Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

All purpose cleaner מעולה - המלצה אישית

שימו לב! השרשור הזה בן 4003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משתדל לשאוף דברים יותר טובים :lol:,ועכשיו ברצינות,אעבוד להבא בדילול יותר עדין על חלקי הפלסטיק,אנסה קודם על מקום נסתר דילול 1:6 להורדת אבק מהפלסטיקה,תודה על העזרה והדאגה!

לפלסטיקה הייתי משתמש ב1:10, כול דבר מעל זה ניראה לי מיותר ומסוכן, כנ״ל לריפודים.

תראה את הפרוייקט שעשיתי על הi10, הכול היה עם דילול 1:10 מלבד כמה כתמים עיקשים ממש שהשתמשתי ב1:6, מעבר לזה זה כבר מיותר וניראה לי סתם סיכון לבד ולפלסטיקה, מניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפלסטיקה הייתי משתמש ב1:10, כול דבר מעל זה ניראה לי מיותר ומסוכן, כנ״ל לריפודים.

תראה את הפרוייקט שעשיתי על הi10, הכול היה עם דילול 1:10 מלבד כמה כתמים עיקשים ממש שהשתמשתי ב1:6, מעבר לזה זה כבר מיותר וניראה לי סתם סיכון לבד ולפלסטיקה, מניסיון.

אוקיי טוב שאמרת את זה,איישם את הדילול שהצעת,לגבי הכתם בבגאז׳ הוא לא ירד,עדיין קיים גם אחרי ניקוי בדילול של 1:1

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי טוב שאמרת את זה,איישם את הדילול שהצעת,לגבי הכתם בבגאז׳ הוא לא ירד,עדיין קיים גם אחרי ניקוי בדילול של 1:1

שמע, כניראה זה חתיכת כתם, אני עוד לא נתקלתי במשהו שAPC של מגווירס לא הצליח להסיר, הדילול הכי אגרסיבי היה 1:6 לכתמים על ריפודים וירד הכול, ואלו היו כתמים ברמה עולמית, התחרו באולימפיאדה על מדליית זהב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, כניראה זה חתיכת כתם, אני עוד לא נתקלתי במשהו שAPC של מגווירס לא הצליח להסיר, הדילול הכי אגרסיבי היה 1:6 לכתמים על ריפודים וירד הכול, ואלו היו כתמים ברמה עולמית, התחרו באולימפיאדה על מדליית זהב.

אנסה שוב עם דילול אגרסיבי 1:1 וניראה אם הוא נחלש,אם לא החומר הבא יהיהapc של מגווירס

m7kj.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה שוב עם דילול אגרסיבי 1:1 וניראה אם הוא נחלש,אם לא החומר הבא יהיהapc של מגווירס

אם אתה באזור המרכז חבל שתקנה גלון של APC של מגווריס בשביל כתם קטן אחד, קפוץ אליי וננסה ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אזהרה חמורה, החומר הזה חזק מאוד, עכשיו העברתי לבקבוק אחר את החומר, נשפך עלי קצת (למרות שזה היה עם משפך והכל) בקיצור טוב זה לא עשה טוב לידיים שלי, למרות שזה כבר נאמר פה בעבר אני אומר שוב, החומר מאוד חזק, תיזהרו מאוד, אני נכנס להתקלח.

(דימה תראה מה אני עובר בשבילך :lol:)

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה חמורה, החומר הזה חזק מאוד, עכשיו העברתי לבקבוק אחר את החומר, נשפך עלי קצת (למרות שזה היה עם משפך והכל) בקיצור טוב זה לא עשה טוב לידיים שלי, למרות שזה כבר נאמר פה בעבר אני אומר שוב, החומר מאוד חזק, תיזהרו מאוד, אני נכנס להתקלח.

(דימה תראה מה אני עובר בשבילך :lol:)

:twisted: :twisted:

אני תמיד אומר שהחומרים מסוכנים.

היית צריך לקנות חליפה כזו :!: :!:

1475911-5.jpg

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח בקרוב מישהו יפתח שרשור על רכישה קבוצתית של חליפות כאלה..

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחלה מוצר (למקרה שתתפשט מגפה ברחובות ואני לא מדבר על המגפה שקיימת כאן בפורום)

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4003 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...