Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ממיר מתח

honda97
שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, אני מעוניין להפעיל מכונת פוליש לרכב בהספק של 710W רציתי לדעת כמה וואט אני צריך אם אני רוכש ממיר מתח לרכב.

האם 1500W אמור להספיק? איך אני יודע אם אכן זה צריך להספיק, יש איזה סוג של מדידה שצריך לעשות?

HONDA CIVIC SEDAN 07 1.8 VTEC 140 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, אני מעוניין להפעיל מכונת פוליש לרכב בהספק של 710W רציתי לדעת כמה וואט אני צריך אם אני רוכש ממיר מתח לרכב.

האם 1500W אמור להספיק? איך אני יודע אם אכן זה צריך להספיק, יש איזה סוג של מדידה שצריך לעשות?

היי יש בחור בשם יוסי לוי מהנדס אלקטרוניקה בכיר , אגב יושב בחולון בנפח 14 אני ישאל בשבילך !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אשמח לעוד תגובות, (פתחתי דיון דומה אתמול אבל משום מה נעלו לי אותו כניראה בגלל כותרת לא תקינה)

רק לי נשמע שמכונת פוליש של 700w זה הרבה יותר מדי חזק? שזה לא יעשה לך חורים בצבע

אתה חייב לחבר אותו ישירות למצבר (לא נוח לפוליש מכסה מנוע), ממיר כזה ישתה לך את המצבר תוך כמה דקות, וגם עם מנוע מונע, האלטרנטור לא יכול לתת הספק כזה לאורך זמן.

מה רע בחוט מאריך? תמיד אפשר לזנב חשמל מאיזה חניה של קניון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי נשמע שמכונת פוליש של 700w זה הרבה יותר מדי חזק? שזה לא יעשה לך חורים בצבע

אתה חייב לחבר אותו ישירות למצבר (לא נוח לפוליש מכסה מנוע), ממיר כזה ישתה לך את המצבר תוך כמה דקות, וגם עם מנוע מונע, האלטרנטור לא יכול לתת הספק כזה לאורך זמן.

מה רע בחוט מאריך? תמיד אפשר לזנב חשמל מאיזה חניה של קניון...

700W זה לא הרבה למכונת פוליש מקצועית, אני גם לא מנצל את כל ההספק שלה, חידוש פנסים עושים במהירות דיי איטית, זה לא חותך דיסק.

אם זה לחידוש פנסים אז לא כל כך מפריע שהמכסא מנוע פתוח, אבל עם זה לפוליש ככלי אז כן

השאלה אם זה באמת יכול להחזיק טוב נגיד 40 דקות בלי לגרום שום בעיות למצבר של האוטו או לפולישר עצמו,

טוב לכן אני שואל כאן, והאים 1500W של ממיר מתח לאוטו יספיק או צריך יותר מיזה?

עוד משהו, ראיתי ממירי מתח באותו הספק במחירים שונים בהבדל דיי משמעותי, כאילו יש אחד ב 300 שקל ויש אחד ב 600 וגם יש ב 1000.

אם כולם 1500W אז למה כזה הבדל במחירים? אני מבין שיש מותג טוב ומותג פחות טוב, אבל 300 שקל במקום 1000 זה כבר חשוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במידה והמכונה צורכת 700W והממיר מוציא 1500W,

אז איפה הבעיה?

הכי חשוב לבדוק בממיר הספק עבודה קבוע ה 1500W זה מקסימום נקודתי.

זה לא הולך ככה כמו שאתה חושב.

אתה מחשב את זה כאילו המכונה 700 והממחיר מתח 1500 אז היא מנצלת 700 מתוך ה 1500

זה לא הולך ככה, למרות שאני לא בידיוק יודע איך זה כן הולך אבל בטוח לא ככה.

אף אחד לא יכול להגיד לי אם זה מספיק, ולתת הסבר קטן למה ואיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי בשרשור הקודם שלך באותו נושא, אף אחד לא יכול להגיד לך ב-100% כי אף אחד לא בדק את המכשירים שאתה מתכוון להשתמש בהם, תקנה מכשיר איכותי תקבל בדיוק מה שרשום אליו, תקנה מכשיר סיני לא תדע לעולם באמת מה אתה מקבל עד שלא תנסה. מקווה שזה יעזור לך להבין יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שרשמתי בשרשור הקודם שלך באותו נושא, אף אחד לא יכול להגיד לך ב-100% כי אף אחד לא בדק את המכשירים שאתה מתכוון להשתמש בהם, תקנה מכשיר איכותי תקבל בדיוק מה שרשום אליו, תקנה מכשיר סיני לא תדע לעולם באמת מה אתה מקבל עד שלא תנסה. מקווה שזה יעזור לך להבין יותר טוב.

תודה, לגבי השירשור הקודם מחקו לי אותו ונתנו לי אזהרה, בגלל שכתבתי שאני לא בטוח אם זה הפורום שמתאים לשאלה הזאת אז ישר נעלו לי את הדיון, אז גם לא ראיתי את התגובות כי כשבאתי להכנס לראות אם הגיבו אז זה כבר נמחק.

הבעיה שאני לא מכיר חברות טובות בתחום ממירי מתח, יש המלצות לממירי מתח בעלות חברות טובות ואמינות?

אז אתה אומר שממיר מתח 1500W אמיתי אמור להספיק כדי להפעיל מכונת פוליש בעלת 710W?

מהן הבעיות שיכולות להגרם במידה ואני אכן קונה ממיר סיני שרשום עליו 1500W אם הוא בכל זאת מצליח להפעיל את המכונת פוליש שלי, לאיזה בעיות הוא יכול לגרום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי מחירים ונראה שהם ממש בשמיים, מעל 1000 ש"ח ולכן לדעתי עדיף כבר להתעניין בגנרטור שיותר זול ויתן תפוקה יותר רצינית בזמני עבודה בלי להרוג את האוטו. אין לי מושג למה אתה נעול על פתרון כזה ולא על כבל מאריך פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהן הבעיות שיכולות להגרם במידה ואני אכן קונה ממיר סיני שרשום עליו 1500W אם הוא בכל זאת מצליח להפעיל את המכונת פוליש שלי, לאיזה בעיות הוא יכול לגרום?

גם בלי תקלה, העומס על מערכת החשמל יכולה לגמור לך את המצבר או האלטרנטור

הממיר יכול להתקלקל ואז יכול לשרוף לך את המכונת פוליש. מכת מתח בכיוון הנגדי יכולה לשרוף לך את מערכת החשמל באוטו (מחשבים וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בלי תקלה, העומס על מערכת החשמל יכולה לגמור לך את המצבר או האלטרנטור

הממיר יכול להתקלקל ואז יכול לשרוף לך את המכונת פוליש. מכת מתח בכיוון הנגדי יכולה לשרוף לך את מערכת החשמל באוטו (מחשבים וכו')

תודה, אני חושב שאני ירד מהרעיון, ובמקרה ואני בכל זאתי אלך על משהו אלחוטי זה יהיה גנרטור, תדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא הולך ככה כמו שאתה חושב.

אתה מחשב את זה כאילו המכונה 700 והממחיר מתח 1500 אז היא מנצלת 700 מתוך ה 1500

זה לא הולך ככה, למרות שאני לא בידיוק יודע איך זה כן הולך אבל בטוח לא ככה.

זה הולך בדיוק ככה.

ספק של 1500W יכול להפעיל צרכן בהספק הזה.

הבעיה היא שעדיף לא לקנות ממיר שנותן הספק זהה לשל הצרכן, זאת בשביל למנוע ממנו עומס ממושך שמקשה עליו את העבודה ועלול לגרום לבלאי מואץ (אפילו מאד) ולתקלה שלא תאחר להגיע.

אם הצרכן שאתה מפעיל הוא בהספק של 700W אין שום בעיה.

עריכה -

לגבי בעיות אפשריות זה בהחלט צורך זרם דיי גבוה מהמצבר. ספק גדול אם שקע מצית יכול לספק זרמים כאלה בכלל ולכן תצטרך לחבר את הממיר ישירות להדקי המצבר.

בנוסף תהיה חייב לעבוד עם מנוע פועל על מנת למנוע מהמצבר שלך להיגמר אחרי שעת עבודה אחת (פחות או יותר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3828 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...