Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חגיגה בקיץ: פורמולה 1 בירושלים (צילומים מהארוע מעמוד 5 בשרשור)

ניר_1985
שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 175
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה רבה על התמונות!

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וניר ברקת (ראש העיר) שיחק אותה. נתן משהוא שאין בארץ

עכשיו נשאר לראות מה יצא מהמתחם המטורף שבונים. ליד טדי.

מה בונים ליד טדי?

את "הארנה", אולם כדורסל (במקום אולם "מלחה" של הפועל ירושלים).

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה להוריד מגודל האירוע (שנראה שהיה באמת מרשים) וגם ממש לא מנסה להתנשא פה, אלא להפך - לעודד אתכם לחוות את הדבר האמיתי:

בין ה-11 ל-14 ביולי מתקיים כמדי שנה פסטיבל המהירות של גודווד בדרום אנגליה. זה אמנם עולה יותר (טיסה+אש"ל+נסיעות+כרטיס כניסה) אבל זה אירוע ששם בצל כל דבר מוטורי אחר שראיתם בחייכם. חותם לכם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מנסה להוריד מגודל האירוע (שנראה שהיה באמת מרשים) וגם ממש לא מנסה להתנשא פה, אלא להפך - לעודד אתכם לחוות את הדבר האמיתי:

בין ה-11 ל-14 ביולי מתקיים כמדי שנה פסטיבל המהירות של גודווד בדרום אנגליה. זה אמנם עולה יותר (טיסה+אש"ל+נסיעות+כרטיס כניסה) אבל זה אירוע ששם בצל כל דבר מוטורי אחר שראיתם בחייכם. חותם לכם.

אני מניח שיש איפשהו מלא שרשורים על הנושא,

אבל בהינתן זוג צעיר, לא מפונק, עם תקציב מוגבל לבילויים,

על איזה סכום בערך מדובר הכל כולל הכל?

(טיסה, מלון צנוע, כניסה, הוצאות מסביב וכו')

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש שרשורים, חפש.

תקציב? טיסה ומלונות באזור אתה מוזמן לחפש. מומלץ לשכור גם רכב. כניסה לכל הסופ"ש יותר מ-100 פאונד אם אני זוכר נכון. להערכתי אפשר לסגור טיול כזה לזוג (שגם נשאר עוד יום-יומיים בלונדון) בפחות מ-10K כולל הכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי לקראת סוף האירוע ביום שישי. היה מרגש ומהנה. מדהים לראות ולשמוע(!!!!!) את הפורמולה 1 בלייב. לא יאומן כמה שזה שונה מאשר בטלוויזיה, שם זה נראה ונשמע די סטרילי. איזה סאונד מטריף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז גם אני הייתי שם, וממש נהניתי.

לא רק מהמכוניות המדהימות, אלא מהעובדה שזה קורה על אדמתינו! בארץ הקודש! זה בלתי נתפס בעיניי...

כמובן שאת האוטו השארתי בבית והגעתי באוטובוס, ורציתי לציין דבר אחד.

איך שירדתי מהאוטובוס, פגש אותנו (אני וחברה שלי) איזה אדם זר שאיכשהו הבין שאנחנו בדרך לפורמולה. הוא הכווין אותנו דרך איזה קיצור דרך לעמדה מסויימת. אם הייתי רואה את הבן אדם הזה שוב, הייתי מנשק לו את הרגליים. מסתבר שיש עוד כמה אנשים טובים באמצע הדרך.

ועכשיו לסרטונים.

סרטון ראשון - בורנאאוט שאשכרה חרץ את האספלט. אל תתווכחו, יש תמונות גם של האספלט...

סרטון שני - פיסיקלה מחליט לעשות לי דונאט מול העיניים.

יש עוד סרטונים ותמונות, אני אעלה אותם בהמשך...

תהנו!

ממליץ לראות את הסרטונים דרך יוטוב ולא דרך הפורום...ככה אפשר לראות במסך גדול יותר.

http://www.youtube.com/watch?v=s-EPHt4AKAc&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

http://www.youtube.com/watch?v=0384YV6E6UM&feature=youtu.be דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני(נסעתי לבד-2011) שפכתי סה"כ כ-6000 ש"ח.

זה ממש נחמד לראות וויירון מפרפרת 4 גלגלים בזינוק שני מטרים ממך..

או למשש כל מיני אגדות ראלי מכאניות..

או לשמוע צרחות של מכוניות F1 מהדהדות בכל המתחם..

עכשיו צריך לבקר במירוץ F1...

לנושא השרשור--הייתי בחמישי. תענוג לראות כמה שהישראלים נהנים ומפרגנים לספורט המוטורי.

ה-DTM הרסה לי את האזניים..:wink:

אבל הסם שהתמכרתי אליו לפני שנתיים בגודווד זה הצרחות של ה-F1...מטריף.:-D

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כיף לראות שהאירועים בארץ הולכים ומשתפרים :-D

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי באירוע ביום שישי.

חייב לציין שההפקה הייתה הדבר המסודר ביותר שנראה בארץ הקודש, 180K צופים עם שאטלים מסודרים, ללא פקקי תנועה ועם מספיק מקומות מסודרים לצפייה בתחרות...

האאודי הייתה מחרישת אוזנייןם ברמה מטורפת, צווחות ה F1 היו מגניבות ביותר אך אין ספק כי המופע המדהים ביותר היה של כריס פייפר.

אין בכלל מה להסתכל בתמונות כי החוויה במציאות היא הרבה יותר ממה שכל תמונה או סרט מעבירים. אני הגעתי עם ספקות אבל יצאתי מורשם ביותר.

רוני, לא יודע למה אתה חייב לקטר כל הזמן אבל ההערה שלך לא קשורה לשירשור הזה.

בעלות של 100 ש"ח דלק, קפה, ואוכל חוויתי חוויה מדהימה מבלי שהייתי צריך לשלם אלפי שקלים ולהעדר מהבית. מעל רבע מיליון ישראלים הגיעו ונהנו כולם (שזה יוצא דופן בפני עצמו באירועים בארץ).

מה הקשר לאירוע שלוקח כמה ימים מהחיים, עולה הון של כסף ולא קשור בכלל למופע בירושלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ראש העירייה (זה היה טוב לטדי זה מצוין עבורך!)

לא ביקרתי במיזם "הפורומלה 1" שלך לא בגלל שאני לא אוהב את התחום גם לא בגלל שלא

היה מה לראות ולמרות שכולם היו שם.

לא ביקרתי כי סירבתי מדעת להצטרף לתרגיל הפרסומת שלך למען ההדרת שמך לקראת הבחירות,

זה די מוזר כי אני הצבעתי עבורך בבחירות הקודמות, כן אני חלק מאלה שבאמת אכפת להם מי-ם.

אתה בחרת להשיב לי בסטירה, החלטת להגדיל את חלקי בארנונה, חיפשת אותי בעבירות פעוטות

על מנת להעשיר את הקופה המצטמקת, כי רוב תושבי ירושלים לא נושאים בנטל באופן שווה.

בחרת ללכת בדרך הקלה, הפשוטה ולפגוע במשלמים ולא במתחמקים, הפכת את העיר למגרש

החנייה הפרטי שלך בתשלום כמובן, הגדלת את מחלקת הגבייה על חשבון מחלקת הניקיון.

לא היססת לרגע ודאגת לשכונות נבחרות, העשירות כמובן, גזרת קופון אדיר על חשבון הרכבת הקלה

שהתנגדת לה, ושכחת אותנו התושבים, היית קשוב לקולות הבכיינים, המתרפסים, ובעלי המאה

הכוח והשררה ושכחת את אוהבי י-ם האמתיים, אליהם אתה מתייחס רק שצריך כסף.

בזבזת מליונים על כמה רכבים שלא היו מרימים גבה במדינות המפרץ, וחילקת בטוב לבך עוגות לעניים

שרעבים ללחם, הרי בשביל לראות כמה מכוניות מעלות עשן מהצמיגים מספיק לעבור בכל יום שישי

בכמה מהמקומות המוזנחים בי-ם ולא צריך לעצור את העיר בשביל זה. פורמולה 1 עלק...

דווקא אתה שהגעת מתחום הספורט המוטורי לא עשית דבר וחצי דבר עבור אוהבי התחום בי-ם להייפך

אתה מתעלל ברוכבי הדו"ג במרכז העיר בדוחות, ומציק לנהגים בעיר חסרת חנייה ופקוקה.

חניכי תנועת הנוער בעיר משוועים למבנה שעולה לעירייה עשירית מהבזבוז הזה, אבל חראקות בחסות

העירייה מצטלם יותר טוב מעתיד הנוער.

מה היה לנו שם? מפגן אידיוטי שמצטלם נהדר לקמפיין ראש העיר (שלא היית ולא תהיה!) קצת רעש

מנועים ממקומות אחרים, וכמה פעלולים בשקל של רוכב אופנוע מקצועי, שאם היה מנסה להחליק כף

עם שוטר בצורה הזו בכל מקום אחר היה נישלח לשיפוט מהיר...

פורמולה 1 הוא מסלול שמאושר ע"י תקנים בין לאומיים ומקיים באופן קבוע מרוצים תקניים, הוא מקום

שאפשר להתאמן בו בסוף שבוע עם הרכב הפרטי שלך האופנוע או לקיים בו כל מפגן אחר מבלי

להשבית את העיר ליומיים. אבל אתה יודע את זה.

במקום זה מכרת לנו אבק כוכבים אינסטנט, תערבבו ותגישו, וכולם התרגשו י-ם על המפה.

בבחירות הבאות אני נישאר בבית מר ברקת, את תסתדר לבד, או אולי מקס יצביע עבורך ואולי עוד

כמה אידיוטים, כשאני ארצה לראות פורמולה 1 אני אסע לערים אחרות, לדבר האמתי.

רן שושני אזרח מרומה.

* אין זכויות יוצרים, תרגישו חופשי לשלוח, להגיש, להצמיד, להעביר, לשתף, לצטט, להקריא ונראה עד

לאן זה יגיע-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...ואני כבר התחלתי לדאוג שעברנו 10 עמודים של שרשור, מבלי לראות תלונות רציניות סטייל אוטומוטור ("עובדים עלינו בעיניים, הכל תרגיל שיווקי").

רן - הצלחת להחזיר עטרה ליושנה, כל הכבוד.

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...