Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לנטרל ריח של בושם באוטו?

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

בשעה טובה רכשתי רכב משומש,

בעלת הרכב הייתה מעשנת מדי פעם ברכב ומסווה את ריח הסיגריה עם איזשהו בושם+מיכל ריח עם מקלות+עץ ריח

התוצאה של השילוב (הטמא) הזה היא שהרכב ספוג באיזשהו קוקטייל של בשמים שממש לא עושה לי את זה...

אפילו המפתחות והרשיונות של הרכב מסריחים באותו ריח...

איך נפטרים מזה?!???:cry: :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול לסבול רכב עם ריח של סיגריות למרות שאני גם...אבל אין מצב ברכב.

אני בדרך כל עושה דיטיילינג יסודי לפנים הרכב לבד ולאחר הרכישה.גם אם הרכב נראה בסדר.

דבר ראשון הוצאת השטיחים/ריפודים אם יש -י לקרצף עם קצף שטיחים. (מייבשים בבית כמה ימים)

אותו תהליך אני מיישם לשטיחים של הרכב כולל ניקוי יסודי של הכיסאות/ריפודים (חומר יעודי/קצף +שואב. לשאוב לפני הקצף בכדאי שלא ישארו כתמים)

על כל הרכב אני מעביר חומר ניקוי יסודי מהול במים (יכול להיות פנטסטיק שחביב עלי או חומר אחר) דש -בורד,דלתות פנימיות, משענות יד

מגש אחורי קרוב לרמקולים,גג וכד'. בקיצור עובר על תהליך זה כמה פעמים +ייבוש במטלית אחרת/יבשה. מניח את הרכב (במידה ואפשרי)

לאיוורור עם דלתות פתוחות כמה שעות ומרסס בתרסיס ריחני שאהוב אליך (אני לפעמים שם בושם) כמה ימים ככה והריח אמור להעלם.

או פשוט יותר קח אותו למקום/מכון שעושים ניקוי יסודי עם חומרים טובים, יעלה לך כמה שקלים. (250 ש"ח בערך)

לשיקולך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוורר את הרכב אין יותר טוב מזה, אני גם בדר"כ לא אוהב ריחנים חזקים ברכב כי זה פשוט נהיה מסריח.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט אשכול בכובד ראש ללכת לשטיפה מקצועית

את הכיסויים אני הולך לזרוק, אני רק מקווה שהריפוד המקורי לא ספג את הזוהמה

darkmanxxx - אני מזמין אותך להריח את מה שהולך באוטו, לצערי שום איוורור לא הולך לפתור את זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני דוגל בניקיון שנעשה רק על ידי

במצב שלך כפי שאתה מתאר- עדיף כמובן ללכת לדיטיילינג מקצועי על מנת לנקות את פנים הרכב באופן יסודי

יש להם את החומרים והכלים המתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תתקשר ל steamme יש בפורום ביקורות טובות אליהם, אולי כדאי שתפנה אליהם קודם ותשאל אם הם מסוגלים לעשות את זה בכלל. http://www.steamme.co.il/

אין לי שום קשר אליהם אבל יש עליהם ביקורות די טובות, הם עושים ניקוי בקיטור שאמור להוציא לכלוכים עמוקים מהריפוד וגם את מערכת מיזוג האוויר שבטוח יש לך ריח משם

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאוב את הרכב טוב, טוב. כולל את התקרה! (בעוצמה חלשה לא לגרום נזק)

להבריש את השטיחים עם מיים חמים + מעט פנטסטיש, את התקרה לנגב עם התמיסה בעזרת סמרטוט.

להחליף פילטר מזגן.

להשאיר חלונות פתוחים בימים חמים (במקום בטוח כמובן).

לחזור על הפעולות מספר פעמים בהפרש של שבוע-שבועיים.

אחרי חודש-חודשיים הריח יעלם. מנסיון אישי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

noogie תודה על ההזמנה אבל אני חושב לוותר על זה בנימוס :wink:

כמו כן אין טעם לחזור על הטיפים שחברי הפורום נתנו, תנסה ותעדכן אותנו במתרחש.

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, אין לי מה לתרום מעבר למה שאמרו החברים, אבל זה הזכיר לי את התמונה המפורסמת:

(וסליחה על השוביניזם)

guyscargirlscar.jpg

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את התקרה ואת חלקי הבד ניתן לנקות באמצעות STP.

חומר מאוד יעיל ומנקה בצורה טובה חלקי בד וריפוד.

סופח אליו את הלכלוך ומרענן אות הבד.

כדי לנסות לדעתי.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתרסיס STP יש הוראה שלא לנקות את תקרת הרכב! למרות שיש רכבים שכן יצא לי לנקות את התקרה עם החומר ולא קרה כלום ויש רכבים שכן הבד נפל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתרסיס האחרון שהשתמשתי עימו לפני מספר שנים לא היה אזכור לגבי תקרת הרכב,

והיתה אזהרה רק עבור מוצרי עור.

תודה שהארת את עיני.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...