Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית רכב (ככל הנראה GOLF GTI)

segevon101
שימו לב! השרשור הזה בן 3340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם,

פוסט ראשון שלי פה בפורום...

אני חייל בצה"ל ובעוד 3 חודשים מהיום אתחיל לעשות יומיות, הנסיעה באוטובוס מהבסיס לבית שלי לוקחת שעה וחצי,לעומת 15 דקות ברכב (10 קילומטר). הצורך לקניית אוטו עלה אצלי כי זה יחסוך לי שעתיים-שלוש ביום+ נוחות בסופ"ש וכו'

יש ברשותי סכום של כ 60-70 אלף שקל לא כולל 20 אלף שקל ששמתי בצד לטיפולים,ביטוח,דלק וכו'

התוודאות: אחד ה"חלומות" שלי זה שתהיה לי GOLF GTI ...

התחלתי להסתכל על מחירים והשוואות, וראיתי שבתקציב שלי אני יכול לקנות את ה GOLF GTI 2008 ידנית עם מנוע 2000 ו 200 כ"ס

המחירון שלה הוא סביבות 60 אלף שקל, לעומת ה GOLF GTI 2009 ידנית 3 דלתות שעולה סביבות 80 אלף שקל, מה ההבדלים בינהם?

לשאלתכם למה גולף - מהניסיון של המשפחה שלי ושל אנשים שאני מכיר האוטו הוא דיי אמין ובשורה התחתונה, אוטו גרמני. כמובן שהנראות של הרכב משחקת תפקיד וה GTI נראות מדהים.

רציתי לשאול את חוות דעתכם על האוטו, על ההבדלים בינו לבין ה 2009, ובכללי האם אני עושה את הבחירה הנכונה עם התקציב שיש לי או שאולי יש אלטרנטיבה ספורטיבית שכדאי לי לשקול אותה?

חשוב לציין שהדברים שחשובים לי באוטו זה שהוא יהיה ידני, שיהיה לו נפח מנוע וכ"ס מספיקים כי.. זה ההנאה.. ושבסופו של דבר לא יראה כמו ערימה של מתכות אלא כמו אוטו ספורט, וה GTI מספקת לי את שלושתם.

עריכה: אשמח בנוסף לקבל את חוות דעתכם על דגם SEAT שאתם חושבים שיכול להתאים ולהיות מקביל ל GOLF GTI בתקציב שלי!

הכי חשוב לי שהאוטו יהיה אמין, אני רוצה אוטו לטווח ארוך שיהיה לי למספר שנים ולא ל 2-3 שנים.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי segevon101
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את לאון 1.8, היא אומנם משמעותית יותר זולה מהגולף אבל גם יותר חלשה וגם התנהגות לא כמו של גולף.

זאת יותר משפחתית חזקה במיוחד.

מציע לך בשביל ההתחלה לבדוק את עלויות ביטוח של גולף/דגמי סיאט למיניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'יטיאיי 3 דלתות ידנית, דור 6, נסחרות הרבה מעל המחירון, כך שהיא רחוקה ממך ומהתקציב שהצבת לעצמך.

גם אם היית מחבר את הרף העליון + מוסיף את הסכום שהשארת בצד.

דור חמש יותר רלוונטית.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפופו, איפה הוא כתב דור 6? אני רק ראיתי שנתונים 08-09, כשגם במקרה הזה התקציב די נמוך.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את לאון 1.8, היא אומנם משמעותית יותר זולה מהגולף אבל גם יותר חלשה וגם התנהגות לא כמו של גולף.

זאת יותר משפחתית חזקה במיוחד.

מציע לך בשביל ההתחלה לבדוק את עלויות ביטוח של גולף/דגמי סיאט למיניהם.

ג'יטיאיי 3 דלתות ידנית, דור 6, נסחרות הרבה מעל המחירון, כך שהיא רחוקה ממך ומהתקציב שהצבת לעצמך.

גם אם היית מחבר את הרף העליון + מוסיף את הסכום שהשארת בצד.

דור חמש יותר רלוונטית.

שיפופו, איפה הוא כתב דור 6? אני רק ראיתי שנתונים 08-09, כשגם במקרה הזה התקציב די נמוך.

תודה על התשובות של שלושתיכם

לפי מה שראיתי באמת ה GTI הידניות דיי נדירות ונסחרות ביותר מהמחירון כמו שציינתם

מה אתם חושבים על הגולף שנת 2010 ידנית (trendline זה הדגם..?) שהמחירון שלה הוא סביבות 60 אלף שקל, ועוד כמה אלפי שקלים בשביל הדגם של ה GENERATION.

השאלה שלי היא כזאתי, בתקציב של 60-70 אלף שקל, בהנחה ואני מעוניין לקנות vw golf, מה תהיה האופציה הטובה ביותר שלי אחרי משחק עם השנים (דגם מ 2009 "מפואר" יותר / דגם מ 2010 וכו). יש לי העדפה ל 3 דלתות אבל גם 5 זה בסדר.

אני רוצה להיות נעול על דגם מסויים (שיהיה ידני..) ולהתחיל לחפש בסבלנות,יש לי כמה חודשים :)

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, את צרכיך תספק בצורה מצויינת לאון 1.8, ותוכל למצוא אחת משנתון הרבה-הרבה יותר גבוה מאלה שאתה מדבר עליהם.

אם ידנית היא גם אופציה, אז בכלל.

לדעתי תוכל למצוא שנתון 2013 שמור בתקציב שלך, במסגרת האחריות - ורצוי מאוד שתהיה גם במסגרת האחריות המורחבת על הגיר, אם תקח אוטומט בסוף. (אם רק 2012 מגיעה ככה - אז עדיף 2012 מ-2013).

האמינות שלה לא מדהימה, אבל בוודאי תהיה טובה יותר מגולף 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, את צרכיך תספק בצורה מצויינת לאון 1.8, ותוכל למצוא אחת משנתון הרבה-הרבה יותר גבוה מאלה שאתה מדבר עליהם.

לדעתי תוכל למצוא שנתון 2013 שמור בתקציב שלך, במסגרת האחריות - ורצוי מאוד שתהיה גם במסגרת האחריות המורחבת על הגיר, אם תקח אוטומט בסוף. (אם רק 2012 מגיעה ככה - אז עדיף 2012 מ-2013).

האם מדובר על ה LEON SC? האם אפשר דגם מדוייק שאתה ממליץ לי כדי שאוכל לחקור עליו?

ראיתי את כל ה SEAT כאופציה, ראיתי שיש להם את דגמי ה SC וה FR

בהסתכלות מהירה פה:

http://pricelist.yad2.co.il/search.php?CarType=1&Manufactur=44&CarModel=4580&Year=2012

ראיתי שהמחירון של הידני 1.8 מתחיל מ 90 אלף שקל, התכוונת למה שהראתי?

*האופציה היחידה היא ידנית.. :)

אם אפשר לקבל עוד פרטים אני אשמח!

עריכה אחרונה על ידי segevon101
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בודקים לפי לוי יצחק (איתו עובדות כל חברות הביטוח)

לאון FR זה גרסאות ספורט עם מנוע 2000 עד שנת 2010/8 לא זוכר בידיוק אבל הדגמים החדשים זה כבר רק רמת גימור.

לא יודע אפילו על איזה דגם להמליץ לך, יש גם גרסאות עם גג נפתח יש בלי.

יש לך מישהו מהפורום שמוכר לאון ידנית.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?556838-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-2011-1-8TSI-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה צריך רכב משפחתי? למה איביזה FR או אלפא מיטו לא מספיקה?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון 2013 בתקציב 60-70(?!)

אני ממש עכשיו הייתי עמוק בתוך חיפושי הרכב, והאלטרנטיבה היחידה לבראבו שחיפשתי היתה לאון, ובתקציב של פות"ש ראיתי רק אקזמפלרים משנת 2009 (כמו של אחד מחברי הפורום, שמוכר אקזמפלר יפה ושמור בתקציב של פות"ש, שלי נראה כמו אופציה נהדרת)...

אולי התכוונת איביזה.....? (הלאון בשנתונים עליהם דיברת נסחרת מעל התקציב + בלתמ שלו...)

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-80 אלף (שזה בתוך התקציב שלו כולל הבלת"מ, ובהתחשב בכך שמדובר במכונית חדשה יותר, היא תצריך מן הסתם פחות יישורי קו יקרים, אז זה משתלם) - אתה יכול לקנות בקלות לאון 2013 ידנית או לאון 2012 אוטומטית.

תביט במחירון לוי יצחק.

לי לא ידוע שהן נמכרות מעל למחירון. לאחי יש לאון אוטו' 2012, והוא מנסה למכור אותה, לשווא, כבר די הרבה זמן במחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מדובר על ה LEON SC? האם אפשר דגם מדוייק שאתה ממליץ לי כדי שאוכל לחקור עליו?

ראיתי את כל ה SEAT כאופציה, ראיתי שיש להם את דגמי ה SC וה FR

בהסתכלות מהירה פה:

http://pricelist.yad2.co.il/search.php?CarType=1&Manufactur=44&CarModel=4580&Year=2012

ראיתי שהמחירון של הידני 1.8 מתחיל מ 90 אלף שקל, התכוונת למה שהראתי?

*האופציה היחידה היא ידנית.. :)

אם אפשר לקבל עוד פרטים אני אשמח!

כמו שאמרו לך, בדוק במחירון לוי יצחק.

אני מאמין שתוכל למצוא 1.8 ידנית (רגילה, לא FR ולא SC) מ-2013 בסביבות ה-80 אלף. מדובר במכונית חדשה יחסית, עם אחריות, ולכן תוכל לשמור הרבה פחות כסף לתיקונים.

בנוסף, הכוח שיש בה יספק אותך לחלוטין. לא נשמע שאתה מחפש התנהגות או אחיזה מיוחדות, ולכן לדעתי - זו המכונית עבורך.

בגרסתה הידנית היא גם נחשבת לדי אמינה.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בודקים לפי לוי יצחק (איתו עובדות כל חברות הביטוח)

לאון FR זה גרסאות ספורט עם מנוע 2000 עד שנת 2010/8 לא זוכר בידיוק אבל הדגמים החדשים זה כבר רק רמת גימור.

לא יודע אפילו על איזה דגם להמליץ לך, יש גם גרסאות עם גג נפתח יש בלי.

יש לך מישהו מהפורום שמוכר לאון ידנית.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?556838-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%99%D7%A8%D7%94-%D7%A1%D7%99%D7%90%D7%98-%D7%9C%D7%90%D7%95%D7%9F-2011-1-8TSI-%D7%99%D7%93%D7%A0%D7%99

למה אתה צריך רכב משפחתי? למה איביזה FR או אלפא מיטו לא מספיקה?

לא שללתי, פשוט אין לי ידע בכל הדגמים של המכוניות וזה למה באתי לפה בשביל לקבל עזרה, מה אתה ממליץ?

כמו שאמרו לך, בדוק במחירון לוי יצחק.

אני מאמין שתוכל למצוא 1.8 ידנית (רגילה, לא FR ולא SC) מ-2013 בסביבות ה-80 אלף. מדובר במכונית חדשה יחסית, עם אחריות, ולכן תוכל לשמור הרבה פחות כסף לתיקונים.

בנוסף, הכוח שיש בה יספק אותך לחלוטין. לא נשמע שאתה מחפש התנהגות או אחיזה מיוחדות, ולכן לדעתי - זו המכונית עבורך.

בגרסתה הידנית היא גם נחשבת לדי אמינה.

בהצלחה

קודם כל תודה על התגובה המפורטת

בקשר למה שהצעת, 80 אלף זה חריגה גדולה מדי.. אני כיוונתי למשהו בסביבות 60-62 אלף (70 אלף במקרה הכי גרוע אם יש הצעה שלא שווה לפספס) כי הכסף שהשארתי בצד אני מנסה לשמור אותו כמה שיותר זמן לדלק וכו'

העניין הוא שההתנהגות והאחזיה כן חשובות לי, נהגתי על הגולף 2010 הידנית והחווית נהיגה הייתה חיובית וטובה, אם זה האחיזה בהגה או המרווח שיש בתוך האוטו.

מהן ההבדלים בין האיביזה ללאון, ולמה לא מומלץ לרדת בשנתון ל 2011 לדוגמא, ולקנות את דגם ה FR של האיביזה או הלאון?

*כל מכונית שאני אקנה היא תהיה מכונית שמורה כי יש לי זמן וסבלנות, ואני אחכה עד שאמצא את העסקה הטובה ממישהו ששמר על המכונית.

מצטער לשגע אותכם,אבל אתם באמת חושבים שהגולף 2010 הידנית (טרנדליין רגילה,1600 ו 105 כוחות סוס) היא לא אופציה ריאלית (המחירון שלה הוא סביבות 60 אלף)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3340 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...