Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט התקנה אלפא רומיאו 156 2006

Oren da man
שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא הייתי ממליץ על סופר 7 בשביל מפני שהוא עדיין גמיש אם הוא לא התייבש לך עדיןן תוריד אותו למה אם יהיה לך קרע שם בפנים אכלת אותה.

Kill the ROAD and not YOURSELF

לכולם שמי שגיא תמיד שמח לעזור :)

כרגע סיוויק 05'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב אם אתה רוצה LPAD פסיבי או LPAD בתצורת ריאוסטט.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר החלטת שזה ימות שוב? :lol:

לא כל LPAD הוא פסיבי? מה הכוונה בתצורת ריהוסטט? ברמת העיקרון LPAD הוא סוג של ריהוסטט כי הוא מנחית ע"י עומס ומייצר חום לא כך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

L-PAD זה מנחת ששמים בתוך מעגל של קרוס אובר פסיבי.

הL-PAD מבצע שתי פעולות, האחת היא לקבע את ההתנגדות שהרמקול רואה וכך נקודת החיתוך "מטיילת" פחות.

השניה זה להנחית את ההספק שיגיע אל הרמקול.

לרוב מתקינים LPAD על טוויטר אשר נוטה לסבול מעודף הספק, חוסר איזון, לעומת שאר הרמקולים.

לעיתים נדירות יותר אתה תראה LPAD מותקן גם על מידריינג'.

כאשר אם ברצונך לקבע התנגדות בלבד - אתה מחפש פתרון שנקרא מעגל זובל - ZOBEL - אותם לרוב מתקינים על וופרים, מידבאסים.

הסיבה לקיבוע ההתנגדות היא בגלל שהקרוס הפסיבי שמורכב מול הרמקול - בנוי לנקודות חיתוך בתדר מסויים ובהתנגדות מסויימת אך ההתנגדות של הרמקול משתנה ביחד עם התזוזה שלו ולכן נקודת החיתוך של הקרוס הפסיבי - לא יציבה.

ברגע שאתה שם בין הקרוס הפסיבי לרמקול LPAD או מעגל ZOBEL - הקרוס הפסיבי רואה התנגדות קבועה וזה מייצב את נקודת החיתוך להתנגדות אליה היא חושבה מראש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שאם אני מתקין כרגע מערך קומפוננט שמוגבר פסיבי אז למנוע תדרים מיותרים שהקרוס יעביר לרמקול?

וכמובן לייצב את האותו שמועברים אליו

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כרגע סיוויק 05'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה מונע מערכי הרכיבים של הקרוס להתנהג בהתאם להתנגדות המשתנה של הרמקול על ידי הרמת מסך נקרא לזה ככה.

ריאוסטט כוונתי היא למערך נגדים משתנה, בניגוד לפוטנציומטר, אל פד בתצורת ריאוסטט הוא בעצם מערך נגדים שאתה עובר בינם עם בורר, זה מרגיש כמו כפתור ווליום בעצם, יש לך יכולת הנחתה אקטיבית מרכיב פסיבי, תריץ חיפוש על קרוס המדוזה שבניתי כאן פעם ואתה תראה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כ"כ שמח שעשיתי את השינוי הזה. כל הבמה נפתחה, הצליל קיבל עומק ורזולוציה, עשיתי נסיעה של כמה שעות ותוך כדי התעסקתי קצת בכיוונים(התחלתי מפלאט). אני פשוט מבסוט. אבל הסאונד עכשיו קצת "בפרצוף" אולי אם הייתי מתקין את הטוויטרים על הדשבורד זה היה פותח עוד קצת את הבמה.

עכשיו צריך להתרכז בסאב ובשקע USB. אה כן וגם לעשות סדר בבגאז'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא מצאתי לאחר חיפוש כלום על מדוזה אני אשמח אם תתן לי לינק.

ב.אורן כל הכבוד איש, מחכים לתמונות סדר.

לפי דעתי יש סיבה למיקום שלהם שם, זה כמו שבסיאט הם בקורות של הדשבורד ואילו בסובארו כמו אצל ידידנו למעלה הם בעומק.

הכל נתון לכיוון במערכת עצמה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

כרגע סיוויק 05'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בספק אם מישהו באלפא ניסה לחשב את המיקום המושלם לרמקולים. המערכת המקורית היתה פח אשפה כולל הרמקולים. בגדול באלפא לא מאזינים למוזיקה;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

עדכון.

צמד מגברי הסלסטרה אינם(כבר עידכנתי על כך?) במקומם חובר DLS CA 31. מגבר חביב, חשבתי שיהיה סביר עבור הגברה של הקומפ' וסאב 6.5" שתיכננתי. הקומפ' נשמע טוב עם המגבר הזה. אחרי הרבה התייעצויות החלטתי שלא להתקין סאב 6.5" מחשש שהוא לא יספיק.

אז הבאתי image dynamics id 12. נבנתה עבורו תיבה מפיבר גלס שיושבת בדופן תא המטען.

כל הבניה תועדה ב timelaps, ניתן לצפות ב4K.

DSC_0122.jpg

DSC_0158.jpg

ככה הייתי תקופה די ארוכה, עם הבגאז' מבולגן והמגבר זרוק על הרצפה בלי שטיח.

DSC_0161.jpg

שיניתי גם את המיקום של השקע USB ו-AUX

DSC_0098.jpg

DSC_0185.jpg

הDLS לא הצליח להזיז את הסאב כמו שצריך, המצב היה על הפנים. פתאום נזכרתי במונובלוק שהיה לי פעם שמכרתי לחבר והוא כבר לא משתמש בו כמה שנים, אז הוא הצטרף pioneer GM7300M. גם ניצלתי את ההזדמנות לסדר את הבגאז' כי אני משתמש בו הרבה. התמונות לא איכותית כי אין לי פלאש בפלאפון.

DSC_0263.jpg

DSC_0265.jpg

DSC_0266.jpg

DSC_0267.jpg

DSC_0268.jpg

DSC_0270.jpg

DSC_0271.jpg

DSC_0272.jpg

DSC_0275.jpg

DSC_0276.jpg

עדיין צריך לסדר את הכבלים אבל המצב הרבה יותר טוב ממה שהיה

DSC_0278.jpg

גם כאן דרוש סדר.

DSC_0279.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה מאוד - השקעה מרובה.

מה אלו הטבעות מעבר שאתה משתמש בהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...