Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחליפה ראויה ללאון - לאון חדשה? רנו קפצ'ור? קרוז טורבו? (סביב 120K)

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לפורום הנכבד.

בעוד כחודשיים מסתיימת לי עסקת הליסינג איתה רכשתי את הלאון הנוכחית שלי.

בגדול, יש לי רק תשבוחות לומר על הלאון הזו - גם חזקה, גם אמינה וגם חסכונית בדלק. כמשפחתית מהירה, היא מספקת תמורה נהדרת ואני בספק אם יש רכב אחר בטווח המחירים הזה שמספק יותר תמורה לשקל.

עכשיו עומדות ברשותי כמה אופציות:

1. להשלים את העסקה על הלאון ולשלם את יתרת הסכום.

2. לעשות טרייד אין כמעט במחיר מחירון ולהשתדרג ללאון חדשה.

3. למכור באופן עצמאי, לשלם את יתרת החוב ולהשאר עם סכום ביד לעסקת מימון הבאה איפה שארצה.

אופציה מס' 1 מתבטלת אוטומטית ואני מתלבט בין אופציה מס' 2 לאופציה מס' 3.

ביקרתי בסוכנות סיאט וקיבלתי הצעת טרייד אין מעולה על סיאט לאון 1.2TSI בעלת גיר ידני.

נכון, זה ממש נוח ונכון, הלאון החדשה מספקת תמורה מעולה למחירה, אבל מה שמסבך את העניין הוא שבא לי לגוון קצת.

מפני שהדרישות העיקריות הן צריכת דלק, אבזור ומרחב פנים, חשבתי על כמה אופציות בנוסף ללאון החדשה.

שברולט קרוז 1.4 טורבו ורנו קפצ'ור 1.2 טורבו. שתיהן על הנייר אמורות להיות חסכוניות בדלק, מרווחות ויחסית מאובזרות.

היום אשלח את אשתי לקבל הצעת טרייד אין בקרסו ולקבל הצעת מחיר על הקפצ'ור.

מה דעת הפורום על הקפצ'ור 1.2? ועל קרוז טורבו 1.4? קראתי ביקורות די מנוגדות ואני לא מצליח לגבש דעה.

אשמח לשמוע מה הייתם עושים במקומי ואם יש רכב חסכוני, מאובזר ומשפחתי שפיספסתי סביב הסכומים האלה.

אני יודע שבכל מקרה מדובר בירידה משמעותית בכוח מהלאון הנוכחית שלי,

אבל סדרי העדיפויות השתנו ועכשיו חשובים לי פרמטרים אחרים ברכב.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מבין לגמרי את הרצון לגוון, אבל נראה לי שזה הולך להיות מסוג הגיוונים שיגרום לך להעריך מה שהיה לך ביד, רק שזה יעלה לך בנזק לכיס אם תרצה לחזור לזרועות הלאון. אישית, לא הייתי מתלבט - המתחרות שמנית לא באותה רמה בכלל..

הלאון הנוכחית קרובה לגולף כיום יותר מאי פעם - מספיק לטעמי על מנת לוותר על הגולף לגמרי - והיא עולה על הלאון הישנה בכל מובן.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן לא thoroughly engineered (לא מכיר מינוח שמעביר את המסר בעברית) כמו הלאון. מציע לך בחום לקחת את שלושתן לנסיעת מבחן, באם אלו כל היריבות (הייתי מציע מתחרות איכותיות כמו ה-308, אבל הן לא זמינות בגיר ידנית ו\או עולות משמעותית יותר).

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפצ'ור לא קטנה מדי?

מה עם זה - SPACEBACK במיוחד, ב-120K

http://campaign.skoda.co.il/skoda_sale_2015/?

utm_source=google&utm_campaign=brand&utm_term=%D7%A1%D7%A7%D7%95%D7%93%D7%94&gclid=CjwKEAiAmaanBRCIt4364e2d6yUSJAA9VXTU4ejQd8Cg_70jQtpRznws3vYS-TBMZ_MyASM_Lup52xoCmNrw_wcB

http://www.mitsubishi-israel.co.il/models/lancer_sportback/

עריכה אחרונה על ידי ReifA

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדד, הקפצ'ור צפופה וקטנה - ממליץ לבדוק אותה קודם. את הקרוז תוריד מהרשימה, היא הרבה פחות מהלאון הנוכחית שלך, אתה רק תתאכזב.

אם ידני רלוונטי, לך תבדוק מה קורה עם הפוקוס המתוחה ומנועי ה-1.0EB וה-1.5EB. אמורות להגיע ארצה אוטוטו. התמחור אמור להיות כמו של הוורסיות האטמוספריות היוצאות, עם חיזוק קל בתחום האיבזור (מעבר לשיפורים השונים שנעשו במתיחת הפנים כמובן).

אם טוב לך עם הלאון וסיאט, למה לא להמשיך ללאון החדשה? השיפור די מהותי. אופציה נוספת ושונה יותר יכולה להיות היטי.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס, לא קראתי ממש לפרטי פרטים את התגובות כאן.

אני עם לאון 1.2 DSG כבר חודש וחצי בערך. 2500ק"מ עם הרכב ואני מאוד מאוד מאוד מרוצה.

נסיעה טובה, כוח זמין, נוחות, אבזור מפנק והרכב מאוד איכותי. כמובן גם חסכוני עם ממוצע של 1:15-1:14 בנסיעה משולבת.

תתחדש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות, זה עוזר לי מאד.

לגבי הסקודה ספייסבק, רק לאחרונה נודע לי שקיים דגם כזה בכלל... :oops:

אין ספק שהיא נכנסת גם לרשימה, נראית ממש טוב אם כי בטוח פחות חסכונית מהלאון 1.2.

ראיתי שיש גם 3 ימי מכירות בסקודה, אגש לסוכנות לבדוק מה הם מציעים ומה כל כך אטרקטיבי.

לגבי הקפצ'ור, היא נכנסה לרשימה רק בגלל עצם היותה מיני ג'יפון כזה והאישה ממש התלהבה.

למה כולם נגד הקרוז טורבו? ממה שהבנתי היא נותנת תמורה לא רעה בכלל של פח+אבזור לשקל, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהרכב. אצלי הוא לא חיסכוני(1-10). נוח מאוד, כוח זמין בכל עת.

חבר לעבודה קיבל קרוז למס' ימים - מתלונן שמושב ממש לא נוח.

לכן אני אישית נמנתי להציא לטובת קרוז, כי גם נוחות זה עיניין אישי וגם חיסכון אני לא יודע כמה אפשר להוציא ברכב זה, אני יגעתי

ל 1-12, ונמעס לי מנסיעה כזאת.

Chevrolet cruze turbo 1.4L 140hp LTZ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד התלהבתי מהקפטור, גם אחרי נסיעת מבחן.

הרכב פשוט מגניב.

גם הוצעה לי עסקה מעולה.

אני לא רכשתי מ-2 סיבות:

1. פחד מירידת ערך גבוהה.

2. איכות החומרים בפנים הרכב לא בסטנדרט של ואג.

אם 2 אלו סבבה מבחינתך לדעתי הקפטור היא אןפציה מעולה, לא פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אני מהרגע שנכנסתי לקאפצ'ור באולם התצוגה, הרגשתי צפיפות ואי נוחות.

על הקרוז טורבו ביצעתי נסיעת מבחן והיא בהחלט רכב נחמד.

אם בא לך להיות טיפה שונה מהעדר, ואין לך צורך ב5 דלתות, הייתי מציע לך לעשות סיבוב במגאן קופה 1.2 טורבו, עלי היא השאירה רושם.

באיזור ה123K יש לך גם דיזליות צרפתיות משפחתיות ידניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין לגמרי את הרצון לגוון, אבל נראה לי שזה הולך להיות מסוג הגיוונים שיגרום לך להעריך מה שהיה לך ביד, רק שזה יעלה לך בנזק לכיס אם תרצה לחזור לזרועות הלאון. אישית, לא הייתי מתלבט - המתחרות שמנית לא באותה רמה בכלל..

הלאון הנוכחית קרובה לגולף כיום יותר מאי פעם - מספיק לטעמי על מנת לוותר על הגולף לגמרי - והיא עולה על הלאון הישנה בכל מובן.

ממש לא מסכים, הלאון החדשה ממש לא משהו אני הייתי הולך לכיוון של ב מ וו או מרצדס אם התקציב מתאים .

הלאון החדשה זה רק פלסטיק איכותי יותר בדש כל השאר פחות טוב או ממש אותו דבר.

הרנו בהחלט מגניבה .

עריכה אחרונה על ידי shaulc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאון החדשה היא קפיצת מדרגה ביחס לזו שיש כרגע לאלדד.

הספייסבק פחות איכותית ומוקפדת מהלאון החדשה, אך יש לי ההרגשה שתהיה טובה מזו של הלאון היוצאת (היות והיא ממש לא מרשימה בעמידות הפלסטיק שלה לאורך זמן).

הקרוז לא מצדיקה את המבט לכיוונה בכלל לטעמי. היא מיושנת מהמתחרות ומרגישה פחות טוב מהלאון הנוכחית של אלדד. למרות מנוע הטורבו ו-140 סוסיו, התיבה האוטומטית עצלה ומסרסת להפליא. תא הנוסעים של הקרוב לא מקום מבריק, מעניין או איכותי בצורה יוצאת דופן.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב תודה על התגובות אם כי אני מצליח להתבלבל...

אני מניח שיש פה הרבה עניין סובייקטיבי - אחד התלהב מהקפצ'ור, השני ממש לא, האחד אוהב את הקרוז, השני ממש לא.

אחרי ביקור של אשתי בסוכנות של קרסו וקבלת הצעת מחיר על הקפצ'ור - יש כמה מסקנות.

1. טרייד-אין ללאון ממש לא אטרקטיבי דרכם.

2. ממבט ראשון וחיצוני - היא ממש מגניבה, אהבתי מאד את האופציה לשלב בין שני גווני מרכב.

3. בגרסת הבסיס שלה היא ממש ממש דלה. אם מבקשים לאבזר אותה לרמת איבזור הבסיס בלאון מגיעים בשקט למעל 135K.

ואז התחלתי לחשוב - אם כבר מותחים את התקציב ל-135, האם לא עדיפה האוקטביה 1.2TSI על פני הלאון או הקפצ'ור?

והאם באמת שווה למתוח את התקציב בשביל האוקטביה המדוברת?

אוראל, בתור אחד שבילה הרבה בתוך הלאון הקודמת, במה היא נחותה מהלאון החדשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3306 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...