Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פגיעת ברק ברכב

turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכיסוי יגן עליך מפני 4 סוגי נזק:

1. נזקי שמש.

2. נזקי לשלשת ציפורים.

3. נזקי שרף עצים.

4. הרכב ימשוך פחות את עיני המקנאים שישרטו לך את הרכב.

כמוכן כדאי לך לצפות את הרכב בוקס (או ציפוי סינתטי דומה) שיגן מנזקי הלשלשת עד הסרתה, מפני חלודה במקומות של פגיעות זעירות וגם יתן לרכב ברק יפה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כיסוי שומר מפני לכלוך ומפני כל מיני מזיקים שקשה להם לראות רכב במצב טוב ולהשאיר אותו ככה.

העצה הכי טובה היא: אל תחנה ליד רכב ליסינג!

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין מגן חזירים,

אני לא צוחק! בחיי! ראיתי אתמול בצומת מורשה טויוטה קרולה 2002 עם בולדוג מלפנים ומגן צינורות

מאחור! מיילא ג'יפ או טנדר - אבל פאקינג קרולה! - איך הוא עבר טסט? אלוהים יודע!

אבל זה רעיון נחמד! - למרות שאנחנו לא באפריקה/אוסטרליה זה יפה!

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אפשר לשמור על הרכב מפגיעות?

לנסוע באוטובוס.

אין דרך לשמור על הרכב מכל פגע. אתה יכול לנסות ולהיות פנאט, אבל גם אז יש אלף דברים שלא בשליטתך.

תתמקד בלהנות מהמכונית ולא להיות משועבד אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניה מושכלת, יקח לך עוד קצת זמן, אבל תמיד תנסה לראות את הנולד ולחנות בחניה הכי מרווחת או קרובה לקיר.

מה שאני עושה אם למשל אני רואה רווח שנכנסים בו שני רכבים בלחץ, אני חונה בול באמצע כדי שהאידיוט שיבוא אחר כך לא ינסה להדחף ברווח שלרוב האנשים נראה לא הגיוני להכנס בו.

לצערי אין לי חניה מוסדרת בשכונה, פשוט מגרש גדול וכל אחד חונה איפה שבא לו, למזלי אני רוב הזמן משיג את החניה הצדדית ביותר ועוד יותר למזלי, יש לי שכנה עם מזדה שיש לה נטייה לחנות לידי, מה שאהבתי אצלה

א. היא חונה פלס.

ב. יום אחד קלטתי אותה מהחלון חונה לידי במרחק שבו אם היא תפתח את הדלת עד הסוף היא תיגע ברכב שלי, מד החרדה והפאניקה התחיל לעלות ואז להפתעתי לקחה השכנה רוורס וחנתה עוד 20 ס"מ הצידה כך שגם אם תפתח את הדלת עד הסוף היא לא תגיע לרכב שלי. ח"ח...כל הכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. תנסה לחנות ליד רכבים שידוע שבעליהם לא מוציאים אותם לעיתים תכופות לנסיעה, בעיקר רכבים של שכנים מבוגרים.

אצלי בשכונה אין חנייה מסודרת, אך יש חנייה של בית ספר, שבבוקר ממלאים אותה ההורים עם הזוועטוטים (זו שגיאת כתיב מכוונת :wink:) שהולכים לבי"ס. לשמחתי, בעלים של רנו מגאן החליט להשאיר שם את הרכב במשך למעלה מחודשיים (כי ראיתי את האוויר יורד לו מהגלגלים לאורך התקופה :shock: ) ולידו היה נשאר מקום חניה פנוי שהיה תחום במדרכה. הייתי מחנה שם את היאריס שלי קבוע-ואז הייתי רגוע שאף קרנף לא מוריד את הצאצא שלו בפתיחת דלת מסיבית על הרכב שלי, עד שהיום לצערי כשחזרתי מהלימודים הרכב כבר לא היה :cry:

2. תחפש חניות שבהן יש עמוד אחד שתוחם את החנייה (אם יש 2 עמודים זה בכלל אחלה, נדיר למצוא!) וזה מונע את פתיחות הדלת מהצד שליד הנהג.

3. בדיקה חיצונית מדי פעם לרכב כדי לגלות קילופים בצבע. לכל מקרה שלא יבוא- קפוץ למוסך היבואן ובקש קצת צבע על פי קוד הצבע של הרכב שלך-אני בטוח שלא תהיה להם בעיה לתת. סט מכחולים עלה לי 4.90 ש"ח. בקבוקון קטן יהיה די והותר לכיסוי נזקים מינוריים-מספיק שאבן שנזרקת מאחורי רכב תיצור לך התקלפות צבע, או ישפשפו לך טיפה את הרכב וצריך יהיה לצבוע את המקום. לפעמים זו הוצאה לא משתלמת. את הרעיון הזה קיבלתי משכן שלי, בעל מאזדה 3 שמורה חבל על הזמן-ראיתי אותו יום אחד עובר עם מכחול על שפשופים ברכב שלו. ממש פדנט-שוטף את הרכב פעמיים בשבוע, מעניין לדעת אם הוא פה בפורום :roll:

4.וקס- לפחות פעם בחצי שנה. אני ממליץ על פעם בחודש, כי יתכן והרכב יעמוד ללא כיסוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מזדהה עם פותח השירשור,אני אמור לקבל עוד מאט את הפנדה,וגם אני חושש משריטה/מכה ראשונה,לדעתי חוץ מכיסוי לשמירת הצבע,אין מה לעשות יותר מידי לצערי.

זה רק מזל..

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתחפשו שירשורים של בעלי סיאט חדשות, מילות מפתח: "גילח+טרקטור" לשירשור אחד, "מסוק על שלט+התרסק על הגג" בשירשור שני...

תהיה הכי פדנט בעולם, תחנה בחנייה מקורה תחומה בקירות, ועדיין או שמשהו ייפול לך על האוטו, או (כמו שחבר שלי הצליח בחנייה שלו הפרטית, שהיא בין קירות) שתשפשף בטעות את הקיר בעצמך בסופו של דבר.

עצוב.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשים ג'אנטים יקרים ניקלים נוצצים או כל תוספת חיצונית בולטת אחרת כמו כיסויים למיניהם לרכב, זה רק מושך צומת לב לא רצויה מקנאים ומבני דודים.

נסה כמה שפחות להבליט את הרכב שלך לעומת שאר הרכבים בסביבתך.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך הכי טובה לא להתבאס היא פשוט להשלים עם העובדה שזה שם ותמיד יצוצו עוד סימנים חדשים.

יש לי איזה 7 סימנים מפתיחת דלתות, מה אעשה? ארוץ לפחח? זה שם וזהו, שטויות, יעבור, עוד מעט נחליף אוטו.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שירשור.

אני מחנה בחניה מקורה בודדת רוב הזמן , ובזמן שאני נוסע למקומות ציבורים משתדל לחנות ליד עמוד או בחניות מרווחות.

לא פעם יצא לי לשים מחסומים מסביב לאוטו בחניה של העבודה שלי :roll:

ולמרות הכול יש פה ושם פגיעות וקילפי צבע קטנים לרכב וזה ממש כואב ,מפריע ומבאס במיוחד שאני לא היחיד שנוהג .

אגב אתמול גרמתי נזק קל בעצמי , נסעתי רוורס בטעות על עמוד נמוך שלא ראיתי וירד קצת הצבע בטמבון האחורי , הנזק הוא שיפשוף בגדול ציפורן ואני הולך לצבוע את כל הטמבון מחדש בשביל זה :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב אתמול גרמתי נזק קל בעצמי , נסעתי רוורס בטעות על עמוד נמוך שלא ראיתי וירד קצת הצבע בטמבון האחורי , הנזק הוא שיפשוף בגדול ציפורן ואני הולך לצבוע את כל הטמבון מחדש בשביל זה :?

לא חבל על הכסף? קפוץ למוסך היבואן ותביא עם קוד הצבע של הרכב ותביא משם קצת בבקבוקון. צבע עם מכחול וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...