Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כדאיות ביצוע טרייד אין בין פיג'ו 206 לסיטרואן c4.

duz7
שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

לביתי הסטודנטית יש כרגע פיג'ו 206 שנת 2002 אוטו' עם 200k הרכב במצב טוב ומטופל היטב.חשבתי כי לאחר שנתיים שהרכב אצלההגיע הזמן להחליפו.הוצע לי טרייד על סיטרואן c4 2007 עם 110k ולהוסיף בין 15-17 אלף שח.האם כדאי לבצע את העיסקה?האם אני נותן לביתי "ראש שקט"אם המעבר לרכב חדיש יותר?

אודה על תשובותכם/נסיונכם.

תודה דודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות יש כאן שדרוג מבחינת שנתון וק"מ - מצד שני, לא נתת שום נתונים על הסיטרואן מלבד שנה וק"מ.

האם היא מטופלת היטב ומצבה טוב? האם יש לה תאונות?

מה המחיר שבו אתה יכול למכור את הפיג'ו שלך בשוק החופשי ומהו המחיר שאפשר לקנות את ה-C4 אם תגיע עם מזומן?

כמו כן, אתה יכול להכניס למשוואה גם את עלות הדלק, שכן ה-C4 היא משפחתית והפיג'ו היא סופר מיני.

ייתכן ואם תכניס בפנים את עלות הדלק, תגלה שעדיף דווקא לשדרג לפיג'ו 107 מודל 2011, ולהוסיף עוד קצת בעזרת הלוואה שתתקזז מהחיסכון בדלק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניה העסקה נראית סבירה. תקפיד לקחת את הרכב החדש לבדיקה במכון שאתה תבחר כדי שלא תמצא את עצמך רוכש צרות של מישהו אחר.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין כאן ״ראש שקט״.

ברכישת סיטרואן בת 8 עם 110k ק״מ לא הייתי מצפה לשקט תעשייתי מושלם.

הרכב כמובן מודרני יותר, מצד שני עמוס יותר באלקטרוניקה וגם גדול יותר.

אם היא לא צריכה רכב גדול יותר דווקא הייתי מתמקד באותו סדר גודל של ה206 - ומחפש קליאו או c3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין כאן ״ראש שקט״.

ברכישת סיטרואן בת 8 עם 110k ק״מ לא הייתי מצפה לשקט תעשייתי מושלם.

הרכב כמובן מודרני יותר, מצד שני עמוס יותר באלקטרוניקה וגם גדול יותר.

אם היא לא צריכה רכב גדול יותר דווקא הייתי מתמקד באותו סדר גודל של ה206 - ומחפש קליאו או c3

אין רכב משומש בן 8 שהוא "ראש שקט". אני לא רוצה להיכנס כאן לעוד דיון על סטיגמות שכבר כיום לא רלוונטיות, אז בוא נציין את הדבר הבסיסי - אתה אף פעם לא יודע איך הבעלים הקודמים טיפלו ברכב.

אני גם מסכים איתך שאם פותח השרשור לא זקוק למכונית בסדר גודל של משפחתית, עדיף לו סופר מיני. אני הייתי ממליץ על 207, C3 ופיאסטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לה רכב שכרגע "עושה את העבודה", ז"א אין צורך פרקטי להחליפו, אני לא רואה סיבה להחליפו.

"ראש שקט", אולי, תלוי בהרבה דברים, חלקם מציאותיים וחלקם על טבעיים (מכונית צרפתית אחרי הכל)....

היתרון היחיד בסיטרואן, שהוא אמנם יתרון גדול, הוא רמת הבטיחות העדיפה, וגם אז אם כבר משדרגים, אז עדיף למשהו אחר כי עד כמה שזכור לי הC4 SX ב2007 מצויידת ב2 כריות אויר בלבד.

ודבר נוסף, רק כדי שתוכל לחיות עם ה206 עוד קצת בראש שקט, סיטרואן C4 יש בערמות, תמיד תוכל לקנות אחת כזאת במחיר רצפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפה מיותרת, אם הרכב שלך מטופל ושמור ואתה רוצה לשדרג! מצוין אבל זאת לא הדרך, פרסם אותה ביד 2, תקבל עליה בערך 9-10 אש"ח אם תרצה לכמור בזריזות ( אם לא אולי תגרד עוד אלפיי או שתיים) ותקנה רכב אמין יותר.

סיטרואן בת 8 או 9, זה לא שקט תעשייתי, ממש לא, לשלך אומנם יש 200 אלף קילומטר אבל אתה מחזיק בו מספר שנים ופחות או יותר יודע מה החלסטרות שלו, שאתה קונה רכב שאתה לא מכיר עלולות להיות הפתעות בדרך, על אחת כמה וכמה בצרפתי ( ואני לא אחד עם סטיגמות גם אני החזקתי פגו)

אם אתה שואל אותי, מכור ביד 2, תוסיף עוד 17-18 אל, כמו שתכננת, באזור ה 30K תוכל למצוא קורולה, מאזדה 3 אלמרה, שייתנו יותר שקט, ואם היא סטודנטית אפילו משהו קטן יותר,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OranKimhi פות"ש שאל עד כדאיות עסקת טרייד-אין ספציפית. לא נאה לי שהוא מעוניין להתעסק במכירה של הרכב הקיים. מה גם שבשל עודף היצע עצום בשוק המשומשות (וכפי שציין Nakamichi) מכוניות כאלה נמכרות אחרי הרבה מאד זמן ובמחירים נמוכים משמעותית מהמחירון.

מנסיוני ה-C4 הינה מכונית אמינה למדי, ואם הרכב הספיציפי במצב טוב, מדובר בשדרוג נחמד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...