Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 4C הגיעה לישראל

eran.yablonski
שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עופר, תגיד, עיצוב ה-4C נעשה ע"י מרכז הפיתוח של אלפא שלטענתך נסגר או ע"י מזראטי? אם ע"י מזראטי, איך זה שהם הצליחו להעמיד תכנון המשמר את המורשת העיצובית של אלפא? בכל זאת, מזראטי זו הרי לא אלפא.. התרבות הארגונית שונה (הכל יחסי - בכל זאת אותו קונצרן ולבסוף גם אותו לאום).

אגב, הפנדה לא מורכבת בטורינו אלא במפעל הנמצא ליד נפולי שאכן היה שייך לאלפא בעבר.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 600
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר נגענו בעיצוב של ה 4C, אם לנציה לא הייתה במצב כ"כ גרוע אני הייתי בכלל קורא ל 4C "לנציה סטראטוס" ומוסיף לה ספוילר "זנב ברווז" מאחורה.

רק שלנציה היא אפילו יותר "לא קיימת" מאלפא.

1975-Lancia-Stratos-HF-Stradale-by-Bertone.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם חבל על חברה, אזי חבל על לנצ'יה, באמת.

למרות שאיבדה את עצמאותה עוד ב 69' כשנמכרה לפיאט, היא ידעה להפיק את המיטב ממיכללי פיאט וידעה גם כמה פיתוחים עצמאיים מוצלחים מאד - הלנצ'יה בטא והגמא.

הדלתא אינטגרלה הראתה את יכולתה האמיתית של לנצ'יה, וקשה להאמין שהמכונית שזכתה בכל כך הרבה מירוצי ראלי התבססה על שלדתה הגרועה של הפיאט ריטמו.

הסיכוי של אלפא לשרוד גדול יותר, אבל לא לגמרי ברור.

שוק מכוניות הסאלון סגור עבורם (ועבור כל היצרנים מדרום אירופה), וגם בשוק מכוניות המנהלים לא צפויים להם חיים קלים.

שוק הקומפקטיות רווי וגם בפלח השוק של המיטו היא ממש לא לבד.

בכל מקרה, תידרש השקעה כספית אדירה, שספק אם כדאית כלכלית.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשקעה הזו יכולה להיות כדאית, רק אם היא תשווק גם כקרייזלר, מאחר ואנחנו עדים לכל שזה כבר קורה הלכה למעשה (דודג' דארט= פיאט ויאג'יו, דודג' ג'ורני =פיאט פיירמונט) אז אני מניח שבחישוב הכדאיות לא רק בודקים את פוטנציאל המכירות של האלפא הספציפית שמפתחים אלא גם מיד משקללים אותה גם כקרייזלר/ דודג' כל שהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עופר, תגיד, עיצוב ה-4C נעשה ע"י מרכז הפיתוח של אלפא שלטענתך נסגר או ע"י מזראטי? אם ע"י מזראטי, איך זה שהם הצליחו להעמיד תכנון המשמר את המורשת העיצובית של אלפא? בכל זאת, מזראטי זו הרי לא אלפא.. התרבות הארגונית שונה (הכל יחסי - בכל זאת אותו קונצרן ולבסוף גם אותו לאום).

אגב, הפנדה לא מורכבת בטורינו אלא במפעל הנמצא ליד נפולי שאכן היה שייך לאלפא בעבר.

נכון.

בטורינו נשאר רק המוזיאון.

אני לא טוען שאת עיצוב ה-4C הוביל מנהל העיצוב של מזראטי, זו עובדה.

אני גם לא יודע איזו מסורת עיצובית ה-4C משחזרת. אשמח אם תאיר את עיני, כי באלפא הצליחו להיות לא עקביים בנושא העיצוב באופן עקבי (וזה דווקא לטובה, לרב). הצליחו עם ה-4C לעצב מכונית שמזכירה את ה-33 סטרדלה באלמנטים מסויימים, אבל מכונית אחת מלפני 40 שנה לא מהווה מסורת.

למעשה, ה-4C היא מכונית שתלושה מכל מסורת קודמת של כל אלפות ב-30 השנה האחרונות.

שוב, זה לא הופך את הרכב לטוב או רע, אבל זה גם לא עושה אותו לאלפא (להוציא הסמל ורמזים בעיצוב) שקשורה למה שהיתה אלפא.

אלפא, כיצרן, כמרכז פיתוח, כמשהו שהוא בעל יישות פיסית מוגדרת בתוך פיאט - מתה.

היא הפכה למותג.

ואם זה חבל או לא... לדעתי זה חבל.

אבל אני אשאל את זה אחרת.

אם מחר VAG קונה את אלפא רומיאו מפיאט, מה היא מקבלת בעסקה?

מה הטובין שמחליף ידיים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז סיכום ביניים. הערב היתה השקת טרום בכורה ראשונה בישראל במיוחד עבור מועדון אלפא רומיאו הישראלי. זו אמנם לא הפעם הראשונה שראיתי ושמעתי את הרכב, אבל תקשיבו היא יפה בצורה שאין דברים כאלה.

הפרופורציות שלה כל כך לא נפוצות בכביש הישראלי (רחבה ונמוכה מאד) שהיא פשוט לא נותנת למבט שלך לעזוב אותה. ממש הרגשתי מוכרח לעזוב את הבופה כמה פעמים כדי להתקרב אליה.

נכון לעכשיו יש אחת בתצוגה בתל אביב (לבנה מהדורה רגילה) ושחורה רגילה בחיפה. שווה ללכת לראות, רכב כזה לא מגיע לישראל כל יום.

עכשיו צריך לנסות ללחוץ עם אחת כזו ;)

עריכה אחרונה על ידי נהג מתחיל
הבהרה כמה היא יפה

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה אירוע מרשים וחברי מועדון מאוד נהנו מהאירוח וכמובן ממה שראו עיניהם ושמעו אוזניהם :)

20140304_183007_Richtone(HDR)_1.jpg

20140304_180625_Richtone(HDR)_1.jpg

20140304_180647_Richtone(HDR)_1.jpg

מועדון אלפא רומיאו ישראל (ע"ר) המועדון הרשמי לבעלי מכוניות אלפא רומיאו וחובבי המותג בישראל. נפגשים כל שבוע מאז 2003 בימי שישי, רחוב יוחנן הסנדלר 1 הרצליה פיתוח. חפשו אותנו גם בפייסבוק!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן יש גם באדום, והלבן מחמיא לה מאד במיוחד בקונטרסט לאלמנטים הכהים.

זה הלבן הרגיל, יש לבן השקה שזה סוג של לבן לקסוס פנינה סגלגל אפרפר כזה. או שסתם הייתי שתוי כשראיתי אותו...

עריכה אחרונה על ידי נהג מתחיל
הרמה לדורקי

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני חשבתי שהגוונים היחידים בלקסוס הוא "כסוף שיעמום" ו "אפור צפידת מוות". :lol:

אגב, לא נחטוף שרשור כ"כ חשוב אבל אני עומד בפני הזמנה של 2008 חדשה, מעולם, מעולם מעולם לא ראיתי רשימת גוונים יותר משעממת ומשמימה! :?

שני לבנים, ארבעה כסופים וכחול מכוער אחד!

מזל שלא רואים את הצבע כשאתה בתוך האוטו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לבן השקה שזה סוג של לבן לקסוס פנינה סגלגל אפרפר כזה. או שסתם הייתי שתוי כשראיתי אותו...

אולי אני הייתי שתוי כשנפגשנו פעם, לא קלטתי שאתה בחורה.

גבר מזהה רק צבעי יסוד...

לא יעזור, אפרסק, לדוגמא, לא יכול להיות גם צבע וגם פרי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה- תתחדש! לענייננו, היא מדהימה ברמות אחרות. כמעט חבל לי שאני כבר לא באלפא בשביל למכור אותה- אבל רק כמעט...

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...