Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לסאב קטן או 6*9 עד 600 שקלים

mazda_323
שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכלום,

יש לי פולו שנת 2003 וכמעט את כל הציוד של המערכת חוץ סאב\רמקולים אחוריים (משהו שינגן את הנמוכים).

הציוד שיש לי כרגע

קומפננטים של ריינבו SLX משהו כמו 80 וואט

מגבר של רוקפורד תוצרת ארהב P400A4 50*4

רדיו דיסק של פיוניר עם 3 יציאות RCA

הבעיה שלי היא התא מטען של רכב שאני רוצה להשאיר אותו פנוי עד כמה שאפשר, ברור לי שללכת על סאב זו האופציה הכי טובה אבל המקום אינו מאפשר את רוב התיבות הגדולות של ה12 אינצ ראיתי תיבות צרות שיכולות להיות טובות בשבילי או סאב 8 אינצ שגם קטן, רוב הסאבים שראיתי לא נכנסים לי בתקציב, אין לי גם בעיה לקנות יד שניה

האופציה השניה והיא לשים 6*9, אופציה פחות טובה מצד שני פותחת לי אפשרויות להרבה רמקולים שנכנסים לי בתקציב.

מה אתם ממליצים לגבי האופציות שרשמתי

על איזה סאב\רמקולים הייתם ממליצים לי

תודה ויום טוב.

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם המחיר של הסאב הוא 500 אך עם תיבה מקורית הוא קופץ ל800 או 700 עם תיבה לא מקורית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים על הסאב הבא

http://www.sonicelectronix.com/item_2971_Alphasonik-PSW210-10.html

סאב של אלפא סוניק דגם 200 10 אינצ עם תיבה ב300 שקל (יד שניה) שווה את המחיר ? ואייך הסאונד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבסכום של כ 500 ש"ח ניתן לרכוש הרץ es250 מיד שניה, הוא די איכותי, מגיע בתיבה יחסית קטנה, ויכול לעבוד גם בתיבות קטנות יותר מן התיבות אשר הוא מסופק איתן בד"כ.

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצלחתי לשים את ידי על סאב של הרץ 8 אינצ דגם es200 עם תיבה ב400 שקל עכשיו צריך להרכיב את כל הבלאגן הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3522 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...