. לפעמים הצלחתי לפעמים ... לא.

בגרמניה שמור תמיד על המהירות המותרת ... יש אוטובן חופשי והבנעירוני שלהם מהיר כמדומני 100 ... והגרמנים יודעים לנהוג וגם ממושמעים. אני בטוח שברכב שתשכיר יהיה אמצעי להגבלת מהירות (קרוז או לימיטר) תשתמש בו בקטעים המנהלתיים.

תחפש את חוקי הנהיגה בגרמניה. חשוב לדעת אותם. אני חושב שהמרכזי שלהם הוא לחזור לימין ולעולם לא לעקוף מימין (מאוד חמור ואף אחד לא עושה את זה).

כמו כן מאוד חשוב ברגע שאתה מקבל את האוטו ... תמלא אוויר ע"פ המלצות היצרן !!!!! חברות ההשכרה אפילו בגרמניה נופלות על הסעיף החשוב הזה.

עוד מילה על שוויץ ... ותר. אומנם הנופים מדהימים אבל ... כבישים איטיים יותר ומלא מצלמות... חרגת ב3 קמ"ש אתה צפוי ל300 יורו קנס.

בהצלחה ותהנה ... גרמניה היא גן עדן לחובבי הנהיגה.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירופה מלאה לאורך ולרוחב במצלמות. זה אחד היתרונות של נהיגה בארה"ב - אם לא תפסו אותך במקום, אתה בסדר (מצד שני, מצלמה לא תיקח אותך בניידת ללילה במעצר)

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאין לי מושג לגבי איטליה, שהיא בכלל די הטרוגנית

זו אגב הגדרה שמאוד נכונה ללא מעט מדינות אירופיות, ובכלל למדינות גדולות, והיא נכונה גם לתרבות נהיגה ולהשקעה בתשתיות כבישים וברכבים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...