Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לטוס לגרמניה ולשכור M6 או CLS63. איפה כדאי לנחות?

kingikra
שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כו, עם הרכב הראשון הוא מגיע ל250, ומשם ממשיך עם הרכב השני עד 300.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 85
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חחחח :)

אתה מוזמן לשלוח לי את פרטי ההזמנה ואני אבדוק אם אני יכול לנצל את היותי diamond member בsixt בכדי לסייע, זה בדרך כלל תקף להשכרות שאני מבצע אבל כשאני לוקח אנשים להשכיר אז הם מקבלים שדרוגים בחינם.

אני מקבל הנחה של 15% ושדרוג ב2-4 רמות ללא תשלום על השכרות שמבוצעות על שמי.

Sent from my A0001 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Pavlik

תודה! ברור שיהיו תמונות וסרטונים.

Barko,

אין לי מושג. מקווה מאוד שלא. לא שכרתי שום דבר מיוחד. תהיה מגבלה, נסתפק במה שיש. לא תהיה, מה טוב.

בנצי,

לשדרג אין לי לאן. נדמה לי שיש להם גם S63 אבל זה בטח פחות מעניין מ CLS63 או M6.

לגבי הנחה, למה שיתנו לי הנחה אם כרטיס החברות הוא שלך?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק. תשמע, גם אם לא, מה אני יכול לעשות כבר? כפי שכתבתי בתחילת השירשור, השכרת רכב על, שבטוח לא מוגבל, זה 1700 יורו ליום ל 200 ק"מ.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הבוקר תגובה מ SIXT שבקטגוריה יש רק M6 ו CLS63. כלומר לא יכול לקבל משהו אחר.

לגבי הגבלת מהירות וצמיגי חורף אברר בשלב מאוחר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו באתר הגרמני של BMW ואכן הרכב מגיע עם הגבלת מהירות.

אני לא מתכוון לשאול את SIXT אבל לא רואה שום אינטרס שלהם לקנות את הרכב בלי הגבלת מהירות. גם במרצדס אותו הדבר. לא נורא.

לגבי מצלמה ברכב. מותר לשים אבל אסור לפרסם את הסרטונים לציבור בלי לטשטש פנים ולוחיות רישוי.

לפחות זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

ביום שישי האחרון, יומיים לפני ההמראה הודיעו לי שהרכב חזר מקולקל/פגום והם לא יכולים לספק לי את הרכב והם מוכנים "לשדרג" אותי למרצדס S 500 קבריולט. עם כל הכבוד לרכב הזה ויש הרבה כבוד, אין לי מה לעשות איתו. תכננתי את הנסיעה הזאת בקפידה ובהתאם לתכנון, רכב כבד כמו הרכב הנ"ל פשוט לא יתאים.

מה עושים? יום שישי ב 13:00 בצהריים. הטיסה ביום ראשון ב 6:00 בבוקר. אומנם אני איטי אבל לפעמים צריך לחשוב מהר. התחלתי לברר בכל מיני חברות שמשכירות רכבי ספורט. התעריפים שלהם מטורפים אבל להבדיל מחברות ההשכרה הסטנדרטיות, אצלם אתה לא מזמין קלאס מסויים אלא רכב ספציפי. יענו "מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל".

במקביל, נזכרתי שמכר סיפר לי שהוא הזמין אודי R8 במחיר שלא קשור למחירים שלהם אז דגמתי גם אותו.

בשלב הזה אני עוצר את הסיפור ומשאיר אתכם במתח עד שאחזור בסופ"ש. ככה אוכל לפנק בעוד חוויות וכמובן שבתמונות וסרטונים.

הכל כמובן בשירשור נפרד.

Stay tuned (תרתי משמע :wink:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2758 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...