Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש : מוסך לבדיקת רכבי אספנות בחיפה

RoyCo
שימו לב! השרשור הזה בן 3152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משיהו מכיר או יכול להמליץ על מוסך שכזה?נוצרה סיטואציה שבעל הרכב לא מוכן להגיע למוסך שלי בתל-אביב לבדיקה ואני מאוד מעוניין ברכב.תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ.מ.מ. רחוב מרקוני ליד משרד הרישוי.

קח בחשבון שכאשר אתה קונה רכב אספנות הוא בן 30 שנה ויותר ובדרך כלל קשה לצפות למשהו מושלם.

תוכל עם תוצאות בדיקה כזו לשקול את היקף ההשקעה הנדרשת לדעתך על מנת להביא את המכונית למצב שאתה רוצה.

בכל מקרה אם נדרשת עבודת פחחות וצבע יש להתיעץ גם עם פחח/צבע.

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.לצערי זה לא רלוונטי , המוכר מתנהג בצורה מוזרה , ועם כל הנסיון שלי בחיים לא הצלחתי להביא אותו למצב של בדיקה במוסך.או שהוא לא רוצה למכור או שהוא מסתיר משהו ..חבל...גם ככה קניית רכב מלווה בהמון חששות - במקום לפגוש אנשים נעימים ואדיבים בתחום נתקלים בטיפוסים כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.לצערי זה לא רלוונטי , המוכר מתנהג בצורה מוזרה , ועם כל הנסיון שלי בחיים לא הצלחתי להביא אותו למצב של בדיקה במוסך.או שהוא לא רוצה למכור או שהוא מסתיר משהו ..חבל...גם ככה קניית רכב מלווה בהמון חששות - במקום לפגוש אנשים נעימים ואדיבים בתחום נתקלים בטיפוסים כאלה.

כנראה שניצלת מרכב לא מוצלח במיוחד. אדם הגון עם רכב במצב סביר ומעלה לא אמור לחשוש מבדיקה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר לא יודע...הרכב דווקא מוכר וידוע כאן ועבר שיפוץ מקיף לא מזמן.ערכתי בירורים מקיפים לפני והתייעצתי רבות.המטרה הייתה להביא אותו למוסך שלי בתל אביב , הצעתי גרר דלק ומה לא.בסופו של דבר העלתי את הפוסט הזה כדי להקל עליו -"תן לי לישון על זה" , "חוזר אלייך שבוע הבא"..."לא שולח לך תמונות של התא מנוע"..יאאלה שיהיה לו בהצלחה. נמשיך לעקוב אחר המיועדת מקרוב אולי נמצא משהו תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יכול להיות שהוא עדיין בהתלבטויות אם למכור או לא. אחרי הכל זה רכב אספנות, לא יונדאי גטס.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שהמשפט שנאמר ביורקשייר אנגליה מתאים במקרה זה:

There's nowt queer as folk

ובתרגום חופשי אין דבר מוזר יותר מבני אדם.

בהצלחה במציאת המכונית שלך

גדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3152 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...