Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חווית" רכישה מג'ימשופ (לתשומת לב meguiras israel)

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדכון.. החבילה הגיעה היום..(כעבור שבועיים..הובטח 72 שעות)..אגב הוזכר פה פיצוי ושאר ירקות.. אז זהו שלא. אפילו לא מכתב התנצלות...אפילו לא דוגמית שמחלקים בחינם.:|
מקוון שאנחנו לא יודעים מי אתה שלח בפרטי את הכתובת והמיקוד והפיצוי יגיע ,אתר gymshop לא של מגווירס ישראל הפיצוי יבוא מאיתנו אף על פי שזו אשמת האתר ,אנחנו נדאג לפצות את מי שינזק,וכן ממליץ על אוטוסטור לקניה טובה משה נותן שרות נהדר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקוון שאנחנו לא יודעים מי אתה שלח בפרטי את הכתובת והמיקוד והפיצוי יגיע ' date='אתר gymshop לא של מגווירס ישראל הפיצוי יבוא מאיתנו אף על פי שזו אשמת האתר ,אנחנו נדאג לפצות את מי שינזק,וכן ממליץ על אוטוסטור לקניה טובה משה נותן שרות נהדר.[/quote']

הודעה פרטית נשלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקפיץ את השרשור ורוצה לתת מילה טובה ומילה רעה,

היום הייתי בג'ימשופ (הפעם האחרונה הייתה לפני שהנציג של meguiras נכנס לפה), בגלל שאני גר בחיפה ירדתי לקחת את המשלוח לבד (בשתי הפעמים).

מילה טובה - המקום היה הרבה יותר מסודר, עכשיו יש מוצרים מסודרים יפה על מדף בחנות (לפני זה היה תקוע בעליית גג), ובאופן כללי המחסן פחות מלא בזבל.

מילה רעה - הגעתי למקום (מזל שידעתי איפה זה) הדלת הייתה סגורה אבל לא נעולה, דפקתי ונכנסתי, לא היה אף אחד, קראתי למישהו ולא הייתה תגובה, במשך דקות ארוכות חיכיתי (לתשומת לב ג'ימשופ אין שום בעיה להיכנס לשם ולקחת מה שרוצים, כמו שאמרתי מדפים מסודרים ומלאים בכול טוב), הפתרון היה להתקשר למקום (התקשרתי למחסן איפה שאני נמצא), אחרי כמה וכמה צלצולים (אם לא הייתי מחכה למישהו שיבוא לעזור לי הייתי מנתק) מישהו הועיל בטובו לבוא, כמובן שהוא לא יכול לתת לי את המוצר והסיפור הדומה לפעם הקודמת.

בקיצור, רואים שיש שיפור אבל עדיין יש מקום להשתפר, יכול להיות שזו הייתה מעידה חד פעמית וסתם הגעתי בשעה לא טובה.

נ.ב. - (ותסלחו לי על הקטנוניות) רכשתי בקבוק למילוי, בעמוד של המוצר כתוב שהוא עולה 14 ש"ח, שמוסיפים לעגלת קניות זה עולה 14.45, לכאורה לא נורא בכלל אבל בכול זאת זה מעצבן קצת.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקפיץ את השרשור ורוצה לתת מילה טובה ומילה רעה,

היום הייתי בג'ימשופ (הפעם האחרונה הייתה לפני שהנציג של meguiras נכנס לפה), בגלל שאני גר בחיפה ירדתי לקחת את המשלוח לבד (בשתי הפעמים).

מילה טובה - המקום היה הרבה יותר מסודר, עכשיו יש מוצרים מסודרים יפה על מדף בחנות (לפני זה היה תקוע בעליית גג), ובאופן כללי המחסן פחות מלא בזבל.

מילה רעה - הגעתי למקום (מזל שידעתי איפה זה) הדלת הייתה סגורה אבל לא נעולה, דפקתי ונכנסתי, לא היה אף אחד, קראתי למישהו ולא הייתה תגובה, במשך דקות ארוכות חיכיתי (לתשומת לב ג'ימשופ אין שום בעיה להיכנס לשם ולקחת מה שרוצים, כמו שאמרתי מדפים מסודרים ומלאים בכול טוב), הפתרון היה להתקשר למקום (התקשרתי למחסן איפה שאני נמצא), אחרי כמה וכמה צלצולים (אם לא הייתי מחכה למישהו שיבוא לעזור לי הייתי מנתק) מישהו הועיל בטובו לבוא, כמובן שהוא לא יכול לתת לי את המוצר והסיפור הדומה לפעם הקודמת.

בקיצור, רואים שיש שיפור אבל עדיין יש מקום להשתפר, יכול להיות שזו הייתה מעידה חד פעמית וסתם הגעתי בשעה לא טובה.

נ.ב. - (ותסלחו לי על הקטנוניות) רכשתי בקבוק למילוי, בעמוד של המוצר כתוב שהוא עולה 14 ש"ח, שמוסיפים לעגלת קניות זה עולה 14.45, לכאורה לא נורא בכלל אבל בכול זאת זה מעצבן קצת.

תגיד רופני..למה? למה אתה קונה בקבוק ממותג בכזה מחיר?? אני קונה אותם בחמישה שקלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרוג אותי אין לי מושג :oops: , אולי תשתף אותנו שכולנו נדע איפה לקנות בקבוק כזה ?

תלך לכל חנות שמוכרים בא ציוד לספרים (מי שחותך שיער כן..) ותקנה בכמה שקלים.. אני למשל קניתי בפעם האחרונה ברשת שנקראת ביוטי קר בקבוקים בשלושה שקלים..מכיר את המברשות של הדיטיילרים? שעולות 25 ש'ח ומעלה..? נחש כמה הן עולות כשלא כתוב עליהן מותג כלשהוא? שלושה שקלים. בארץ לא באיביי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם. קוראים לי רונן, ואני קורא בפורום זה המון, אבל זו התגובה ראשונה שלי.

רכשתי פעמיים מוצרים מחנות GYMSHOP.

נכון בהתחלה זה היה נראה קצת לא מסודר, ומשהו לא יושב שם עד הסוף. אבל בשתי הפעמים המוצרים הגיעו מהר! 3 עד 4 ימים.

בפעם הראשונה שילמתי 20 ש''ח למשלוח דואר, ובכל זאת הדברים הגיעו עד הבית!

בפעם השנייה ניסיתי להפעיל קופון של 10% הנחה שלא עבד. התקשרתי והם ענו לי מהר. הסבירו לי שהם חתכו מחירים ב 15%

ולכן הקופון בעצם כבר לא עובד.(כפל מבצעים) וכפיצוי שוב המשלוח הגיע עד הבית, למרות ששילמתי על דואר ישראל.

היה חסר מוצר, והם התקשרו עוד באותו היום ועדכנו.

בסופו של דבר הם בסדר גמור, ולוקחים לתשומת ליבם את ההערות שלנו, והמחירים שלהם פשוט מעולים! אין השוואה בכלל לאתר האחר שמוכר. הוא כל חנות אחרת. הפרשים של עשרות אחוזים. רמות מחירים כאלו ניתן למצוא רק בחו''ל.

ואני קונה בכל מקום, תבדקו גם אתם.

המשך יום טוב.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון בהתחלה זה היה נראה קצת לא מסודר, ומשהו לא יושב שם עד הסוף. אבל בשתי הפעמים המוצרים הגיעו מהר! 3 עד 4 ימים.

בפעם השנייה ניסיתי להפעיל קופון של 10% הנחה שלא עבד. התקשרתי והם ענו לי מהר. הסבירו לי שהם חתכו מחירים ב 15%

ולכן הקופון בעצם כבר לא עובד.(כפל מבצעים) וכפיצוי שוב המשלוח הגיע עד הבית, למרות ששילמתי על דואר ישראל.

בסופו של דבר הם בסדר גמור, ולוקחים לתשומת ליבם את ההערות שלנו, והמחירים שלהם פשוט מעולים! אין השוואה בכלל לאתר האחר שמוכר. הוא כל חנות אחרת. הפרשים של עשרות אחוזים. רמות מחירים כאלו ניתן למצוא רק בחו''ל.

המשך יום טוב.

ואי טוב שהזכרת לי שהיא לא אמרה לי את הקופון של ההנחה.. צריך להתקשר..(מה לעשות אחרי כל הבלאגן אני אתן עוד צ'אנס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך יום טוב.

אתם מריחים את זה ?

האמת שהסיבה היחידה שזה אולי מישהו אמיתי זה שהוא יצר את היוזר מזמן אבל מי לא מגיב מעל שנה ורק קורא, משהו מסריח.

(איך ענו לך כ"כ מהר, לקח הרבה זמן עד שענו לי)

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי האישית רונן איכשהו קשור לג'ימ שופ ...

יותר מידי מחמאות :-o

אני שוכר די מזמן היה משהו כזה עם תחת דלק, בסוף הבעלים של התחנה נתן בטעות את הטלפון של התחנת שטיפה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רונן, גר בשפלה, לא קשור בכלל לGYMSHOP, מופיע המון ב VAGIT, גם בשירוקו, אתם יכולים לבדוק.(RYENLS)

משה מאוטוסטור מכיר אותי, אני קונה אצלו המון.

לי יצא שהם בסדר. זה הכל.

C4 1.6 thp exclusive Made in France- Prefected in my garage

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורא את האשכול הזה ופשוט לא מבין למה אנשים מסתפקים בשירות שהוא "בסדר", "אולי הגעתי בזמן לא טוב", "נראה שיש שיפור". סלחו לי חברים - אבל אתם מבלבלים בביצים - רכשתי פעם אחת מ- GYMSHOP והרגשתי זוועה - הייתי צריך לרדוף אחריהם, לחכות יותר מידי זמן למוצרים שחלקם לא היו במלאי בכלל ואף אחד לא עידכן אותי אפילו. להסתובב בתחושה שעבדו עליי .. וכל זה בשביל לרכוש כמה מוצרי טיפוח... יש עוד חנויות - מגווירס כבר מוכרים בעשרות חנויות בארץ - כולל חנות אינטרנטית בדיוק כמו GYM רק עם משלוח מהיר ושירות פי מיליון יותר טוב, יש חנויות נוספות שמוכרות גם מותגים מעולים שאינן נופלים ובחלק אף עולים על המגווירס.

לצורך העיניין - רכשתי לאחרונה מוצרים מאוטוסטור בחולון (מגווירס, מנזרנה ואופטימום) - 28 שעות בערך והמוצרים היו אצלי בבית. קיבלתי מהם טלפון אחרי ההזמנה שעשיתי באתר כשהם ווידוא את הפרטים וביצעו חיוב, קיבלתי מהם טלפון אחרי שהגיעו המוצרים כשהם ווידוא שהכול הגיע כמו שצריך ובזמן - וזה שירות. ולא רק באוטוסטור - קניתי גם מ- VIX וזכיתי לשירות טוב בכמה רמות מ- GYMSHOP.

אחד מהמגיבים כתב - מי שלא יודע לשרת לקוח לא מגיע לו לקוחות. מצידי - שפשוט ייעלמו - הם בטח לא האפשרות היחידה. תהיו צרכנים נבונים - תקנו מחנויות שאיכפת להם מאיתנו הלקוחות - שרוצים לדעת שקנינו ונחזור לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר חוץ מלהגיד לך שאתה צודק אין לי מה להגיד לך, אני יכול להעיד על עצמי שהפעמיים שקניתי שם זה היה פעמיים שהייתי "חייב", בפעם הראשונה הייתי צריך פלסטלינה (אני גר בחיפה) אז התקשרתי הזמנתי ובאותו בוקר (לקראת צהוריים האמת) זה כבר היה אצלי.

בפעם השניה רציתי את הבקבוק הזה (ויצאתי די אדיוט, יכולתי ללכת לספר ולבקש יפה בקבוק כזה) ואת ההזמנה כבר עשיתי (של אוטם צבע וכל המסביב) כך שלעשות הזמנה נוספת זה לא מעשי, דבר נוסף, הבקבוק הזה הוא הרבה יותר זול אצלם, ב1click2buy (שגם משם הזמנתי, אחלה שירות) אבל יקר הרבה הרבה יותר 14 ש"ח לעומת 48 ש"ח (וזה עוד אחרי "הנחה") ובVIX בקבוק דומה (הראש זהה רק בצבע אחר והבקבוק דומה מאוד) עולה 25 ש"ח ועל זה אני עוד צריך להוסיף דמי משלוח (בהנחה שאני עושה הזמנה נוספת).

מאוטוסטור גם הזמנתי, אחלה שירות, שיגעתי את משה.

רונן, יכול להיות שאתה אמיתי, אבל תסכים איתי שאדם שרשום מעל שנה, ומגיב את התגובה הראשונה שלו על חנות שידועה לשמצה בפורום הזה והתגובה היא אוהדת זה לא הכי הכי אמין, שוב פעם, אין בכוונתי להעליב "כבדהו וחשדהו" אם קיבלת שירות טוב מצויין.

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...