Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השקת אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק

sluzon
שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.cartube.co.il/%D7%90%D7%9C%D7%A4%D7%90-%D7%A8%D7%95%D7%9E%D7%99%D7%90%D7%95-%D7%92-%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%AA%D7%9C%D7%AA%D7%9F-%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%94-2014-%D7%91%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C

****אין לפתוח שרשורים עם פוסט ובו לינק ללא תוכן. השרשור לא נמחק כי אנשים השקיעו והגיבו (וכי המנהל התעורר מאוחר מדי).****

mx-5, audi a4, alfa 159.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם הורידו את המחיר וגם עכשיו התיבה היא כפולת מצמדים.

צ'מפיון - הגיע הזמן להוזיל את מחיר הגולף GTI, או לפחות להוסיף אבזור שצריך להוסיף.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שיהיה הפתעה במחיר...

איזו הפתעה במחיר? זאת אותה טריטוריה של הגולף, הפוקוס והמגאן וידה של האלפא לא על העליונה מבחינה דינאמית.

אני בכלל חושב שהמחירים של כל גרסאות הג'ולייטה מופרזים כלפי מעלה (אפרופו מחיר הגולף שכולם, בצדק, קוטלים).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שיהיה הפתעה במחיר...

קשה להאמין שמישהו קנה במחיר המחירון הקודם.

הוא היה מופרז גם אבסולוטית וגם יחסית.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הפתעה במחיר? זאת אותה טריטוריה של הגולף, הפוקוס והמגאן וידה של האלפא לא על העליונה מבחינה דינאמית.

אני בכלל חושב שהמחירים של כל גרסאות הג'ולייטה מופרזים כלפי מעלה (אפרופו מחיר הגולף שכולם, בצדק, קוטלים).

האבזור משופר מזה של הגולף כמעט בכל פרמטר למעט כפתור התנעה..

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה השתנה בלוח המחוונים?

סמל תלתן ירוק במרכזו.

שינוי מהותי לעומת הלוח מחוונים בQV שלי:-D

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מיוחד ב 220k?

או - שאלה טובה. אפשר כמובן להניח שמחיר הרכישה יהיה מעט פחות, אבל עדיין - לא זול ולא מפתיע.

נורת חיווי למצב הגיר הדו-מצמדי?

יש אפילו אצלי ;-) אפרופו, מה שמרגיז זה שלא כתוב לך באיזה הילוך 1-6 הוא נמצא (זה כן מופיע ב- GTI)., אלא אם אתה עובר למוד ידני (פלאפים או דרך הגיר)

האבזור משופר מזה של הגולף כמעט בכל פרמטר למעט כפתור התנעה..

אגב, באופן די מדהים. עצם זה שלא צריך להתחנן לחיישנים אחוריים (שלא לדבר על קדמיים, לא בטוח שבצ'מפיון יודעים מה זה), ועוד להתווכח על מי יתקין לך - מילאנו או קלאס A, נראה לי מהפכה ;-) רק לא שמתי לב: יש גג או אין גג? ומה סוג הוילון (אם יש)?

סמל תלתן ירוק במרכזו.

שינוי מהותי לעומת הלוח מחוונים בQV שלי:-D

כן, זה גם מה שאני שמתי לב...

איזו הפתעה במחיר? זאת אותה טריטוריה של הגולף, הפוקוס והמגאן וידה של האלפא לא על העליונה מבחינה דינאמית. אני בכלל חושב שהמחירים של כל גרסאות הג'ולייטה מופרזים כלפי מעלה (אפרופו מחיר הגולף שכולם, בצדק, קוטלים).

א. אכן מופרזים.

ב. אני לא משוכנע שדינאמיות היא האלמנט היחדי (או אפילו המרכזי) שרוב הרכושים שמים לב אליו. לא לפי מי שאני רואה ב- GTI ולא לפי מי שלפעתים אני רואה בתלתן/ג'ולייטה. ובעצם, גם אני מתעניין הרבה יותר בעת נסיעה מנהלתית (שהן הרוב המוחלט של נסיעותי) בקו ישר (בעוונותי) מאשר בסיבובים. מה שיפה זה - שעכשיו יש (סוג של) מבחר ידני: רנו, פורד - שתיהן מעולות לטעמי; ומבחר "אוטומטי": גולף או אלפא. לכל אחד חוזקים משלו, והקהל יכול לבחור. במובן מסוים, אני חושב שזה שם את האלפא מול הגולף ולא מול הרנו למשל, בשל הדלתות האחוריות (אף שמרווח הפנים טוב יותר בגולף).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם עכשיו שיחידת ההינע של ה 4C הופכת להמונית, אלפא יוזילו גם אותה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב. אני לא משוכנע שדינאמיות היא האלמנט היחדי (או אפילו המרכזי) שרוב הרכושים שמים לב אליו. לא לפי מי שאני רואה ב- GTI ולא לפי מי שלפעתים אני רואה בתלתן/ג'ולייטה. ובעצם, גם אני מתעניין הרבה יותר בעת נסיעה מנהלתית (שהן הרוב המוחלט של נסיעותי) בקו ישר (בעוונותי) מאשר בסיבובים. מה שיפה זה - שעכשיו יש (סוג של) מבחר ידני: רנו, פורד - שתיהן מעולות לטעמי; ומבחר "אוטומטי": גולף או אלפא. לכל אחד חוזקים משלו, והקהל יכול לבחור. במובן מסוים, אני חושב שזה שם את האלפא מול הגולף ולא מול הרנו למשל, בשל הדלתות האחוריות (אף שמרווח הפנים טוב יותר בגולף).

מסכים עם הניתוח שלך לגבי "מה חשוב לרוכשים" - אם הייתי שוקל לרכוש אחת מהשחקניות הנ"ל, הייתי מצטרף לשי עם עוד פוקוס (אינשאללה כן יהי רצון :-))

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב גולף, פוקוס וג'ולייטה ב-220 אלף. לא מזמן הגיעה וולוו V40 T5 שבמפתיע (או שלא כל כך) עולה פחות או יותר אותו דבר.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות לטעמי הוולוו יותר יפה, מבחוץ ומבפנים, מכל המתחרות. דינאמית היא לא מגאן ספורט, אבל לא רעה, פשוט לא מתבלטת - אם כי נהגתי ב-T4 וייתכן שהכיול יהיה שונה. לטעמי פחות טובה מהלאון ומהג'ולייטה. מנוע ה-T5, לעומת זאת, הוא פשוט בהמה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...