Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה אופטימה לאן?

gabbaydot
שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באמת היא מגיעה ללא מולטימדיה? אם כך, אז חוץ מהסיבות שהוזכרו זאת גם סיבה רצינית למה לא לקנות אותה. היום כאשר כל משפחתית מגיעה עם מולטימדיה למה שמישהו יקנה רכב יותר יקר בלי? גם רכבים קטנים יותר מגיעים איתה, הורים שלי קנו לפני כשנתיים ספייס ורסו ומצלמת נסיעה לאחור וניווט מובנה זה נחמד ביותר, לא רואה שום סיבה למה ב-2014 "רכב מנהלים" יגיע ללא אביזר כזה כסטנדרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היעדר מערכת מולטימדיה זו לא הסיבה לאי ההצלחה במכירות.

כפי שציינו קודמיי, רוב הרוכשים מעדיפים "ללכת על ג'יפ", מעטים משיקולי כניסה ויציאה נוחות, והרוב משיקולי שופוני, שזהו שיקול לגיטימי לחלוטין, אגב.

ברוב המכוניות שנתקלתי בהן שהיו מצויידות במערכות מולטימדיה, קליטת הרדיו היתה גרועה, ועבורי לדוגמא, זו נקודה קריטית.

מעדיף מערכת איכותית ומוותר על כל החנות צעצועים הצבעונית הזו.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוקרה ממש אין, וגם נהגי המוניות שניסו לשכנע אותי בזה - ניסו לשכנע העיקר את עצמם. מה גם, שאני מניח שאתה שואל לגבי הבנזין.

רכב יקר, אין בו שום דבר מיוחד. ייפלט כלאחר כבוד למכירות על ידי מוטודיל כמו שהיה עם הi40. סטיישן עצומה שכזו ב 140 זה כבר יחסית אטרקטיבי. אגב, זה המחיר שבו הם מוכרים כעת סובארו b4. סופו של כל גזלן להגיע למוטו דיל :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לעג על הסטראוטיפים.

אני לא אחד כזה,עובדה יש לי בבית קיה ויונדאי אחת ליד השנייה.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה לעג על הסטראוטיפים.

אני לא אחד כזה,עובדה יש לי בבית קיה ויונדאי אחת ליד השנייה.

מצטער, זה לא בכוונה, הפדיחות יוצאות לי בטבעיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האופטימה הייתה K9 או בשמה האחר QUORIS היא הייתה מצליחה מאוד, לדעתי האישית בלבד.. (בתנאי שהמחיר היה עדיין באזור ה-200K ומטה)

[video=youtube_share;aCm7qMjZjlY]

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופטימה נקראת בקוריאה K5.

הקווריס הוא דגם הרבה יותר מפואר שמתחרה ברכבי סאלון.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האופטימה הייתה K9 או בשמה האחר QUORIS היא הייתה מצליחה מאוד, לדעתי האישית בלבד.. (בתנאי שהמחיר היה עדיין באזור ה-200K ומטה)

[video=youtube_share;aCm7qMjZjlY]

איך אתה משווה אופטימה לקוואריס? הקוואריס זה אוטו שאם ימכר בישראל יעלה 350K-400K כמו כלום.

באופטימה אין שום דבר מפואר, במיוחד לא ביחס ל-K9...

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע למה אנשים אחרים לא רוכשים אופטימה, אבל אני יודע מה הפריע לי כשנסעתי באחת. ב110 קמ"ש יש רעשי רוח כאילו החלונות פתוחים. זה משהו שלא קורה בסופרב, מונדיאו או ב6 החדשה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגלל זה ההגיון של היבואן לא ברור לי. למכור מעט יחידות אך להרוויח הרבה על כל יחידה, לא בהכרח עדיף על למכור יותר ולהרוויח פחות על כל יחידה.

צריך אולי איזה רמי לוי בשוק הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...