Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

ציבור כזה מביא סכנה גדולה לדמוקרטיה, מה ימנע מביבי ושות' לעשות ככל העולה על רוחם? הרי לציבור המצביעים שלו ממש לא איכפת כמה רע יהיה להם, ככה זה יכול להימשך גם עוד עשור עם הרס איטי של הדמוקרטיה.

ממליץ לכולם להצטייד בווזלין מסניף הפארם הקרוב לביתכם, הפעם כולנו נרגיש את הכאב, הגירעון, המיסים, מצב בתי החולים ועוד הולכים ****.

נ.ב: אכן המשופת רק מתחזקת- כבר עכשיו הם הגיעו כמעט לסך הקולות בהצבעה הקודמת- WOW, סיבוב רביעי הם הם יגדלו או יותר כי יהיו מספיק אנשים שימעס להם להצביע.

רק בריאות.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4901

• SlowRide

4771

• פינדר

3786

• m3x7r3m3

2926

שום דבר לא ימנע ממנו. בן אדם יכול להיות ראש ממשלה עם 3 כתבי אישום, מוקף ביס מנים גסים, אישה דוחה, בן בכור נבלה שמפיץ רעל לאן שהוא הולך והציבור עדיין יצביע לו. זה מה שכל כך עצוב בזה.

מילא אם הפריפריה הייתה צומחת ופורחת, אבל אנשים שהכי חיים בזבל הם האנשים שמצביעים לו באש ובמים.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תצטייד בווזלין, אני אצטייד בדרכון פורטוגלי.

ffb5b79aa2a8df9c87cd22b5b870da40.jpg

מזרחי שהוציא דרכון שניתן לו בגלל גירוש ספרד בשביל היום שהוא יגורש מארצו ע״י ציבור של מזרחים.

לגבי הערבים הם לא עושים את זה בשביל הזכויות, זה פשוט עוד הישג של ביבי.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הפעם לא מתכוון להצביע, לא מרגיש בטוח מספיק וממש לא רוצה להיסתכן בהכנסת הווירוס הביתה רק בשביל בחירות רביעיות :-(.

*גם אני התכוונתי להצביע ליברמן בפעם השניה כבר.

הצבעת?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצבעת?

לצערי לא, זו הפעם הראשונה שלא הצבעתי מאז שיש לי זכות מ2004.

לא הספקתי להגיע בפתיחה, אחר כך שהלכתי לכיוון ראיתי יותר מדי משתעלים וכו' אז אחורה פנה, לא מסתכן כי גם ככה יש בחירות רביעיות.

אני חושב שבפעם הבאה אשים מסיכת 3M גדולה + כפפות חחח.

עריכה:

ביבי צריך ליהיות בלחץ? הפער ממשיך להצטמצם!

מפער של 8% ל2%!

ELEC23.JPG

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מצד שני, אני חושב שמה שאמרת מתחבר למשהו טיפה שונה: האישומים נגד ביבי מתחברים להרבה מאוד אנשים לחוסר הכבוד הישראלי הבסיסי כלפי החוק.

לכאורה, למי שלא נכנס לעובי קורה, ביבי לא עשה שום דבר חמור: הוא רק לקח לעצמו כמה סיגרים ושמפניות, פה ושם איזו כתבה אוהדת, וקצת דאג גם לאשתו לאיזו מתנה מדי פעם. זה לא משהו שהרבה מאוד ישראלים לא היו עושים ביומיום, רק תסתכלו מסביב: אלו האנשים שחותכים אותך בפקק כי הם "שכחו" שהם צריכים לפנות ימינה, כמו שהם בדיוק שכחו גם אתמול, שלשום ובכל יום שהם נסעו לעבודה בחמש השנים האחרונות, או אותם אנשים ש"יתארגנו" על חרמוניות ונעליים קלות גם אם הם רק יושבים באפסנאות עם תנור כל היום ויהיה חסר למישהו בקו, או האנשים שיעקפו אותך בקופה בסופר כי "בטח שהם היו שם קודם, הנה הזקנה הסנילית לפניך תגיד לך שכן והם רק הלכו להביא איזה מוצר-שניים-שלוש-מאות שהם שכחו", ועוד אין סוף דוגמאות לאנשים שכל קשר בינם לבין "חוק" מקרי בהחלט. זו פשוט נורמה ישראלית קלאסית של לדפוק את המערכת, וככה בדיוק ביבי מצטייר - הוא דופק את המערכת של האשכנזים המסודרים, הרמטכ"לים, העיתונאים ושאר שמאלנים ויוצא "גבר גבר". קצת קשה בסיטואציה כזו לדבר על "שלטון החוק".

תראה, אנשים נמשכים לדמות של התחמן החביב שדופק את המערכת כנגד כל הסיכויים. אם לא, לא היו סרטים כמו אושן ועקיצה ב60 שניות. זו לא תכונה ישראלית בלעדית, וזה לא מצביע על פשיטת רגל מוסרית, לדעתי לפחות. אפשר לומר שהרבה אנשים לא רציונליים במיוחד ומצביעים לפי כל מיני מניעים אמוציונליים מטופשים כמו לעשות דווקא למישהו, לפרצוף הכי יפה בפוסטר או למי שיש לו הכי הרבה סיכוי לנצח כאילו זה הימורים בספורט ולא בא להם לצאת לוזרים.

אם אנשים היו מצביעים יותר לפי גישות ענייניות לנושאים שיש להם השפעה על החיים שלהם ופחות לפי שבטיות שמתבססת על דרמות מבוימות בין גושים שמובלים ע"י דמויות בחליפות וחפירת יתר בחישובים והתחכמויות לגבי סיכויים לניצחון, המצב היה שונה.

בסוף כנראה שאנחנו מקבלים מה שמגיע לנו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם כבר פרסו תאוריה דומה כאן אבל בכל זאת אשפוך את שלי:

ביבי גאון, זה מזכיר את איך ש-O.J Simpson יצא זכאי על הרצח, תאוריית "דופקים את השחורים" שעבדה לביבי בגלל היותו במפלגה הנכונה.

הוא מצא אויב משותף - הרבה ישראלים שונאים את רשויות האכיפה אם זה בגלל דוח שקיבלו, קריוקי שכיבו להם, הוצאה לפועל שהייתה להם.

הוא ידע לפנות בדיוק לחתך הזה באוכלוסיה ולהגיד "דופקים אותי, דפקו גם אותכם פעם נכון? בואו לנקום ותצביעו לי"

הוא ידע לנכס לעצמו את הישגי המדינה בעידן שהקידמה רצה כלכך מהר מה שנתן אפקט כאילו ביבי אחראי לקידמה זו, למרות שמדובר בהתקדמות טבעית וגלובליזציה, סך הכל היו דברים טובים שהוא עשה בזמנים שלו אבל יש עליו לא מעט ביקורת מוצדקת.

נוסיף לזה שאפילו שיש ציבור רחב שמאמין בשמאל מדיני, יש חלקים בו שלא שלמים עם השמאל הכלכלי מה שמותר אותם בין הכיסאות (רוצים מדינות לשני עמים אבל רוצים שהמדינה תהיה יותר קפיטליסטית ושוק תחרותי), לכן אמת התרסקה בקלפי, בעידן בו דירה נראת כמו חלום רחוק ועלויות המחיה הגבוהות - לא מעניין את רוב הישראלים הבטחות לקצבאת נכות גבוהה יותר, הם מבינים מאיזה כיס הקצבה הזאת תגיע בסופו של דבר.

המדינה מחולקת בסופו של דבר לשני קטבים (בגסות): הימין המסורתי והשמאל/מרכז החילוני

אתה רואה את הבדלי התרבות ביום יום ולא מפתיע שרואים אותם גם בקלפי, הפתרון הכי טוב לעם ישראל יהיה ממשלת איחוד מה שנראה לא ראלי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזובתך, הדברים היחידים שמניעים את הליכוד ושותפיו הטבעים זה דת ושנאה לכל השאר.

במשפט הזה טמון השורש לכך שהשמאל לא רלוונטי כ"כ הרבה שנים ולא מצליח לנצח.

אתם (אולי לא אישית אתה יבגני למרות שאתה אמרת את זה, זה משהו שמהודהד ביתר שאת משמאל מאז אמש) כל כך משוכנעים שהצדק אתכם, שהאמת אתכם, שרק אתם רואים את האור, שאתם לא מסוגלים בכלל להתחיל להבין שיש אשכרה סיבות רציונליות והגיוניות למה אנשים מצביעים לימין. מבחינתכם אנחנו מצביעים לימין רק כי אנחנו שונאים את השמאל והאליטות האשכנזיות, כי ביבי שוטף לנו את המוח, וכי אנחנו עבריינים בעצמנו (סליחה חסרי כבוד בסיסי כלפי החוק).

אבל האמת היא שבסוף בסוף מי שמתנהג ככה אלו אתם ומה שאתם מייצגים (מה שנקרא הפוסל-במומו פוסל).

מי שאשכרה הקים פה מפלגה שכל מהותה הייתה השמצה אישית כנגד מנהיג הימין, היה אתם. מי שקרא לו בוגד וארדואן בשלטי חוצות-היה אתם.

מי שתמך בכל פרקטיקה פסולה שהפעילו המשטרה והפרקליטות בתיקי נתניהו רק כדי להוריד אותו מהבמה בכח-היה אתם (אגב אי כבוד בסיסי לחוק, כולל התגייסות על מלא של התקשורת לעניין).

מי שסירב לנהל בכלל ויכוח על מדיניות בכל השנה האחרונה מעבר ל"רק לא ביבי" תו"כ שהוא מפריח מעת לעת האשמות שלא תואמות את המציאות והנתונים, היה אתם (אגב אי רציונליות ועדריות בהצבעה, ובעיקר מי באמת שטוף שנאה).

אז תסתכלו במראה לשם שינוי (אם כי אני לא אופטימי, זה חזק מכם כבר לא יודע כמה שנים), ותנסו לשם שינוי אשכרה לכבד את הצד שכנגד ואשכרה להבין אותו ומה שחשוב *לו*, ולהפסיק לחשוב שהכל סובב סביבכם ורצון לתקוע אותכם כדי שנסבול ביחד.

זה ילדותי, ומעיד בעיקר על השקפת העולם שלכם כמה היא צרה, ועל חוסר היכולת *שלכם* להיות באמת רציונליים וענייניים, אבל זה בעיקר מה שגורם לכם להפסיד כל פעם מחדש.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האויב המשותף שהוא מצא זה "השמאל" וכל הרפש שמצאו עליו זה "קונספירציה של השמאל לחסל את שלטון הימין באמצעים לא דמוקרטיים". הוא הפך את עצמו לפלסטיק הזה ששום דבר לא נדבק אליו. עכשיו הוא יכול לעשות מה שמתחשק לו. זהו. לא משנה מה ימצאו עליו זו תמיד תהיה "קנוניה שמאלנית".

בנוסף המציאות מאוד מורכבת. אנשים רואים "צמיחה" אבל שוכחים שמדובר בתהליכים גלובליים לאו דווקא קשורים למדיניות נתניהו. המון שמרנות וקיבעון מחשבתי מצד הציבור. המון אנשים ראו את עצמם מתעשרים על הנייר בגלל זינוק במחירי הדיור, אבל שוכחים שילדיהם כנראה לא יהיו מסוגלים לרכוש דירה. המון נקמנות מצד כל מיני מסכנים בפריפריה שרוצים לעשות "דווקא" להייטקיסטים נהנתים בתל אביב ועוד ועוד.

כפי שכתבתי לפני מספר עמודים אני בקושי הצלחתי לשכנע את הבניין להסכים להתחבר לפרטנר פייבר. אז להחליף ראש ממשלה?! הם יצביעו ליכוד עד שיהדקו את הקרקע מעל הקבר שלהם.

אני מבין שאני נשמע קיצוני, אבל פשוט מרגיש נואש. עכשיו עוד הפעם נקבל ברית ליכוד + חרדים + ימינה שיסחטו את נתניהו. מה השלב הבא? חוק אוסר על תחבורה ציבורית בשבת?

אנשים טיפשים. בחיי אנשים טיפשים. אני רואה רוסים חילונים גמורים הולכים ומצביעים ביבי כמו עדר כאשר ברור לכל אדם עם יותר משני תאים אפורים מתפקדים בו זמנית שאותו ביבי ישב עם חרדים בממשלה ויקדם חוקים אנטי חילונים במסגרת הסכמים קואליציונים. פשוט טירוף מה שהולך במדינה הזאת.

לא מאשים אף אחד שלוקח את הדברים שלו ועף מכאן. לא רק שלא מאשים אני אפילו מקנא באנשים שיש להם אפשרות לעשות את זה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה רוסים חילונים גמורים הולכים ומצביעים ביבי כמו עדר כאשר ברור לכל אדם עם יותר משני תאים אפורים מתפקדים בו זמנית שאותו ביבי ישב עם חרדים בממשלה ויקדם חוקים אנטי חילונים במסגרת הסכמים קואליציונים.

אתה צודק לגמרי, אבל הרציונל שלהם הוא העניין הביטחוני שמתעלה על כל האספקטים, ביבי מצליח לגרום לזה להיות הדבר הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל האמת היא שבסוף בסוף מי שמתנהג ככה אלו אתם ומה שאתם מייצגים (מה שנקרא הפוסל-במומו פוסל).

מי שאשכרה הקים פה מפלגה שכל מהותה הייתה השמצה אישית כנגד מנהיג הימין, היה אתם. מי שקרא לו בוגד וארדואן בשלטי חוצות-היה אתם.

מי שתמך בכל פרקטיקה פסולה שהפעילו המשטרה והפרקליטות בתיקי נתניהו רק כדי להוריד אותו מהבמה בכח-היה אתם (אגב אי כבוד בסיסי לחוק, כולל התגייסות על מלא של התקשורת לעניין).

מי שסירב לנהל בכלל ויכוח על מדיניות בכל השנה האחרונה מעבר ל"רק לא ביבי" תו"כ שהוא מפריח מעת לעת האשמות שלא תואמות את המציאות והנתונים, היה אתם (אגב אי רציונליות ועדריות בהצבעה, ובעיקר מי באמת שטוף שנאה).

אני בדיוק קורא על מאו-דזה דונג ופשוט מדהים כמה דפוסי התנהגות שלו ושל ביבי דומים.

כל מה שמאו היה צריך לעשות בשביל לנטרל את יריביו הפוליטיים היה לקורא להם בורגנים אנטי מהפכנים.

כל מה שביבי צריך לעשות בשביל לנטרל כל ביקורת היא לקרוא לצד השני "שמאלנים".

הרי לא משנה מה יחשפו על נתניהו, לא משנה איזה רפש ימצאו, לא משנה כיצד פרי אהבתם של ביבי ושרה יתנהג תומכיו יצעקו שמדובר בקנוניה שמאלנית בשביל להדיח את השלטון הימין באמצעים לא דמוקרטים.

זהו. נגמר השיח הציבורי. זו או הגנה על ביבי בכל מחיר או שלטון "שמאלני".

בערך כמו שזה או הגנה על מאו בכל מחיר או שלטון בורגני מושחת.

בסופו של דבר הפסיכוזה ההמונית הזאת תגמר בדיוק כמו שעידן מאו נגמר וגם אנחנו נלקק את הפצעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבד את הצד שכנגד ואשכרה להבין אותו ומה שחשוב *לו*

מה חשוב לך? איזה שלטון אתה רוצה לראות בארץ?

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשפט הזה טמון השורש לכך שהשמאל לא רלוונטי כ"כ הרבה שנים ולא מצליח לנצח.

אתם (אולי לא אישית אתה יבגני למרות שאתה אמרת את זה, זה משהו שמהודהד ביתר שאת משמאל מאז אמש) כל כך משוכנעים שהצדק אתכם, שהאמת אתכם, שרק אתם רואים את האור, שאתם לא מסוגלים בכלל להתחיל להבין שיש אשכרה סיבות רציונליות והגיוניות למה אנשים מצביעים לימין. מבחינתכם אנחנו מצביעים לימין רק כי אנחנו שונאים את השמאל והאליטות האשכנזיות, כי ביבי שוטף לנו את המוח, וכי אנחנו עבריינים בעצמנו (סליחה חסרי כבוד בסיסי כלפי החוק).

אשמח לשמוע את הסיבות הרציונליות של אנשים שחיים בעוטף עזה או בדימונה או בשדרות או בטבריה למה הם מצביעים ביבי. בכנות.

רוצה לשמוע את הסיבות למה אני חושב שבפריפריה חיים בעיקר טיפשים?

אנשים לומדים באוניברסיטה/מכללה -> מסיימים תואר -> מחפשים עבודה -> רוב העבודות הטובות נמצאות במרכז -> אנשים מתחילים לנסוע כל יום למרכז מהפריפריה -> אנשים מתעייפים -> אנשים מחפשים להתקרב למרכז -> המרכז מתמלא באנשים יותר מוכשרים והפריפריה מתרוקנת מאנשים איכותיים.

מוזמן לשנוא אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...