Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נהגת המרוצים האיטלקיה תגיע לישראל ותשתתף ב"מופע דרך השלום 2013" בפורמולה ירושלים שיתקיים בסוף השבוע הבא.

לא רק נהגי מירוצים יגיעו לאירוע ההיסטורי והמסקרן ב-13 ו-14 ליוני בפורמולה ירושלים. נהגת המירוצים האיטלקייה ולנטינה אלבנסה, תגיע גם כן להשתתף ולהשוויץ ביכולותיה המוטוריים.

אלבנסה בת ה-39, ילידת רומא השתתפה בשנים האחרונות באליפות איטליה למכוניות טורינג ולמכוניות GT. בעונת 2008 היא נכנסה לסבב וניצחה במירוץ אחד שבו היא השתתפה. עונה לאחר מכן, ב-2009, היא לקחה חלק בשלושה מרוצים והגיעה לפודיום פעם אחת ובסוף העונה זכתה באליפות איטליה למכוניות טורינג בקטגוריית מכוניות דיזל.

עונת 2010 נחשבת לשיא הקריירה שלה. אלבנסה השתתפה ב-12 מרוצים והגיעה 6 פעמים לפודיום בשנה זו זכתה במקום השלישי באליפות איטליה למרוצי סיבולת במכוניות טורינג.

בסך הכול השתתפה אלבנסה ב- 16 מרוצים בקריירה, מהם היא ניצחה במרוץ אחד ובסך הכול הגיעה שמונה פעמים לפודיום. בדצמבר 2012 השתתפה אלבנסה במרוץ סיבולת "סירקט הירו 500" במסלול זוהאיי בסין וסיימה במקום השני יחד עם בת זוגתה למרוץ, הנהגת האיטלקיה מיקלה צ'רוטי.

אם ברצונכם לראות את הרכב בו תנהג הכוכבת, ורכבים נוספים שישתתפו בפורמולה1, בין התאריכים ה-9 ביוני ל-13 ביוני תתקיים במתחם התחנה בירושלים, תערוכה ייחודית אשר תציג את דגמי הרכבים והאופנועים שישתתפו באירוע. בנוסף לכל אלה יוצגו רכבי מסלול מקומיים ומכוניות קלאסיות ממועדון ה-5.

http://www.nazzima.com/view_article.php?a=1841

אני דיסלקטי גאה! *כשכתוב נכון, מתקנים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הם פירסמו שאפשר לחנות בחניון הלאום וטדי ומשם יופעלו שאטלים.

באיזה חניון עדיף לחנות כדי לא להתקע בפקקים?

לאיזה נקודות תצפית כדאי להגיע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך כרטיס אין יותר מדי נקודות תצפית חופשיות. לפי הצפי יהיה מקטע שבין רח' קרן היסוד לגן הפעמון שיהיה לצפיה חופשית. מקטע יחסית קצר.

חניון הלאום זה בסמוך לת.מ., טדי זה במלחה. יחסית רחוק. אין העדפה, כי תוך שעתיים שלוש לא יהיה לך מקום לנשום. הלאום בכל מקרה בחלקו מקורה וטדי לא.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין לך כרטיס אין יותר מדי נקודות תצפית חופשיות. לפי הצפי יהיה מקטע שבין רח' קרן היסוד לגן הפעמון שיהיה לצפיה חופשית. מקטע יחסית קצר.

חניון הלאום זה בסמוך לת.מ., טדי זה במלחה. יחסית רחוק. אין העדפה, כי תוך שעתיים שלוש לא יהיה לך מקום לנשום. הלאום בכל מקרה בחלקו מקורה וטדי לא.

שאלה נוספת, החניונים האלה בתשלום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירוע ה- 2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The יתקיים בתאריכים 13 וב- 14 ביוני .

ביום חמישי 13.6.13 - החל מהשעה 16.00 ועד 19.20

ביום שישי 14.6.13 - החל מהשעה 11.00 ועד השעה 14.20

פורמולה ירושלים כוללת 2 אלמנטים מרכזיים לצילום וצפייה:

1. מופעי הראווה של הרכבים והאופנועים המתקיימים ב-2 אזורי מופעים ( מסומנים בתדריך זה בצבע כחול)

2. נסיעת הרכבים במסלול ייעודי ברחבי העיר ( מסומנים בתדריך זה בצבע ירוק )

האירוע כולו הוא אירוע הניתן לצפייה , לצילום ולתיעוד ללא תשלום וללא תיאום מוקדם

מרוב הנקודות בהם עובר המסלול !!!

המכוניות יוצאות מחלקו הצפוני של מתחם הרכבת – סמוך למקום בו נערכה תערוכת המכוניות . מסומן במפה ע"י נעץ מס' 1

בנוסף לכך, וללא צורך באישורים מיוחדים מומלצים לצפייה , צילום ותיעוד המקומות הבאים:

אזור מופעים ב' - שדרות ממילא המסומן במפה על ידי נעץ מס' 4 . שם יערך מופע זהה למופע הנערך

באזור מופעים א'.

אזור חומות ירושלים ומגדל דוד – המסומן במפה על ידי נעץ מס' 5 - ניתן לקבל מראה יפה של הרכבים

החולפים על פי חומות העיר העתיקה.

אזור מתחם גן הבונים – המסומן במפה על ידי נעץ מס 2 – ניתן לקבל מראה יפה של הרכבים מגבירים

מהירות בעלייה לכיוון החומות

מסלול ה- ROAD SHOW

המכוניות יוצאות מחלקו הצפוני של מתחם הרכבת- כיכר דוד רמז והנהגים יחלפו בדרך חברון, חטיבת ירושלים, יצחק קריב, דוד המלך ויסיימו בכיכר דוד רמז.(סינמטק ירושלים- מגדל דוד- ממילא- ימק"א- גן הפעמון- החאן).

ליין אפ אירוע יום חמישי

ליינאפ מופע -JERUSLEM PEACE ROAD SHOW

יום חמישי - 13.06.13

Start Description Lapp

number

16:00 Drivers parade

Ferrari Challenge 3

Audi DTM 3

Max Biaggi 3

Buffer - Safety check 1

Ferrari Formula 1 3

Lotus 3

Ferrari Challenge 3

Chris Pfeiffer

Buffer - Safety check

Max Biaggi 3

Ferrari Formula 1 3

Audi DTM 3

Ferrari Challenge 3

Chris Pfeiffer

Buffer - Safety check

Ferrari Formula 1 3

Lotus 3

Ferrari Challenge 3

Buffer - Safety check

Ferrari Formula 1 3

Drivers parade

19:20 Israeli lap 1

יום שישי - 14.06.13

Start Description Lapp

number

11:00 Drivers parade

Ferrari Challenge 3

Audi DTM 3

Max Biaggi 3

Buffer - Safety check 1

Ferrari Formula 1 3

Lotus 3

Ferrari Challenge 3

Chris Pfeiffer

Buffer - Safety check

Max Biaggi 3

Ferrari Formula 1 3

Audi DTM 3

Ferrari Challenge 3

Chris Pfeiffer

Buffer - Safety check

Ferrari Formula 1 3

Lotus 3

Ferrari Challenge 3

Buffer - Safety check

Ferrari Formula 1 3

Drivers parade

14:20 Israeli lap 1

רשימת הנהגים המשתתפים:

Giancarlo Fisichella Scuderia Ferrari F1, F60

Gonzalez Rodolfo Marussia F1 Team

Daniel Mancinelli Ferrari GT Challenge 458

Valentina Albanese Ferrari GT Challenge 430

Antonio Fuoco Ferrari GT Challenge 430

Ragazzi Riccardo Ferrari GT Challenge 430

Roy Nissani רוי יסע, בטח באופן חלקי, על הפרארי צ'אלנג' הממותגת "פורמולה ירושלים"

Alex Moiseev נהג מחליף למקרה הצורך

Vitantonio Liuzzi Audi DTM

Vitantonio Liuzzi LOTUS LMS LMP2

Biaggi Massimiliano - Max DUCATI panigale tricolore

Chris Pfeiffer BMW F800R - אופנוע סדרתי

Giancarlo FISICHELLA – Scuderia FERRARI F1

ג'יאנקרלו פיסיקלה, נהג פורמולה-1 בעברו במדי קבוצת בנטון, רנו , פורס אינדיה ופרארי וכיום נהג המבחן של פרארי F1. פיסיקלה, יליד העיר רומא ואוהד מושבע של קבוצת הכדורגל שלה. את הניצחון הראשון שלו השיג בגראנד-פרי של ברזיל, ב-2003. בשנת 2005, כאשר נהג במדי רנו השיג באוסטרליה את הניצחון השני שלו בקריירה ושנה מאוחר יותר, במלזיה, זכה בפעם השלישית. בהמשך הצטרף לקבוצת פרארי וזכה להתחרות במדיה מספר פעמים. בעונות האחרונות הוא מתחרה במדי קבוצה איטלקית פרטית באליפות מרוצי ה-GT העולמית במכונית Ferrari 458. ג'יאנקרלו ינהג במכונית Ferrari F1.

GONZALEZ Rodolfo – MARUSSIA F1 Team

את קבוצת המרוצים של מארוסיה ייצג בארץ נהג המבחן של הקבוצה, רודולפו גונזלס מוונצואלה. גונזלס עשה את הדילוג ממדינתו לאנגליה כבר בגיל צעיר וזאת מכיוון שידע שזו הדרך מבחינתו לנסות ולהגיע למושב המיוחל בפורמולה-1. הוא החל את דרכו במרוצי פורמולה-רנו באנגליה , בשנה שעברה זומן למבחן של נהגים צעירים במדי קבוצת הפורמולה-1 של קייטרהאם, לאחריהם החליטה קבוצת מארוסיה להמר עליו ובחרה בו לשמש כנהג המבחן שלה בעונה הנוכחית.

בקטגוריית הפרארי challenge, סדרת מרוצים המיועדת אך ורק למכוניות ספורט מתוצרת היצרן האיטלקי, יגיעו לארץ ארבעה נהגים עם כלי הרכב שלהם.

Daniel MANCINELLI – Ferrari GT Challenge 458

דניאל מנצינלי הוא הנהג המוביל מבין הנהגים שיגיעו. יליד איטליה מהעיר פאצנזה, שם אגב, ממוקמת גם קבוצת טורו-רוסו האיטלקית מהפורמולה-1. מנצילי ינהג ב - Ferrari GT Challenge 458

Antonio FUOCO – Ferrari GT Challenge 430

איטלקי נוסף מסדרת הפרארי challenge הינו אנטוניו פוקו הצעיר. פוקו, בן-18, מתחרה בספורט מוטורי כבר מגיל-4 עת החל את דרכו במרוצי קארטינג שונים ברחבי איטליה, מנצח בחלק מהם ובעונות 2009 ו-2010 זכה במקומות השלישי והשני באליפות איטליה בקארטינג, הישג מכובד בפני עצמו. לאחר ההצלחות בעונה הקודמת באיטליה ובסיוע התאחדות המרוצים האיטלקית, נמצא כיום פוקו באקדמיית המרוצים היוקרתית של פרארי, מה שיאפשר לו בהמשך העונה לבצע נסיעות מבחן במכונית הפורמולה-1 של הקבוצה. פוקו ינהג ב- Ferrari GT Challenge 430

RAGAZZI - Ferrari GT Challenge 430 RICCARDO

ריקרדו ראגאזי האיטלקי, נהג וותיק בסדרת ה-Ferrari Challenge מתחרה עם מכונית פרארי 430. הישג השיא של נהג המרוצים האיטלקי הוותיק היה כאשר זכה בסדרת הצ'אלנג האירופית בעונת 2008, תוך הפגנת יכולת נהיגה משכנעת ביותר . רגאזי ינהג ב- Ferrari GT Challenge 430

Vitantonio Liuzzi - Audi DTM / lotus LMS LMP2

נהג בולט נוסף שיגיע לישראל הינו ויטאנטוניו ליוצי. הנהג האיטלקי בן-32 הספיק להתחרות בכ-80 מרוצי גראנד-פרי במדי קבוצות שונות. הישג השיא של הקריירה שלו הינו מקום-6 אותו השיג במדי שתי קבוצות שונות. לאחר שלא הצליח למצוא לעצמו כסא פנוי בפורמולה-1, החליט האיטלקי לשנות כיוון והוא מתחרה בשנתיים האחרונות במרוצי סיבולת שונים בעולם בהצלחה רבה. הוא מתעתד להתחרות השנה במרוץ 24 השעות של לה-מאן במדי קבוצת לוטוס. ליוצי ינהג ב- Audi DTM וב- lotus LMS LMP2

Lotus LMP2, המכונית המדוברת של לוטוס המהווה אטרקציה בקנה מידה עולמי מאחר ומדובר במכונית אב-טיפוס (פרוטוטייפ) המשתתפת במרוצי סיבולת ארוכים בסדרת מרוצי לה-מאן ובראשם מרוץ 24 השעות של לה-מאן הנחשב לאחד המרוצים היוקרתיים והאגדיים בהיסטוריה של הספורט בכלל והספורט המוטורי בפרט, תשתתף באירוע ה- 2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The שיתקיים בירושלים ב- 12 וב-13 ביוני . מרוץ 24 השעות של לה-מאן הוא חלון הראווה הגדול ביותר של יצרניות הרכב המשתתפות בו. המכוניות המשתתפות במרוץ מגיעות ממספר קטגוריות: LMP1 - מכוניות אב טיפוס שבפיתוחן מושקעים מאות מיליוני דולארים , LMP2 - מכוניות אב טיפוס כמו LMP1 אך עם מנועים קטנים יותר, מכוניות GT כדוגמת פרארי 458 ואחרות שבאמצעות המרוץ הן מוכיחות את אמינותן הגבוהה כחלק מפיתוח טכנולוגי עתיר ידע. http://www.lotus-lmp2.com/en/car.html המכונית של לוטוס מצוידת במנוע V8 בנפח 3.6 ליטר מתוצרת יצרן המנועים האנגלי JUD והיא משתתפת השנה לראשונה באליפות העולם למרוצי סיבולת של התאחדות הספורט המוטורי העולמית FIA ובמרוץ 24 השעות של לה-מאן שיתקיים בשבועות הקרובים.

Valentina Albanese

את המין היפה תייצג נהגת המרוצים האיטלקייה ולנטינה אלבנסה. אלבנסה, בת-39 ילידת העיר רומא, צברה את ניסיון המרוצים שלה במרוצי מכוניות ספורט וסיבולת שונים באיטליה, וצברה הישגים מרשימים לאורך הקריירה. אלבנסה משתתפת באליפות הסופר סטארס האיטלקית למכוניות ספורט, אליפות שצוברת אט-אט פופולריות בארץ המגף.

בתחום הדו-גלגלי השם הבולט ביותר הוא מקס ביאג'י.

Max Biaggi

ביאג'י, הינו אלוף עולם המכהן בסדרת הסופרבייק ומי שמוכר בעיקר בזכות קרבות המסלול שניהל מדי עונה מול ולנטינו רוסי במרוצי ה MotoGP. ביאג'י זכה בעבר בארבע אליפויות עולם בקטגוריה 250 ונחשב לאחד מרוכבי האופנועים הטובים בהיסטוריה.

Chris Pfeiffer

אחד מכוכבי האירוע הוא רוכב הפעלולים כריס פייפר . פייפר, ירכב ב-road show הירושלמי על גבי אופנוע סדרתי של חברת BMW ויבצע פעלולי רכיבה מרהיבים. פייפר ירכב על BMW F800R

משתתפים מישראל

התאחדות הספורט המוטורי בישראל - אופנועים וטרקטורונים

אופנועי מסלול: אבישי חסון סופר בייק

שון בן יקר סופר בייק

אופנועי סופר מוטו: לי ברדה סופר מוטו

אלעד אליהב סופר מוטו

אופנועי מוטוקרוס: מעיין לביא מוטוקרוס

אלון לביא מוטוקרוס

איתי לביא מוטוקרוס

התאחדות נהגי המרוצים בישראל IRDA

ראלי ספרינט: ניר בן ארי+דובי מילר סובארו אימפרזה

אייל בן ארי+לירון בן ארי פורד אסקורט - רכב אספנות

אהוד לביא סובארו אימפרזה

קובי כהן סובארו אימפרזה

נדב ירון+מישל גדז' סובארו אימפרזה

התאחדות נהגי הראלי

ראלי: און יעקובסון סובארו B3

ויקטור פביאן סובארו אימפרזה

דריפט: גנאדי סורצאן דריפט

יניב גבאי דריפט

איציק בריל באגי - סמוג

התאחדות רכבי השטח

ראלי רייד: הילל סגל+רז הימן T1 פג'רו/BMW

ניצן שקל+עידו שקל T1

ירון כהן+יואב שיטאי TROPHY TRUCK

אייל לביא+איציק חמו TROPHY TRUCK

דדי שפרונץ+גיא גוטליב T2 פג'רו

ויקו אסולין+אלון אסולין T2 מגנום

יובל שרון רכבי שטח קלים - CAN AM

דני פרל+עומר פרל רכבי שטח קלים - RZR800

מור מגידיש רכבי שטח קלים - RZR800

תום בריל רכבי שטח קלים - RZR900

דורון וינטר אופנוע KTM

עבירות: אמיר רביב רכב עבירות בנייה עצמית

יורם ידין+עירא אבני רכב עבירות בנייה עצמית

התאחדות הקארטינג

קארטינג: עמית פוקס

סופי גולן (נהג מתחלף)

אייל קנויביצקי

טל ויסמן (נהג מתחלף)

חן שריקי

מיכאל שרלינג (נהג מתחלף)

אדר מלמד

פורמולה אוניברסיטה גיל זכאי

רני דקל (נהג מחליף)

פרארי צ'אלנג' 430 רוי ניסני

צירי תנועה סגורים:

צירי התנועה יהיו סגורים לתנועת כלי רכב ביום חמישי, ה' בתמוז 13/6 החל מהשעה 13:00 עד 21:30 וביום שישי, ו' בתמוז14/6 החל מהשעה 09:00 עד השעה 16:30.

צירי תנועה חלופיים:

מכיוון צפון העיר לכיוון דרום העיר: צנחנים-זקס-הנביאים-כי"ח-אגריפס-בצלאל- בן צבי.

מכיוון דרום העיר לכיוון צפון העיר : דרך חברון-מרים החשמונאית-דרך בית לחם-עמק רפאים-מרטין לותר קינג'-יצחק אלחנאן-שלום עליכם-קרן היסוד.

כמו כן שד' מנחם בגין ( כביש 4 ).

שינויים בהסדרי החנייה:

לא תתאפשר חניית רכבים ברחובות : ברחוב דרך חברון בקטע שבין כיכר נבון עד חטיבת ירושלים החל מיום שלישי, ג' בתמוז 11/6 עד יום שישי, ו' בתמוז 14/6 .

ברחוב דוד רמז החל מיום רביעי, ד' בתמוז 12/6 עד יום שישי, ו' בתמוז 14/6 .

ברחוב דוד המלך, חניון גן הפעמון, חלק מחניון הרכבת החל מיום חמישי, ה' בתמוז 13/6 עד יום שישי, ו' בתמוז 14/6.

חניוני ממילה וקרתא יהיו סגורים ביום חמישי, ה' בתמוז 13/6 החל משעה 10:00 בבוקר עד שעה 20:00 וביום שישי, ו' בתמוז 14/6החל משעה 8:00 עד שעה 13:00.

הקהל מתבקש לחנות את רכביכם במקומות חלופיים. רכב שיחנה ברחובות אלה ייגרר!

חניון הגרירה: חניון הרכבת .

בעלי תו חנייה אזורי יורשו לחנות בימי סגירת החנייה באזורי חנייה סמוכים.

הגעת קהל למופע:

הקהל מתבקש להשתמש ברכבת קלה ושאטלים על מנת להגיע לאזור המופע.

יופעלו שאטלים מיוחדים ללא עלות מחניון טדי וחניון קריית הלאום עד מתחם המופע ביום חמישי, ה' בתמוז 13/6 החל משעה 14:00 עד שעה 21:00. ביום שישי, ו' בתמוז 14/6 החל מהשעה 09:00 עד השעה 16:00.

הקהל אשר ישתמש ברכבת קלה מתבקש לחנות בחניוני חנה וסע לפי מקום הגעתו כדלקמן:

חניון פסגת זאב - חניון גבעת התחמושת- חניון הר הרצל.

רכבת קלה ( בתשלום ) :

לטובת באי המופע תתוגבר פעילות הרכבת, נא להקדים ולקנות כרטיסים מראש או להשתמש ברב קו.

תחבורה ציבורית

צפויים שיבושים בקווי התחבורה הציבורית בכל רחבי העיר, לפרטים מוקד כל קו 8787*.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע בשישי ולצערי כנראה לבד, האם מישהו מגיע גם בשישי וכך יתאפשר להכיר חברים מהפורום?

אני שוקל גם לנסוע, אני מבאר שבע.

אם תרצה לחבור כוחות דבר איתי :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלאום בתשלום, לגבי טדי אני לא יודע. התצוגה תיערך ביום ה בין השעות 12:30 ל-20:00 וביום ו בין השעות 08:00 ל-16:00. מומלץ שלא להגיע עם רכבים אלא בתח"צ.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל גם לנסוע, אני מבאר שבע.

אם תרצה לחבור כוחות דבר איתי :-P

וואללה בכיף. אני מגיע מאשקלון והדגל של 2.4 מטר כבר מוכן :-) . אני אשלח לך בפרטי. סוף סוף לאחר שקניתי את הדגל הענק לפני 6 שנים תהייה לי הזדמנות להוציא אותו מחוץ לארון.

החיים הם כמו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוזמנו 2 כרטיסים לי ולאשתי לטריבונה 1 בגן הפעמון ביום שישי דרך "חבר" ב-250 שקל לכל כרטיס.

כמה טוב שאשתי קצינה בקבע.

דיברתי עם בימות שמוכרים את הכרטיסים ואפשר לחנות גם בבנייני האומה (אני מניח שגם בתשלום) וגם משם יש שאטלים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיזה מסכן מי שמוציא את הילדים מהגן ממש באזור ... :cry:

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמסר לי שיש שאטלים גם מחניון בנייני האומה

זה נכון או טעות של הנציגת שירות של "בימות"?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The יוצאת לדרך

אירוע ה- 2013 Peace Road Show Jerusalem Formula- The יתקיים בתאריכים 13 וב- 14 ביוני .

ביום חמישי 13.6.13 - החל מהשעה 16.00 ועד 19.20

ביום שישי 14.6.13 - החל מהשעה 11.00 ועד השעה

הבוקר ינחתו בישראל לטובת האירוע שיחבר את ישראל לרמה הגבוהה ביותר בעולם, בתחום הספורט המוטורי

נהגי המכוניות ורוכבי האופנועים ולצידם צוות מקצועי בכיר של נהגים וטכנאים ובינהם נהג הפורמולה 1, ג'יאנקרלו פיסקלה, שהשתתף ב-231 מרוצי גראנד פרי ובמאזנו 19 פודיומים, מתוכם שלושה ניצחונות, הרוכב מקס ביאג'י אלוף העולם המכהן הזוכה לכינוי הקיסר הרומאי וכריס פייפר רוכב הפעלולים המפורסם בתבל

זוהי הפעם הראשונה, אי פעם בה ינועו מכוניות פורמולה 1 ברחובות ירושלים. בכך מצטרפת בירת ישראל, ועומדת בשורה אחת עם ערים גדולות אחרות בעולם כדוגמת: מוסקבה, ניו יורק, סאו פאולו, מונקו, מקאו ורוטרדם המקיימות אירועי ספורט מוטורי בינלאומי ברחובות העיר

היסטוריה – פורמולה 1 ואלוף עולם בירושלים

11 ביוני 2013 מאת פיליפ רוזין, מערכת מגזין אוטוספורט

אירוע חסר תקדים בעיר הקודש - מופע ראווה של מכוניות הפורמולה 1 של פרארי לצד מכוניות ואופנועי מירוץ ירעידו את חומות העיר העתיקה ביום חמישי-שישי השבוע

http://www.autosport.co.il/magazin/45581/%D7%94%D7%99%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99%D7%94-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%94-1-%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%95%D7%A3-%D7%A2%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D/

ספורט מוטורי: תצוגת פורמולה-סטודנט באירועי הפורמולה בירושלים

http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=2997

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי למה בכל מיני פרסומים רשמיים הם קוראים לזה "מירוץ" בערך 20 פעם?

http://www.gojerusalem.co.il/item_9384/%D7%9E%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A5-%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%95%D7%9C%D7%94-1-%D7%91%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9D

או סתם חיפוש פשוט בגוגל...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...