Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצולם: צביעה כללית לטויוטה יאריס T Sport שנת 2006

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 3778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

נראית מאוד יפה.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה הזו אין ESP?

הצביעה יצאה ממש יפה.

גם אני צבעתי אצלם, הצבע שלי מעט יותר בעייתי משלך (כחול גרפיט).

ויצא לי קצת תפוזי, עקב הפדנטיות יתר שלי הלכתי אח"כ ליבגני שיעשה שלייף סבון.

דני אכן מקצוען אמיתי, ובעל סבלנות לדעתי משהו די חריג בנוף הפחחים בארץ.

יש להם גם מצלמה מיוחדת, (דני אומר שהיא עולה עשרות אלפי שקלים).

אשר דוגמת את הצבע הקיים, ע"מ להגיע להתאמה מקסימלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני לא רואה קילופי צבע והצבע נראה במצב טוב לפני הצביעה אבל כנראה כפי שאתה אומר התמונות לא איכותיות מספיק בשביל לשים לב. עכשיו רק נשאר להקפיד על שמירת הצבע עם טיפולי דיטיילינג כל תקופה ותשכח מקילופי צבע.

אלעד בהחלט מומלץ,במבחן הזמן על כנף שנצבעה אצלי במאי השנה עדיין אין שום הבדלים בין היום הראשון שנצבע לכיום.

תסתכל בהודעה הראשונה על התמונה החמישית מלמעלה, זאת שרואים את מכסה המנוע. אתה באמת לא רואה את קילופי הצבע? :wink:

עכשיו שסופסוף יש צבע נורמלי אז אני בהחלט מתכוון לטפל בו כראוי. ראוי זה אומר שאין לי שום כוונה לרכוש מכונה ו90 פדים שונים, אבל זה כן אומר להקפיד על שטיפה עם סבון מתאים וביצוע וקס על בסיס קבוע, כמו שהיה עד לפני שנה, או אז המצב הפך לקטסטרופלי והפסקתי עם מנהגי הטיפוח.

זה הקוד צבע המקורי או שהגוון שונה מעט?

הקוד המקורי. במהלך השנים הלקה מצהיבה וגם הצבע משנה את גוונו. הרכב עכשיו נראה יותר "אדום" ופחות "ורוד כהה".

אבל מה קרה לTS בגריל מקדימה?

כנראה מעטר את מחזיק המפתחות של איזה ילד באר שבעי.

איכות הצביעה נראית טובה בתמונות אבל רק מהתהליך הקפדני ניתן להבין שמדובר במקום מקצועני.

תענוג לקבל רכב מחודש, רק שים לב שרמת החרדה שלך תגיע מעכשיו לרמות לא מוכרות :wink:

תתחדש!

אתה מספר לי? לא נעים לי לומר לך איפה הרכב מבלה עכשיו (רמז: ממש לא ליד הבית)

צביעה ברמה איכותית ומדהימה. איפה בוצעה העבודה באיזה מוסך?

רשמתי בהודעה הראשונה, "אלעד שרותי רכב" בחולון.

בטויוטה הזו אין ESP?

הצביעה יצאה ממש יפה.

גם אני צבעתי אצלם, הצבע שלי מעט יותר בעייתי משלך (כחול גרפיט).

ויצא לי קצת תפוזי, עקב הפדנטיות יתר שלי הלכתי אח"כ ליבגני שיעשה שלייף סבון.

דני אכן מקצוען אמיתי, ובעל סבלנות לדעתי משהו די חריג בנוף הפחחים בארץ.

יש להם גם מצלמה מיוחדת, (דני אומר שהיא עולה עשרות אלפי שקלים).

אשר דוגמת את הצבע הקיים, ע"מ להגיע להתאמה מקסימלית.

אם היה ESP כנראה שהייתי נשאר עם הצבע השרוף עוד לא מעט זמן :lol:

אני לא יודע מי זה יבגני, אבל אני יכול לומר לך שאם היית מדבר על זה עם דני הוא היה עושה הכל כדי שתצא מבסוט, זה לפחות הרושם שאני קיבלתי ממנו. כשנקראתי לבוא לקחת את האוטו בפעם הראשונה היו לי כמה ריג'קטים. דני לא התנער מאחריות ולא ניסה לעגל פינות, הרכב חזר לעבודה ולתיקונים נוספים בתנור.

לגבי כל מי ששואל על מחיר - תיבת ההודעות הפרטיות שלי עומדת לשירותכם. יחד עם זאת אני לא חושב שהמחיר ששילמתי מהווה בסיס למשהו. הרכבים שונים בגודל, בהיקף הנזק, כמות העבודה הנדרשת, גוון הצבע ובטח עוד כמה משתנים שיכולים לייקר או להוזיל את העבודה.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב , וטוב כי קבלתה החלטה לאישפוז וצביעה כללית זה משדרג וכייף להסתכל על הרכב .

וכמובן , גם אם יגידו לך זה רק רכב , עוד מכה ושיפשוף , זה כן מבעס ,, טפו טפו ,,

לגבי איבוד האחיזה - חשד שלי כתם שמן או בוצה,, :wink: בכביש - למה לא נגשתה למקום לתחקיר , אני הייתי בודק .

אלעד באמת טובים וגם שכנים שלי , הייתי אצלהם והתרשמתי גם מהידע והרצינות - והמחירים סבירים מאוד .

והטוב בהם התאמת הצבע עם המחשב - אשר מתאים גם גווני צבע דהויים , לא רק לפי קוד צבע הרכב .

אם אני לא טועה שלומי גם צבע אצלהם צביעה כללית .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול כמה עלה התענוג?

אני שוקל לצבוע את הטויוטה שלי (אוטו תל אביבי מוכה)

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש נראה מצויין.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מי זה יבגני, אבל אני יכול לומר לך שאם היית מדבר על זה עם דני הוא היה עושה הכל כדי שתצא מבסוט

איתמר

יבגני הוא דיטיילר, בין המובילים בארץ (נס דיטייל).

אני יצאתי מאוד מבסוט מדני, שלא יהיו אי הבנות.

פשוט (עקב האובר פדנטיות) העדפתי ללכת ליבגני.

לצורך ביצוע שלייף, ויבגני סיפק את הסחורה בגדול פשוט הפך את הצבע לחלק כמו שיש.

ברור, שהיה לו בסיס טוב לעבוד איתו היות והצביעה של דני איכותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר,

מתחדשת - אני יודע עד כמה אתה אוהב את הרכב ואתה יודע עד כמה אני חולק איתך את האהבה למותג טויוטה.

הרכב נראה מ-ד-ה-י-ם

עכשיו לטש לו את הפנסים! :-P (או שזה כבר בוצע? לפחות מהתמונות בהתחלה היה נראה שהם קצת דהויים כבר).

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, שכחתי לציין, הפנסים לוטשו במעמד הצביעה ורוססו בלקה של הרכב. מאוד מסקרן כמה זמן זה יחזיק.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עשו את זה טוב - זה יחזיק יפה מעמד.

ברנו של אשתי עשו ליטוש וציפוי בלקה והפנסים עדיין חדשים אחרי למעלה משנה והרכב חונה רוב הזמן מתחת לכיפת השמיים.

ואני מניח שבמקרה הזה, עשו לך עבודה טובה.

תתחדש - הרכב באמת, נראה חדש ואני מכיר אותך מספיק טוב בכדי לדעת שהרכב הזה גם מרגיש חדש.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...