Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צימר בצפון לסופ"ש

dorsht
שימו לב! השרשור הזה בן 3379 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אני וידידה רוצים לנסוע בסופ"ש הקרוב לצפון,

זקוקים לצימר נורמלי, לא צריך פינוקים מטורפים, שיהיה נקי ומסודר ועם חניה,

מחיר סביר ושיהיה ממוקם בקרבת אתרים מעניינים.

יש למישהו המלצה?

תודה ושבוע טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק חזרתי מ"אחוזה בגלבוע",שעה נסיעה מהמרכז,צימר סבבה,בעל בית דואג ומפנק.

סגרתי לילה בסופ"ש ב-600 שקל,אחרי כמה ימים התקשר אלי בעל המקום ואמר "סליחה,אך הצימר שאמרתי לך תפוס כבר,אסגור לך צימר אחר והוריד לך ל-500".

בסופו של דבר קיבלתי דווקא את הצימר הכי מפואר שיש.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.rrr.co.il/showCabin.asp?site=360

הייתי פה עם אישתי לפני 3 חודשים.

אחלה מקור,יש בריכה משותפת וגקוזי ענקי גם משותף,בופעל תמיד יוצא שהיינו לבד או מקסימום עוד זוג.

יש מקום ליד הצימר לעשות על האש,יש את הפרטיות שלך.

מבחינת אתרים ישלך באזור טקטורונים,אגם מונפורט ששם אפשר להשכיר סירה באגם,להחליק על הקרח.

אנחנו מאוד אהבנו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין משהו במחיר יותר סביר?

אנחנו לא זקוקים לכל הפינוקים והתוספות מסביב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוסע עם ידידה, וצריך רק מיטה.

נו שוין. הלוואי עלינו ידידות כאלה, פעמיים בשבוע :-P

בכל מקרה.

אתמול בערב, חזרתי עם אשתי החוקית (מ'נעשה. אין לי ידידות:-)) ממלון "רימונים המעיין" בנצרת.

יש המון מה לעשות בסביבה. שוק,סיור כנסיות,עיר עתיקה. הכנרת במרחק 20 דקות. מסעדות ופאבים מגניבים בעיר העתיקה. לנו היה גם בונוס בצורת שלג...

החדרים נקיים מאד ומאובזרים בLCD עם יס. (כדאי לבחור ב"חדר כנסיה", שעולה 50 שקל יותר, אבל מאובזר יותר ויש ממנו נוף מדהים... נו, לכנסייה.)

הצוות מדהים.

יש לך חניה מקורה, נעולה בשער ברזל כבד, ומצולמת 24/7

"נ" אחד יש: ארוחת הבוקר. זה משהו בסגנון בה"ד חיל הים.

המחיר כרגע (אחרי תום החגים הנוצריים) עומד על כ-450 ש' לזוג ללילה, בחדר המשודרג, כולל ארוחת הבוקר הצהל"ית.

בחדר צנוע יותר תשלם 399 שקל.

הזמנה ישירה באתר המלון היא המשתלמת ביותר.

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תתפלא שאין בינינו כלום, היא לא "יזיזה" או משהו, בסך הכול אנחנו נוסעים לטייל וזאת לא הפעם הראשונה.

ב. נצרת לא מלהיב אותי במיוחד מכיוון שזה יישוב לא יהודי, אני מעדיף להתאכסן באיזור שיש בו יהודים.

ג. מה זה ארוחת בסנגון בהד חיל הים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. נאמר בהומור- קבל התנצלותי אם פגעתי.

ב. מאחר ואיני גזען, איני נוהג לבדוק את מצב ברית המילה אצל המארחים שלי. אם האירוח היה נעים, אני ממליץ. אם לא- גם שטריימל לא יעזור להם.

ג. גבנ"ץ, גבינה לבנה, יציקת מקושקשת, ביצים קשות, סלט מרוט.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לגבי ארוחת בוקר עדיף שיהיה משהו טיפה יותר עשיר מהדבר הדוחה הזה,

ולגבי עניין הגזענות, אני בכלל אתאיסט, אבל באופן אישי מעדיף להתאכסן במקום ששוהים בו יהודים ולא ערבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו עדיין גזענות, גם כשזו העדפה אישית. לבריאות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא לזה איך שאתה רוצה, אבל זה מה שאנחנו מעדיפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...