Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השחרת חלונות עצמאית - לא מצליח להדביק את הפילם בלי קמטים ובועות

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניסינו להשחיר לחבר את החלונות ברכב.

קנינו חומר מאוד זול אם יש קשר . 25 שח לגליל של 3 מטר.

כמו במדריכים:

ניקינו את החלון מבפנים ומבחוץ.

הרטבנו את החלון מבחוץ עם ספריי

הנחנו את הפילם חתכנו בגודל המתאים.

לאחר כל ההתאמות הורדנו חצי מהחלק השקוף של הפילם, הרטבנו את החלק הפנימי של החלון והתחלנו להדביק את הפילם.

יצא זוועה, הכל בקפלים.

הדבק נורא חזק, מגע קליל בחלון וזה כבר נדבק, לא היה סיכוי לתקן.

במה הייתה הבעיה ? בדיוק כמו במדריכים. האם החומר הזול הוא הבעייתי? או שיש צורך בספריי עם מים וסבון? כי השתמשנו רק במים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה בריא!!

האמת היום השחרתי ברכב את שני החלונות האחוריים בחומר הזול שאתה מדבר עליו. (היה לך פלסטיק צהוב וסכין יפנית בערכה?)

אתה חייב מים מעורבבים בסבון!! בערך על חצי ליטר מים צריך כ 80 מ'ל סבון.

צריך המון סבלנות,קור רוח ומקום בלי רוח.

חוץ מזה יש לך 3 מטר בשביל ניסיון ותהייה:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שגם אני ניסיתי - עשיתי ספריי של מים עם סבון אבל סבון ידיים עדין ומאוד מחליק ונעים למגע ככה שגם אחרי שהמדבקה הונחה על החלון עם החלק הדביק היה אפשר להוזיז אותה ולהתאים את המיקום - מה שכן היה לי כמעט בלתי אפשרי להדביק את הכל נכון וישר - תמיד היו בועות - החיתוכים יצאו לי מאוד עקומים למרות שבד"כ אני מדויק בדברים מהסוג הזה והחלטתי שחבל על הכסף של לקנות עוד גליל (אחרי שניסיתי בערך 4 פעמים) ולעשות אצל מישהו מבחוץ.

לא עשיתי על הרכב שלי עכשיו כי אני מתכנן להחליף רכב ואני די בטוח שזה בין הדברים הראשונים שאני יעשה ברכב הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כול תבצע את החיתוך מהצד החיצוני של החלון שהצד של הדבק יהיה עם הפנים כלפי חוץ והרבה אבל הרבה מאוד מים או חומר של החלונות,אחר כך תוריד לאט לאט את השכבה של הניילון וביחד תרסס כך שגם עם מתקפל או משהו דןמה יהיה פשוט לפתוח אחרי שביצעת את זה תרסס מבפנים ותעביר אותו רצוי עם עוד בן אדם אחרי שעשית זאת תקבע את המיקום שיהיה בדיוק תרסס שוב ותעבור עם הכלי הצהוב חשוב מאוד לרסס כי הפילם הזה בשניות מתמלא בשריטות אתה יכול לעבוד עם פן או ולהוציא לאט לאט את הבועות..

חשוב לציין שרצוי מאוד לעבוד במקום סגור או ללא רוח כי אחרת זה כמעט בלתי אפשרי.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה נרכשה המדבקה?

ב25 ש"ח אני שוקל לקנות גם

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חומר זבל שדוהה מהר מאוד ומקבל שריטות בקלות.

שעושים השחרה משקיעים בחומר טוב.

בנוסף צריך לעבוד עם פן כדי שיהיה יותר קל לעבוד

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לבזבזב חומר טוב על נסיונות. אני מעדיף לבזבז גליל של 25 שקלים וכשזה ידהה, חמוש בנסיון וידע בהדבקה, לרכוש חומר איכותי.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עולה 30 שקל בכל חנות אביזרי רכב בחיפה, יש חומר מיוחד נגד שריטות, וגם אם זה יחזיק רק קיץ אחד, אז סחטיין, יש מספיק חומר לכמה קייצים ועשרות ניסיונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לבזבזב חומר טוב על נסיונות. אני מעדיף לבזבז גליל של 25 שקלים וכשזה ידהה, חמוש בנסיון וידע בהדבקה, לרכוש חומר איכותי.

בידיוק כמוך.

25 ש"ח על הנסיונות זה לא חבל.

אחר כך כשזה ידהה אפשר לשים חומר איכותי.

בכל חנות לאביזרי רכב אתה יכול לקנות את הפילם הפשוט ב 25-30 ש"ח.

ואל תשכח להשתמש במים עם סבון ולעשות אך ורק במקום מוצל ובלי רוח. (למדתי את זה על בשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, כשיהיו כמה שעות פנויות אגש ואעדכן.

המלצה על חנות ספציפית בחיפה מישהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מפסוט על החומר של 25 ש"ח לא דהה לי בכלל אם עובדים נכון אפשר להגיע לתוצאות כמו הטבלה של החלון

Honda civic eg9 manual 1995

Honda civic es1 manual 2004

הונדה הציתה את הדמיון!

היוםMX5 NC1 כי יש חוויות של פעם בחיים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, כשיהיו כמה שעות פנויות אגש ואעדכן.

המלצה על חנות ספציפית בחיפה מישהו?

אני ייתן לך את מה שנשאר לי בחינם, נשאר לי המון, צור קשר בה״פ גם אני מחיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם עשיתי לרכב שלי כהה מאוד מאחורה ובהיר מקדימה ,עלה לי 20 שקל לגליל ואני מאוד מרוצה מהתוצאה! אני לא התעצלתי ופשוט פירקתי את החלונות מהאוטו והדבקתי בבית בכיף,תוצאה מושלמת והכי חשוב,השמש פחות מציקה על הפנים בזמן נהיגה :-)

ההדבקה בוצעה ליפני הקיץ ואני גר בביקעת הירדן ככה שזה המבחן האמיתי למדבקות הזולות.

בנתיים מחזיקות מעמד יפה ובשבת גם הרכב של אבא שלי יעבור הדבקה עם אותו חומר וזה יעזור לי במבחן הזמן .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3998 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...