Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 1.8 VS אלפא ג'ולייטה 1.4 VS מאזדה 3 2.0 ספיריט

bencl100
שימו לב! השרשור הזה בן 3212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

בהמשך לפוסט שפרסמתי היום, אני עוזר לחבר לקנות מכונית חדשה.

תקציב- 100K

שנה- משהו כמו 2012

העדפה לקילומטראז נמוך

הוא מעדיף רכב עם נוחות סבירה (כל האמור לעיל בסדר), אמינות טובה, צריכת דלק של מינימום 1:11 וחזק.

הוא חשב על האלפא TCT 1.4 בגרסת 170 כ"ס

יש עוד רכבים ב"סגמנט" הזה שפספסתי?

יש מחלות ידועות לרכבים?

תודה לעונים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאון מ-2012, חוץ מביצועים בקו ישר, אין מה להציע מול הג'ולייטה, בעיקר בסעיף ההתנהגות - הלאון סובלת מהמון תת-היגוי. הנוחות של הלאון לא להיט, גם בלי קשר לג'ולייטה, שדווקא נוחה בהחלט. אני כבר לא מדבר על עיצוב, חוץ ופנים. הבעיה של הג'ולייטה מ-2012 היא בעיקר אבזור, או היעדרו, אבל חלק ניכר מהמשומשות צוידו על ידי בעליהן במערכות מולטימדיה ודיבוריות שדי סגרו את הפינה. האמינות של הג'ולייטה טובה, אין בעיות ידועות נפוצות.

כאן תמצית הבעיות הידועות של הג'ולייטה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?575491-%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90-%D7%92-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94-TCT&p=4824747&viewfull=1#post4824747

לגבי הלאון - VAG, תריץ חיפוש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושבת שהמאזדה מהדור הקודם לא ממש מתחרה שווה לשתיים האחרות.

לגבי הלאון דור קודם אני מצטרפת לדעתו של רומן, אבל השאלה היא מה חבר שלך מחפש ברכב שלו ואם ביצועיה של הלאון מספקים אותו והמראה מוצא חן בעיניו (הבעיה העיקרית היא עיצוב הפנים). אז לדעתי, ניתן למצוא את גרסת copa המאוד מאובזרת שתהיה זולה יותר לרכישה מהג'ולייטה ותגיע עם עוד שנתיים אחריות על הdsg7.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...