Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה: תריס מע' המיזוג שקע פנימה ונעלם

saar5555
שימו לב! השרשור הזה בן 7066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

האוטו עדיין באחריות, ככה שאני מאמין שמצב יסודר על הצד הטוב ביותר.

הפלסטיק כנראה התחמם או חטף דפורמציה, וכשניסיתי להחזיר אותו למקומו בעדינות, הוא פשוט שקע פנימה ונעלם.

האם צריך לפרק את כל הדשבורד כדי להוציאו? האם בינתיים עלול לקרות משהו למע' המיזוג?

אני לא ממש אתלהב אם יצטרכו להוציא את כל הדשבורד כדי להוציא חתיכת פלסטיק ששווה אולי עשרה שקלים.

המוסך סגור מחר, אבל אני אלך כנראה בתחילת שבוע הבא.

סימנתי אותו בתמונה...

סער

Resize of P6120003a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שמוסכי צ'מפיון מנוסים לא מעט בפירוק דש-בורד. אם יש צורך בפירוק שלו, אני מאמין שהוא יחזור בדיוק לאותו מצב כפי שיצא מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם...

אני לא ממש אתלהב אם יצטרכו להוציא את כל הדשבורד כדי להוציא חתיכת פלסטיק ששווה אולי עשרה שקלים.

סער

אני חושב שהבעייה היא במה הפלסטיק יפגע (חוטים, חיישנים וכו'). בכל מקרה, טוב שהרכב עדיין באחריות.

לא הצלחתי לראות מהתמונה מה נפל בדיוק, אתה יכול להיות יותר ספציפי.

צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהבעייה היא במה הפלסטיק יפגע (חוטים, חיישנים וכו'). בכל מקרה, טוב שהרכב עדיין באחריות.

לא הצלחתי לראות מהתמונה מה נפל בדיוק, אתה יכול להיות יותר ספציפי.

צבי.

הפתח איורור הקבוע שמזרים אוויר לחלון של הנהג..

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7066 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...