Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 5008 2010 עם 140K ק"מ יד1 מליסינג - מה מחיר סביר?

gillz
שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה מחיר המחירון של הרכב? האם בדקת שקלול במחירון לוי יצחק? האם הרכב עבר תאונות והאם ישנה ירידת ערך ששמאי קבע?.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון בסיס: 85 הפחתת חברה: -22% הפחתת ק"מ: -16% מחירון משוקלל (ללא חודשי עליה): 52,700 ש"ח. אז 67 נשמע סביר?

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הפחתת חברה? זה רכב ליסינג, הפחתה בין 12 ל-14 אחוז ממחיר מחירון במידה וזה "ליסינג תפעולי נהג יחיד" = ליסינג יחיד.

מחירון משוקלל: Capture.JPG

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ליסינג בן 4 אפשר בכיף להפחית גם 25%.

אם זה רכב סופר מבוקש, אולי יהיה לך קשה להוריד מחיר.

המחיר שאני הייתי מנסה לסגור הוא 64 אלף ש"ח, בהנחה והמחירון הבסיסי הוא 85 אלף ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי המוכר המחירון הוא 94K משום מה...

לא יודע לגבי הביקוש אבל אין הרבה 5008 בכבישים - נחשב לאח המעט יוקרתי והיותר "פוזאי" של הפיקאסו עם גיר ראוי וסביבת נהג יותר "מנהלים".

חוץ מזה הם זהים.

פיקאסו שנת 2011 עם 70K הציעו לי ב-80000 ש"ח ופיקאסו שנת 2008 עם 100K הציעו לי ב-60000 ש"ח (לובינסקי).

ראיתי את הרכב - הוא נראה במצב טוב אבל בהחלט "עבר" משהו בחייו. יש המלצה על מוסך מתמחה באיזור כפ"ס-רעננה?

אישית אני מעדיף את הפיקאסו אבל חשבתי שהמחיר לא רע (לפני מיקוח/בדיקה).

מדובר בדגם הזה:

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=25211&Year=2010

מחירון יד2 95600 לפני שקלול

אחרי שקלול יד1-מרובה נהגים + ק"מ + אחריות לשנה יוצא 80000 ש"ח משוקלל.

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמחירון יד-2 אינו המחירון הקובע בשוק בפועל.

יש בפורום כמה מוסכים מתמחים מומלצים באיזור המרכז- אורן שירותי רכב, אם הדרך, וגבע.

חלקם מציעים בדיקה בסיסית ללא תשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שימיו הטובים מאחוריו - אחרי 140K ק"מ בנהיגת ליסינג - לא חושב שהייתי רוכש אותו מכיוון שיש סיכוי גבוהה שתצטרך להשקיע לא מעט ביישור קו ותחזוקה שוטפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועים אלו סבלו מכשל תכנוני במנגנון שרשרת התזמון (בדומה לזה שהיה במנועי TSI), לכן בדוק שהשרשרת + מותחנים הוחלפה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרט החשוב- זה ריקול שקט אם הרכב באחריות ותו לא.

חפש שרשורים בנושא, אנשים שלא ידעו על הבעיה שילמו ממיטב כספם ללא כל הנחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שימיו הטובים מאחוריו - אחרי 140K ק"מ בנהיגת ליסינג - לא חושב שהייתי רוכש אותו מכיוון שיש סיכוי גבוהה שתצטרך להשקיע לא מעט ביישור קו ותחזוקה שוטפת.

כמה עולה ישור קו מאסיבי לכזה רכב? זה לא בדיוק מה שאמור למנוע ממני תחזוקה שוטפת גבוהה בהמשך?

זכור שכל מה שעולה בבדיקה שאני עושה לפני הקניה הם מתחייבים לתקן - מלבד צמיגים.

מה יכול להישאר שיעלה ממש הרבה?

אני מניח שזה יתקזז עם מחיר המכירה הנמוך, לא? אני אופטימי? רכב מודרני בן 4 עם 140K ק"מ + בדיקה מקצועית+ ישור קו + אחריות ממקום רציני יכול להפוך לגרוטאה כל כך מהר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שמחירון יד-2 אינו המחירון הקובע בשוק בפועל.

יש בפורום כמה מוסכים מתמחים מומלצים באיזור המרכז- אורן שירותי רכב, אם הדרך, וגבע.

מחירון לוי יצחק עוד גבוה יותר...

יש מעט מאוד כאלה ביד2 והן מוצעות בסביבות ה-80000-90000 ש"ח יד2 מליסינג + פרטי (אבל עם ק"מ סביר יותר).

אני מחפש מוסך מתמחה-פג'ו באיזור כפ"ס-רעננה (שם המגרש). לא מוכנים לתת לי אותו לבדיקה עד מוסך גבע למשל.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי gillz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3656 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...