Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילומי ריגול של דאצ'יה סנדרו ספורט

LotusElise
שימו לב! השרשור הזה בן 3216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.carscoops.com/2015/02/scoop-sportier-dacia-sandero-model-on.html

לארץ לא מביאים את הדאצ'יה סנדרו כי היא זולה מדי אז בשביל מה להביא זה לא ריווחי.

אבל יש להם דגם ספורטיבי עכשיו בתהליכי ניסוי.

6 הילוכים, הגה ספורטיבי, בלמי דיסק מאחור וסמלים של רנו ודאצ'יה מפוזרים על הרכב.

זה פורסם בשביל מי שראה את הפרסום הקודם שלי של Koenigsegg אבל זה קצת יקר לו

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ומה גורם לך לחשוב שהיא לא מיובאת מחוסר רווחיות?

יש לא מעט רכבים זולים שנמכרים בארץ במספרים יפים ואף יבואן לא מפסיד עליהם.

היא יכולה להיות לא רווחית וזה לגיטימי, יכול להיות שאין הקצאת רכבים לשוק שלנו, יכול להיות שהמחיר שלה לא אטרקטיבי בגלל שערי מטבע, יכול להיות שהיא פחות מתאימה לדרישות השוק, יכול להיות שהמיסוי עליה יהיה גבוה משל מתחרותייה גלל זהום האוויר.

אנשים כל הזמן נכנסים לכיס של השני ומחשבנים לו מה כדאי, מה לא וכמה הוא חזיר.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"LOL, דאצ'יה ספורטיבית." נמצא במאגר הסטיגמות ביחד עם "LOL צרפתייה בלי בעיות חשמל", "LOL איטלקיה בלי חלודה" וכו'

הסאנדרו היא בעצם קליאו דור קודם, לקליאו הייתה גרסת RS? ספורטיבית מספיק לעניות דעתם של אניני טעם? יפה

אז למה שלא תהיה סאנדרו ספורטיבית? (למעשה גרסת פרווה כמו Clio GT)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונות באתר הם לא טרחו אפילו להחליף את הסמלים על ההגה מרנו לדאצ'יה...לא נשמע מלהיב במיוחד

אני: כמה שתית שוב ?

נהג שיכור: "וואלה לא הרבה, רק בקבוקיים"

(שיחה עמוקה ביני לנהג שיכור)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאמר נכתב שזו אינה המכונית הסדרתית ולכן היא משתמשת ברכיבים של מכוניות רנו

הדימוי בו השתמשו: המכונית נראית כמו סנדרו שהתנגשה בסככה מלאה חלקי רנו ספורטcשנדבקו אליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"LOL, דאצ'יה ספורטיבית." נמצא במאגר הסטיגמות ביחד עם "LOL צרפתייה בלי בעיות חשמל", "LOL איטלקיה בלי חלודה" וכו'

הסאנדרו היא בעצם קליאו דור קודם, לקליאו הייתה גרסת RS? ספורטיבית מספיק לעניות דעתם של אניני טעם? יפה

לקרוא עד הסוף אתה יודע?! משהו שלילי על דאצ'יה אתה מסוגל לומר?! הזוי..
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל אתם קראתם את המילה ספורט ובלבלתם אותה עם הדגם של הRS ברנו?

מדובר במנוע 1.2TCE של רנו לפי מה שאני מבין ובסאנדרו זה יהיה מנוע שיוצהר על 113 כוחות סוס בעוד ברנו 118 - לרנו RS עד כמה שזכור לי יש מנוע 2 ליטר אטמוספרי ו"קצת קצת" יותר סוסים שלא לדבר על מיתלים, בלמים ושאר ירקות שהופכות אותה למכונת נהיגה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השימוש במנוע 1.2 TCe הוא השערה של האתר, לא נתון רשמי (הפסקה עם פירוט ההספק מדברת בכלל על הלודג'י).

בהחלט יכול להיות שמדובר בלא יותר מגרסא מצועצעת של הסאנדרו, עם תיבה ידנית וקישוטים 'ספורטיביים' שיקרצו לצעירים (ולצעירים ברוחם).

מצד שני, מותר לנו לקוות להוט-האצ' במחיר של משפחתית.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה גורם לך לחשוב שהיא לא מיובאת מחוסר רווחיות?....

דאסטר וסנדרו נמצאים במקומות הראשונים במכירות של רנו.

זה שלא מביאים את אחד הרכבים הכי נמכרים של רנו מאוד מוזר.

ההסבר היחידי הוא שלמכור מכונית ב 50000 יפגע בעיקר בקרסו.

המנוע 0.9 של הסנדרו הוא אחד המנועים הכי חדישים ומודרניים שיש באירופה.

לא קשור לדגמים קודמים של רנו

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתנגד לרכב ספורט של דאצ'יה בתמחור נמוך יחסית.

מעין יורשת לסקודה ראפיד של שנות ה-80.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אם זה ספורט בסגנון הפיקנטו ספורט (פחות פח ומדבקה אדומה), במחיר הנכון זה נחמד מאד.

אז נכון שלא צריך להתלהב יותר מדי כי זו לא בדיוק קליאו ספורט לעניים אבל מצד שני לא צריך לקטול כל דבר שכתוב עליו "דאצ'יה רומניה". די לגזענות המוטורית.

סופר מיני ידנית עם מנוע 1.2 טורבו, שבקליאו הרובוטית סוחב יפה מאד ומרגיש זריז יותר מהפולו בנפח המקביל. עגלה זה לא יהיה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא בעצם?

יכול להיות נחמד.

גם מנוע ה1.6 כמו שיש לי עם גיר רגיל ומחיר בינוני יכול להיות פצצת מכירות

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...