Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

מה יהיו הממצאים? אנשים במדינה איימו לירות בראש הממשלה, חקרו אותם על קפה ושחררו ללא כתב אישום. אז חייל שאומר שהוא יציית רק לראש הממשלה? יכנס לכלא ברור.

• אהבתי 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4856

• SlowRide

4701

• פינדר

3731

• m3x7r3m3

2926

אני אזכיר לך שלפני רק שנה מילואומניקים הצהירו שהם לא ישרתו דיקטטור וחתמו על מכתבים שפורסמו בתקשורת. תזכיר לי איך זה עובד שוב.

What goes around comes around?

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Coro כתב:

אני אזכיר לך שלפני רק שנה מילואומניקים הצהירו שהם לא ישרתו דיקטטור וחתמו על מכתבים שפורסמו בתקשורת. תזכיר לי איך זה עובד שוב.

אתה מצליח להבין את ההבדל בין "לא אתנדב" לבין "אני חייל ואקבל פקודות ממי שבא לי"?

חייל לא אמור לקבל פקודות לא מראש הממשלה ולא משר הביטחון. רק מהמפקדים.

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Coro כתב:

אתה אשכרה שופר של שקרי דף המסרים.

מחאת המילואימניקים הייתה על התנדבות. אף אחד מהם לא אמר "לא אתייצב כשיקראו לי למילואים".

את המילה "התנדבות" מכיר? 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Coro כתב:

אז הם גם יצרו תקדים מסוכן וגם יצאו שקרנים.

כיף לעוות את המציאות.

חבל שמהיסטוריית ההודעות גם לא תודה בזה שאתה מעוות ומשקר, וגם לא תשנה את דעתך.

• רעיון טוב! 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Coro כתב:

פשוט. הם היו אזרחים שהצהירו שיצייתו לכל צו חוקי אבל לא יתנדבו.

יש הבדל עצום בין אזרח שאפילו מסרב להתגייס (שזה ממש לא מה שהטייסים עשו) לבין חייל במדים שמחליט שהוא מעל לחוק.

לפני 24 דקות, Coro כתב:

אז הם גם יצרו תקדים מסוכן וגם יצאו שקרנים.

הצהירו שיצייתו לכל צו חוקי.

לפחות אל תשקר.

• אהבתי 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, Coro כתב:

מה יהיו הממצאים? אנשים במדינה איימו לירות בראש הממשלה, חקרו אותם על קפה ושחררו ללא כתב אישום. אז חייל שאומר שהוא יציית רק לראש הממשלה? יכנס לכלא ברור.

לא, הוא אמר שלא יציית למפקדים שלו. חוץ מזה, לא יודע באיזה צבא שירת אבל בצה"ל כאשר אתה על המדים אסור לך לדבר על פוליטיקה.

לפני 16 דקות, Coro כתב:

דובר באנשים שעשו יומי מילואים מעבר למקסימום מוגדר בחוק ולפעמים גם מעל לגיל המקסימלי המוגדר. קוראים לזה מתנדבים וזה היה בזמן שלום. לא שמעתי שמישהו מהם לא היגיע כאשר קיבלו את צוו 8. וכאן מדובר בחייל שקורא לסרב פקודה בזמן המלחמה. אתה קולט את ההבדל?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, mikyl כתב:

לא, הוא אמר שלא יציית למפקדים שלו. חוץ מזה, לא יודע באיזה צבא שירת אבל בצה"ל כאשר אתה על המדים אסור לך לדבר על פוליטיקה.

לכל חייל אסור, אבל איכשהו הבכירים קצת שחררו לעצמם אז גם החיילים למטה הניחו שמותר להם.

המעשה פסול, אבל זולג מלמעלה.

לפני 6 דקות, mikyl כתב:

דובר באנשים שעשו יומי מילואים מעבר למקסימום מוגדר בחוק ולפעמים גם מעל לגיל המקסימלי המוגדר. קוראים לזה מתנדבים וזה היה בזמן שלום. לא שמעתי שמישהו מהם לא היגיע כאשר קיבלו את צוו 8. וכאן מדובר בחייל שקורא לסרב פקודה בזמן המלחמה. אתה קולט את ההבדל?

המילואים הלוחמים הם סוג של התנדבות, לא יכניסו לעזה או יעלו על מטוס מי שמצהיר שהוא לא רוצה.

זה מה שהבנתי בסבב הנוכחי.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Potato כתב:

המילואים הלוחמים הם סוג של התנדבות, לא יכניסו לעזה או יעלו על מטוס מי שמצהיר שהוא לא רוצה.

זה מה שהבנתי בסבב הנוכחי

הם לא. מי שמקבל צו 8 מתייצב.

לגבי הטייסים לא מדובר בהתנדבות כמו שחותם חייל רגיל שמאריכה את השחרות שלו אלא חתימה על כל צומכימהצו עצמו חריג הן במרווח והן במספר ימי המילואים.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

אתה מצליח להבין את ההבדל בין "לא אתנדב" לבין "אני חייל ואקבל פקודות ממי שבא לי"?

first-time-debbie-smith.gif

איזה קרועים אתם, בערך 4 תגובות ברצף שמסבירות את המובן מאליו. על dftb לא שמעתם? 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

הם לא. מי שמקבל צו 8 מתייצב.

אתה לא צודק פה.

אתה צריך אנשים מתפקדים בפנים, מי שמפחד/חושש/פוסט טראומה ברמה שמשפיעה על התפקוד לא יוכנס בכוח.

לפני שעה, Night Driver כתב:

לגבי הטייסים לא מדובר בהתנדבות כמו שחותם חייל רגיל שמאריכה את השחרות שלו אלא חתימה על כל צומכימהצו עצמו חריג הן במרווח והן במספר ימי המילואים.

זו פאדיחה של המדינה להסתמך על טוב לב של אנשים.

חבל שמס הכנסה לא עובד על אם יבוא לי לנדב לו שקלים בסוף שנה.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...