Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריפוד דלדות וגג בדמוי עור +התקנת פנסי ערפל בתוך הגריל(תמונות המתארות את התוצאות)

Nitro_86
שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגיד, התקשרתי אליהם והן אמרו שיש להם כמה סוגים, מתחיל מ40 שקל למטר מרובע.

אתה לקחת את הסוג הכי זול?

כאשר בחרתי את החומר לקחתי דמוי עור אבל לא ממש עבה. ככל שזה יותר עבה כך גם המחיר יקר יותר

משאני לקחתי עלה לי 44.46 שח למטר רץ (כלומר מטר על מטר וארבעים) ככל שזכור לי היה עוד סוג אחר קצת יותר עבה ויותר קשיח שעלה נראה לי 50 שח למטר רץ. משאני לקחתי יותר קל לעבוד איתו לדעתי מכיוון שהוא לא ממש קשיח אלה גמיש לכן לדעתי קל יותר לעבוד איתו .

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

סחתין! אהבתי! תמיד נעים לראות בן אדם, שמשקיע באוטו שלו, ועוד עושה את זה בעצמו, ויצא לך יפה מאד! דוגמה טובה, איך אפשר להפוך אוטו פשוט ומשעמם למשהו מקורי, ויפה! :mm_yeah::cool::king:

פעם גם לי היה כח וזמן להיתעסק עם האוטו... פעם... :?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום לכולם.

מכיוון שבשרשור זה הצגתי את השינויים שעשיתי פנים הרכב אז אני גם ימשיך פה אם כמה עדכונים למרות שזה לא ממש קשור לשם השרשור (ריפוד דמוי עור)

הנושא מתאר פרויקט בניית מתאם למכוניות שבעיה למצוא להם מתאם הגה מקווה שדוגמה זאת תעזור לאנשים שלא מוצאים מתאם לרכב שלהם.

אז ככה התקנתי ברכב הגה ספורט ,ומכיוון שאין מתאם לרכב שלי היה רק פתרון אחד וזה לבנות מתאם

פניתי למישהו שיעשה לי את זה הבן אדם חשב והיגיע לרעיון ממש יפה ומכיוון שהיה לא את הכלים הוא גם יכול ליישם את זה

אז כך הוא לקח מפלג בעקרון כל מפלג יכול להתאים אצלו היה מפלג של לאדה סאמרה

ומכיוון שמפלג דיי דומה בצורתו למתאם אורגינלי כלומר עגול וחלול מבפנים היה דיי פשוט להפוך אותו למתאם

1)הוא לקח את את ההגה שלי חתך את האמצע של ההגה .

2)מצד אחד של המפלג הוא הוא עשה חורים במפלג לפי מספר החורים שה יש להגה(יש לו מכשיר שעושה חורים בהתאם לגודל הברגים ולא סתם חורים אל חורים שניתן להבריג בהם)לכן ההגה עצמו מחובר טוב מאד למפלג (המתאם)

3)הוא חיבר את את החלק שהוא חתך מההגה המקורי שלי וחיבר מצד אחר של המפלג גם בדרך של יצירת חורים בשניי החלקים שהוא חיבר לאחר שהוא תפס את שני החלקים הוא גם הוסיף לבטחון אומים בכל בורג למרות שזה היה מחזיק גם ללא זה מכיוון שהורים עשויים כך שניתן להבריג בהם.

4)הואעשה חור בתוחם המתאם מהצד העביר חוט בישביל הצופר שיתחבר ללחצן של הצופר שנימצא במרכז ההגה

5)חיברנו את ההגה בחזרה בעזררת אום מרכזי שנימצא בתוך המתאם .

לאחר מכן אני מצאתי צינור חשמל בצבע שחור וכיסיתי את המתאם והתוצאה זה נראה ממש כמו מתאם אמיתי

הוספתי מספר תמונות של התוצאה הסופית

אשמח לשמוע מה אתה חושבים על הרעיון ואך זה נראה .

שגיא

Resize of DSC01829.JPG

Resize of DSC01832.JPG

Resize of DSC01833.JPG

Resize of DSC01835.JPG

Resize of DSC01836.JPG

Resize of DSC01839.JPG

http://photos.walla.co.il/sagishu <--אלבום תמונות של הרכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6950 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...