Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיסה למזרח דרך מדינות "עויינות"

_IBIZA_
שימו לב! השרשור הזה בן 4128 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני יומיים קניתי כרטיס בשיטת "סע וטוס" לסרי לנקה דרך החברה "פליי איסט", כלומר אוטובוס עד שדה התעופה בעמאן,

טיסה של "Qatar Airways" עם טרנזיט למשך 5 שעות בדוחא (קטאר), ומשם לקולומבו, סרי לנקה.

שמעתי כל מיני דעות בנוגע לכך, חלק אמרו שאין שום בעיה, בעוד שחלק אמרו לי שזה מסוכן מאוד.

האם מישהו פה נסע כך בעבר? יש לי ממה לדאוג בתור ישראלי בשדה תעופה בקטאר או ירדן?

גם עצות וטיפים בנוגע לסרי לנקה עצמה יעזרו לי מאוד :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה בנוח תרגיש במדינה שממנת את הקסאמים שנוחתים לך במדינה מדי יום ביומו, ואת הפצצה הגרעינית שמאיימת על קיומה של המדינה שלך. לטוס דרך עמאן זה עוד בסדר, אבל לטוס עם קטאר איירוויז? ועוד לעצור בקטאר?

בדיוק מצאתי כתבה על הדרך שאתה הולך לעשות.. לי לא היו ביצים לעשות את זה, בטח שלא בשביל לחסוך כסף.

http://www.mako.co.il/news-money/consumer/Article-93cc94ad1acc531018.htm

ואגב, הטוקבקים בסוף הכתבה שמתיימרים להיות "טוקבקיסטים מן השורה" הם בטוח מטעם החברה.

טסנו לירח דבש דרך אבו דאבי לבנגקוק היתה חווית טיסה יוצאת דופן. לעולם לא חוויתי טיסה כל כך מפנקת, לא הרגשנו לרגע זריםף השדה באבו דאבי מלא ישראלים ואנשים מכל העולם.

* רוית גולן 12/07/12 | 08:59

נסעתי פעמיים דרך פליי איסט עם כל המשפחה, ובספטמבר ניסע שוב לתאילנד. הטיסות, המטוסים (י ש מקום לזוז גם במחלקת תיירים) השרות וכל החוייה היתה יוצאת מן הכלל. החלפת הטיסות, הדייקנות והכל היו 100%. טסנו לארה"ב פעמיים עם אל על ושתי הטיסות היו מבאסות, כולל הגעה לטיסה שהוזמנה מראש - וללא מקומות ישיבה לכל המשפחה. איחור בטיסה וארגון לקוי. ממליצה למשפחות שרוצות להגיע לתאילנד בלי לפשוט את הרגל בחום להשתמש בשרותי פליי איסט

* עמית 17/03/12 | 19:26

טסנו לירח דבש בסרילנקה דרך אבודאבי, חברים טובים המליצו לנו אז ככה שלא ממש חששתי. חייבת לציין שמדובר בחברת תעופה הכיי טובה שטסתי בה בחיים, אפילו יותר טובה מתאי אייר! אבו דאבי שדה בינלאומי מפואר עם דיוטי ענננננק וזול להחריד עברו שם עשרות טיסות לכל העולם ולרגע לא הרגשנו שונים. טיסה הבאה לתאילנד בקיץ רק דרכם.

* לילך 05/03/12 | 00:18

אנשים קשקוש בלשבוש, טסתי עם החבר'ה כבר שלוש פעמים דרך אבו דאבי עם flyeast אני אומר לכם באחריות אין טיסות מפנקות כאלה בעולם ועוד 500 דולר פחות מנתב"ג.

* דניאל והחבר'ה 01/03/12 | 18:25

נסעתי עם משפחתי (כולל ילדים קטנים) בשתי הזדמנויות שונות למזרח דרך עמאן והיה מעולה. בשום שלב לא עוזבים את שדה התעופה בעצירות הביניים, אז אין מה לחשוש. במצב הכלכלי של המשק חברת FLYeast נותנת אלטרנטיבה ממשית למעמד הביניים שרוצה לצאת פעם בשנה לחופשה בלי להיכנס לאוברדראפט...

* מיכל 01/03/12 | 15:04

וכו' וכו'.

השימוש המוגזם בכותרות בסימני קריאה, צורת הכתיבה הכמעט זהה בכל הטוקבקים האלה. השימוש המופרז בשם של החברה, ולא סתם בשם החברה! בשם החברה כמו שכותבים אותו בנסיבות מסחריות: FLYeast.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לטוס לדובאי כמה פעמים (עם דרכון ישראלי ובצורה רשמית לחלוטין) ועדיין תמיד אני מחליט על טיסה למקומות כאלה ברגע האחרון בהתאם למצב הרוח הפוליטי באותו הרגע.

ככלל בטיסות מזרחה משתדל להימנע מטיסות עם חניות ביניים במדינות כאלה (לרוב טס דרך מוסקווה או דרך מדינה אירופאית שיש לי מה לעשות שם יום).

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם בתיאוריה הייתי עושה את זה? כן, ובלי לחשוב פעמיים. מעבר לכך שהמקומות האלה מאוד מעניינים אותי, חברות התעופה מאיזור המפרץ הפרסי נחשבות לטובות בעולם.

האם בפועל הייתי עושה את זה? כנראה שלא. דרכון אומנם יש לי, אבל לצערי אין לי סיכוי לקבל מאשתי ויזה ליעדים כאלה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מסתכן בעבור כמה מאות דולרים - וזאת למרות שכנראה שישראלים עוברים בנמל התעופה של דוחא (אם כי, לפי מה שקראתי באיזה מקום לאחרונה, מגבילים אותם לאזורים מסויימים בשדה). החסכון לא שווה לי את הסיכון הקטן ביותר שמישהו במקום יחליט לחרוג מהנורמה. וזאת אפילו תוך שימוש בדרכון האירופי שלי, שבו מצויין כי הוצא בשגרירות בתל אביב, וג כיון שכנראה שיש לביקורת הגבולות אפשרות לבדוק היסטוריה של נסיעות ויודעים בדיוק מאין באת ולאן טסת בנסיעתך הקודמת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי טס מספר פעמים דרך קטר ללא עצירה בקטר עצמה.

הוא מספר שזו חוויה מאוד חיובית,שירות יוצא דופן,מטוסים יוקרתיים וחדשניים והוא ישב ליד בחור ערבי נחמד לטענתו.

אני לעומת זאת לעולם לא הייתי עושה את זה. הספיקו לי המפגשים באיי נאפה עם ערביי אירופה.

יש לציין שלמרות שאבא שלי טס איתם בעבר, הוא לא מת על ערבים בלשון המעטה אבל אמר שפשוט אין מה להשוות בין החברות הישראליות למזרח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מלש"ב בן 19, עבדתי די קשה בשביל הנסיעה הזאת ולצערי לא יכולתי להרשות לעצמי להוסיף עוד 500$ בשביל התענוג לטוס עם על אל (קצת אבסורד שאני משלם הרבה פחות וטס עם חברת התעופה הטובה בעולם). אני מקבל את הדעות שלכם, אך הן לא מגיעות מניסיון אישי שזה מה שאני מחפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר, אתה לא מחפש ניסיון אישי, אתה מחפש מישהו שיגיד לך שהכל טוב, היות וכבר קנית את הכרטיסים. אתה צודק 500$ זה אכן הרבה כסף, כסף שאני אישית לא הייתי חוסך. בכל מקרה, את הכרטיסים כבר קנית, ואני מניח גם שלא תבטל אותם (כי תהיה לך עמלת ביטול, כמובן). אז סע, ותהנה, לדעתי מבחינה בטחונית אין לך כל כך מה לחשוש, למרות שזה לא הכי מומלץ. אני רק אומר שאל תבהל מגילויי אנטישמיות פה ושם, הם לא אוהדים אותנו. אל תציג את עצמך כישראלי כשלא צריך, זה הכל. ותהנה, הכי חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי במצב רוח של איזה פקיד שונא ישראלים. לא במלך. אם נפלת על כזה, תשב לילה במעצר בשד"ת כמו שישבתי אני במדינות עם שגרירות ישראלית בליברוויל ויאונדה. האנטישמי מוצא לך משהו לא בסדר בחותמות ולוקח את הדרכון ל"בירור" .אני מניח שבמדינות המפרץ העשירות הם לא יירמזו לשוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מלש"ב בן 19, עבדתי די קשה בשביל הנסיעה הזאת ולצערי לא יכולתי להרשות לעצמי להוסיף עוד 500$ בשביל התענוג לטוס עם על אל (קצת אבסורד שאני משלם הרבה פחות וטס עם חברת התעופה הטובה בעולם). אני מקבל את הדעות שלכם, אך הן לא מגיעות מניסיון אישי שזה מה שאני מחפש.

יש טיסות שעוברות מעל ולא עוצרות שם. בדוק מה ההפרש כי הוא לא צריך להיות גדול מידי.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תטוסי את עם החברה האוזבקית.

פעם אחת טסתי עם טארום ומאז הבטחתי לעצמי שלא אחזור על הטעות הזו של לקחת חברה מזרח אירופאית זולה.

הטיסה יצאה באיחור, עשתה חניית ביניים ארוכה מהמתוכנן ועדיין הגיעה לפני הזמן אבל טוסי את 10 שעות כשהמזגן מטפטף לך על הראש.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כחודשיים אחי עשה בדיוק את אותו הדבר. (גם לסרי לנקה).

הוא יצא מת"א בהסעה.

עברו את הגבול לירדן ומשם טיסה לסרילנקה.

הוא אמר שבשום רגע הוא לא חש לא בנוח. (הוא קצת מעופף, כך שגם אם היו מסתובבים מאחוריו עם M16 בהכנס, יש סיכוי שלא היה שם לב).

מה שכן, הדרך חזור הייתה קשה.

כשאתה כבר כל כך רוצה להיות בבית, אתה תקוע בהסעה ובמעברי גבול.

בסה"כ כל הדרך חזרה לקחה לו (ולידידה שלו), כ 20 שעות מדלת לדלת.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...