Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות האם להחליף רכב?סטודנט

Yoavs8
שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה יש לי כרגע מאדזה 121 שנת 98 ידנית,אני סטודנט שלומד די קרוב לבית אבל יש לי שלושה פעמים בשבוע נסיעות לאימונים מחוץ לעיר משו כמו 100 קילומטר הלוך חזור כל פעם(כולל עליות לא קלות),האוטו כרגע אוכל בין 1/12.5 1/13 פחות או יותר וזה די סביר..

העניין הוא שיש לי טסט עוד חודשיים לעשות ואני פוחד שבטסט הוא יצטרך טיפול גדול ורציני ומכביד כספית..(ציריות,טיימינג(אם יש) וכאלה..)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?40880-%D7%A2%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%AA-%D7%91%D7%99%D7%A6%D7%94-%D7%A7%D7%A9%D7%94-%D7%90%D7%95-%D7%91%D7%95%D7%90%D7%95-%D7%A0%D7%A2%D7%A9%D7%94-%D7%9C%D7%9B%D7%95%D7%9C%D7%A0%D7%95-%D7%90%D7%AA-%D7%94%D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%94%D7%A8%D7%91%D7%94-%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8-%D7%A7%D7%9C%D7%99%D7%9D!&p=1011959&viewfull=1#post1011959

השאלה היא האם כדאי לי לנסות למכור אותו,אני מאמין שאני אקבל עליו בסביבות 5.5,6 במקרה הטוב.. ואז אני אוכל להוסיף גג עוד 10 אלף ש"ח,עכשיו אני מסיים השנה ללמוד ומתכנן לטוס לטיול שלושה חודשים ורק בחזרה תכננתי להשתדרג ברכב טוב יותר,השאלה היא שוב האם לקחת סיכון וליפול בתיקונים גדולים בטסט או למכור ולהשתדרג פחות ממה שרציתי כבר מעכשיו...

תודה רבה לעוזרים עם השאלה ואם לשדרג אז אשמח להצעות מעניינות,חשוב לי שיהיה חיסכוני ודי אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להישאר,אתה מכיר את הרכב ולא חייב שבטסט יהיו דברים חריגים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב הבא שתקנה בתקציב מצומצם גם לא יהיה מושלם ויהיה צריך להשקיע ביישור קו (גם רכבים ב10~15K מוכרים מתוך הנחה שיהיה צריך לסדר בו דברים אז לא משקעים). אם רכב שלך במצב סביר, עדיף לתקן מה שצריך כדי להמשיך לנסוע אליו. קח את הרכב שלך למוסך שיבדקו את מצבו ויתנו הצעת מחיר על תיקונים הדרושים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביפר צודק מצד אחד, אך מצד שני רכב ב15K ייקדם אותו מהותית לרכב צעיר יותר, בטיחותי יותר.

בתקציב הזה יש פה ושם מכוניות ששוות את הכסף ולעיתים גם במצב טוב. יצא לי לראות מכוניות ב10-15 אלף ש"ח שמטופלות עדיין במורשה, זה נדיר יותר ודורש סבלנות ואסור להיות בררן, אבל יש דבר כזה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק של היום עד שתמכור את האוטו תצא לך הנשמה, קרוב לוודאי שלא תקבל 5.5 אלא יותר קרוב ל 4.5-5, ולא בטוח שתצליח למכור את הרכב עד הטסט.

אני מוכר שרייד 98 כבר חודשיים בלוחות...

אתה יכול לנסות לפרסם ובמקביל לחפש רכב אחר עם סבלנות, אם תצליח תצליח, אם לא אז לא.

אני באופן אישי הייתי נשאר עם הרכב, נעזר בחברי כנופיית הטיפולים לעשות יישור קו ולעבור את הטסט בהצלחה, ואת הכסף שיש לחסוך לעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...