Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר להוריד דבק 3M מהגג של הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 4177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה זמן פתחתי שרשור בפורום כללי על הורדת סנפיר כריש מהגג,

אז הורדתי אותו בקלות עם הידיים לפני כמה ימים בלי שום נזק לפח חוץ מדבק שחור בצורת ריבוע שניסיתי להוריד אותו עם סקוטש' ומים אך ללא הועיל, צריך כנראה לגרד אותו.

יש למישהו איזה עצה איך להוריד אותו בוודאות מבלי לשרוט את הגג או משהו?סכין יפנית, שווה הסיכון?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מדבק שחור בצורת ריבוע שניסיתי להוריד אותו עם סקוטש' ומים אך ללא הועיל ... להוריד אותו בוודאות מבלי לשרוט את הגג או משהו?

כבר נראה לי ששרטת את הצבע :roll:. תנסה לחמם את האיזור עם מייבש שיער.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לחמם את אזור המדבקה בעזרת פן לאחר מכן השתמש בחוט דנטלי או בכל חוט דק אך עמיד וחזק מספיק והורד את השכבות.

זה עובד על עקרון החלקת סמלים :

שיטה נוספת ששמעתי עליה אך לא התנסתי בה ואם אין באפשרותך להתחבר למכשיר הפן היא דלק אוקטן 95

לוקחים מגבת שופכים מעט מן הדלק ומשאירים את המגבת מספר שניות על המדבקה על מנת לרכך אותה ופשוט מתחילים לקלף אותה

לא התנסתי עם השיטה הנ"ל לכן אני לא יודע מה היא יעילותה,על אחריותך בלבד.(מה גם שהעסק בשיטה הזה יקר בימינו ;) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכין יפנית? נראה שלא באמת אכפת לך מהרכב, לא?

2 הצעות יש לי, ההצעה הראשונה והזולה יותר היא מים רותחים ומגבת גסה כמו של מטבח, לשפשף חזק עד שהשריר ביד יתפס.

הצעה שניה, אחד משני החומרים הללו: dodo juice crudzilla tf

או chemical guys grim reaper

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך? בנזין לבן ממיס דבקים בקלות ואפילו מסטיקים מריפודים.

קח מטלית מיקרופייבר תספיג אותה בחומר ותשפשף את הדבק בעדינות ויהיה בסדר.

בנזין לבן יש בבתי מרקחת עולה כ20 ש"ח

אני בעזרתו הסרתי שאריות דבק של סמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכין יפנית? נראה שלא באמת אכפת לך מהרכב, לא?

2 הצעות יש לי, ההצעה הראשונה והזולה יותר היא מים רותחים ומגבת גסה כמו של מטבח, לשפשף חזק עד שהשריר ביד יתפס.

הצעה שניה, אחד משני החומרים הללו: dodo juice crudzilla tf

או chemical guys grim reaper

יש אמת בשמועה שמים חמים או רותחים יכולים לקלף את הצבע?

והדרכים האלו עם נפט ובנזין ודלק נשמעים לי די מוזר בלשון המעטה וממש מסובך בשבילי (בגלל שזה דבק זה עוד יותר נשמע לי מוגזם למרות שהדבק חזק). אני מחפש פתרונות קלים, כמובן עם שפשופים כח פיזי אבל לא עם חומרים קטלניים תרתי משמע כמו אלו.:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אמת בשמועה שמים חמים או רותחים יכולים לקלף את הצבע?

לחלוטין לא.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנזין לבן זהו חומר שמשומש ברפואה כדי לחטא כלי ניתוח וכדי להמיס דבקים שנשארים על העור לאחר חבישת פצעים.

ממש לא מה שאתה עושה מזה. שיהיה בהצלחה בכל אופן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להסתבך? בנזין לבן ממיס דבקים בקלות ואפילו מסטיקים מריפודים.

קח מטלית מיקרופייבר תספיג אותה בחומר ותשפשף את הדבק בעדינות ויהיה בסדר.

בנזין לבן יש בבתי מרקחת עולה כ20 ש"ח

אני בעזרתו הסרתי שאריות דבק של סמל

ואחרי זה הוא משאיר סימנים או לא?

בכל אופן, סנפיר כריש על רכב חדש זה נראה לי טעות איומה, בגלל שכשתרצה להוריד יהיו לך גם סימני דבק בעיתיים וגם צורה מגעילה. אני אז הדבקתי את זה כי חשבתי שזה חמוד וגם כי הצבע בגג שם דהה במילא קצת אז לא היה לי מפריע לי.

שאריות של דבק שחור כן מפריעות בעין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסנפיר כריש ברכב חדש יש תפקיד.

לסנפיר כריש שמודבק על רכב כאשר זה לא מקורי-אין לזה תפקיד ואין לזה צורה.

זה בהחלט לא המצאה שלנו והמבין יבין.

מה גם שהכריש עצמו היה שבור ופירקתי את הגוף שלו בכלל קודם כל. ללא ספק איכותי ביותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...