Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מסעותי בכבישי ישראל, לסתומה בשברולט טראווס (או: אני נהג חדש ומפגר ?!)

rupni
שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שומר נפשו ירחק.

לקריאות של האנשים אתה עוד תתרגל, בלי קשר להיותך נהג חדש.

אי אפשר שלא להתעצבן מסכנת מוות כזאת, הרי לא מזמן היתה כתבה שמרבית התאונות הקטלניות הן מחוסר תשומת לב ועיסוק בדברים אחרים מלבד נהיגה בכביש.

תמיד תשמור מרחוק מכאלה, אל תקח ואתם ללב, ותזהר מהם\ן כמו מאש.

ארליך, תביא אורז, מקרוני וביצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מייחס את הבעיה לשלט של נהג חדש.

נהגים בקושי רואים את הרכב לפניהם, אז אני בספק אם הם מבחינים בשלט הקטן על החלון.

וגם אם הם מבחינים, אני בספק שמשמעותו מצליחה לחלחל דרך כל שכבות הג'לי האפור שיש ברווח שבין העיניים ומרכז הפיענוח במוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שערבבתי פה שני דברים, אבל התכוונתי לדבר אחד.

מה שהתכוונתי אליו זה היחס השונה שמי שיש לו את השלט נהג חדש מקבל, למשל מנסה להשתלב בתנועה אבל לא ייתנו לו.

השני זה נהגים מפגרים, יש על זה מספיק שרשורים, מה שאני מתאר כעקיפה זה היה שנגמר הפקק\עומס הזה וניסיתי "לברוח" ממנה כמה שיותר מהר.

כמובן שיש מצלמה.

לצערי ממני לא תקבל טפיחות על השכם. ברוב המקרים מתברר כי דווקא אותם חברה צעירים שקיבלו רשיון בשנה- שנתיים האחרונות,

משום מה חושבים שהם יודעים לנהוג, יש להם בטחון גבוה המבוסס על אפס נסיון, אבל הם בטוחים שיש להם "שליטה פצצה" ברכב.

דווקא אותם אני רואה מנסים להאיץ, להדחף, לצפור, ולהבהב בפנסים.

אינני נהג מרוצים , אבל נסיון של מעל 20 שנה ללא שום תאונה, כנראה מעיד על חכמת וראיית הכביש , ואי כניסה למצבים שנהג מצויין היה נחלץ מהם.

אתה בוודאי בטוח שהנך נהג מעולה, זה ניכר בכתיבתך, בלי לפגוע בך כלל אני מקווה, אומר דיי בזהירות כי יש לך עוד להתנסות וללמוד.

סע לאט, סע זהיר, סע סבלני, סע חכם. לא היה קורה כלום בוודאות אם היית נותן לה לשחק עם עצמה:twisted:, ותופס מרחק.

ואגב, אני לפחות, שאני רואה נהג חדש אני תופס קצת מרחק, גם כדי לתת לו בטחון, וגם כי הוא פחות צפוי מה לעשות.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השבוע מישהו קרא לי בכביש "אוליגרך רוסי עבריין..."

למיטב הבנתי צעקו לך "רוצה להתחתן עם אוליגרך רוסי עבריין...?"

בפעם הבאה אל תנהג עם בייבידול!

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זה ישפיע אם אני יוריד את השלט ?, אני מאמין שכל חברי הפורום נהגו הרבה, כמה השפיע עליכם השלט הזה ?

בהנחה ויש לך לפחות שטר אחד של 100 ש"ח שאפשר לזרוק לפח, תרגיש חופשי לנסוע בלי. אם עוצר אותך שוטר, מדובר בקנס של 100 ש"ח, ללא נקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגש מאנשים כאלה, עוד תיתקל בהם בכמויות.

מאנשים כאלה שמור מרחק, הגברת קיבלה אוטו מבעלה שאמר לה "יקירתי הכביש שייך לחמך. עשי בו כרצונך" ומאז היא נוסעת כמו כל שאר הישראלים.

סע בדרכים טובות.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ariel_nir יכול להיות שהאמירה יצאה לה כהגנה על הכבוד, אבל אני מנסה להבין איך הגענו למצב שהשלט הזה משפיע על הנהיגה של כולם (כמעט) מסביבי. לשלוט בטבע הנהגים שסביבי אני לא יכול, אני משתדל להיות אדיב כמה שאני יכול ועוד יותר.

eransh1 אני לא מצפה לטפיחה על השכם, ההפך, אני רוצה לקבל ביקורת, אתה צודק בזה שאנחנו הצעירים יותר חמומי מוח, יותר פזיזים, אז לשמור מרחק כמו שאתה עושה זה מצויין, לא על זה אני בא להלין אלא על ההתנהגות של מי שנמצא מאחורי שלמשל לא ייתן לי להשתלב בתנועה.

אני יכול להעיד על עצמי שברגע שהגעתי לגיל 11-12 אבא שלי התחיל להסביר לי מה קורה על הכביש (אבא שלו, סבא שלי נהג משאית כך שגם לו היה ממי ללמוד), למדתי לזהות נהגים מסוכנים, אני כבר מתחיל לצפות מהלכים של נהגים אחרים (ודי בהצלחה), אז לא, אין לי ניסיון של שנים אבל זה לא אומר שלתת לי זכות קדימה יהרוג מישהו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

rupni - זה לא השלט, לאף אחד לא נותנים זכות קדימה. לאף אחד לא נותנים להשתלב - ראה שרשורים פה על נושא נהיגה בשמאלי. זו ,לצערי, תרבות או תת-תרבות הנהיגה בארץ.

כמו שאומר ליאור

"בהצלחה לכולנו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3997 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...