Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלת פנים בחתונה: כניסה דרמטית או להיות עם האורחים?

יוסי פרנקוס
שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החתונה זה קודם כל אירוע זוגי, אז לך לקראת זוגתך.

אבל באמת שאני לא מבין איך מישהו אנטי ממסד דתי כמוך משתף כך פעולה עם הרבנות... (אלא אם גם בזה אתה הולך לקראת זוגתך).

ושיהיה במזל טוב!

נ.ב. החתונה שלי לא היתה קרובה לשומדבר שנעשה, אז אין לי דוגמא רלוונטית.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני ממליץ להכנס לחופה כמו דוד שלי, הכלה באה מצד אחד וחיכתה בחיפה, התחיל השיר eye of the tiger והוא נכנס בריצה קלה כאילו הוא עולה לאיזו זירה, השריקות, מחיאות הכפיים וההתגופפות עם חברים באמת נראתה כמו סצינת טרום קרב של רוקי, מה גם שקרב אגרוף זה הכי קרוב לחיי נישואים. אז תתכונן חביבי, תוך שנה שנתיים היא מורידה אותך בשמאלית :-)

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שהיה בחתונה שלי.

אני הסתובבתי בין האורחים והיא התארגנה עם השמלה והחברות\אמאשלה עד שנקראנו לחתום על החוזה...

לא פחות ולא יותר!

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחינו אתה שוכח משהו אחד היא מתחתנת, אתה רק ממלמל כמה ברכות נותן כמה נשיקות לדודות חותם על נייר ושם טבעת, כל השאר שלה, חתונה זה ערב של הכלה, הרבה פחות ערב של החתן.

תן לה לעשות מה שהיא רוצה, זה בעיקר בשבילה, מהרגע שהיא יצאה מהרחם של אמא שלה היא ידעה איך היא רוצה להכנס לחופה ואיזו שמלה היא רוצה.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נהיה עוד יותר קיצוניים - עושים מהחתונה עניין הרבה יותר גדול ממה שבאמת חשוב. הרבה אנשים מרויחים מכך הרבה מאוד כסף.

סה"כ האורחים ישכחו את הטכס בין 2-24 שעות לאחר שיסתיים, אתה תשכח אותו לוך שבוע-שבועיים. הבעיה היא שאצל הרבה זוגות חשבון הבנק זוכר את הטכס שנים רבות, נתקלתי בזוגות שהתגרשו לפני שסיימו לשלם את ההלואה שנטלו לצורך החתונה.

לכן - לא כל כך משנה מה תבחר לעשות במסיבה, העיקר לא לבזבז כסף מיותר ולא להיות מגוחך.

ועוד הערה - לבחור רב שעורך טכס נחמד ומודרני, שלא יהיה נודניק שעורך טכס אין סופי שמותח את גבולות הסבלנות של הזוג, המשפחה והאורחים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל באמת שאני לא מבין איך מישהו אנטי ממסד דתי כמוך משתף כך פעולה עם הרבנות... (אלא אם גם בזה אתה הולך לקראת זוגתך).

פרנקוס, קהילת האתיאיסטים הליברלים עוצרת נשימתה עד לתשובה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו היינו בקבלת הפנים כל הזמן! (אפילו הגענו יחסית ראשונים).

זה היה ממש כיף!

ראיתי חברים שלא ראיתי די הרבה זמן ויצא לי לדבר איתם די הרבה. (מה שלא היה קורה אם לא הייתי בקבלת פנים).

הסתובבנו (בנפרד) ואמרנו שלום כמעט לכל האורחים. (עשינו את זה במקום הסיבוב המוזר הזה בין השולחנות בזמן האוכל:shock: ).

מבחינתי זה היה יותר כיף מהריקודים. (אני בכללי לא מת על ריקודים).

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני בכלל לא מבין את עניין העצמת הדרמטיות בחתונות. לא כניסה מאוחרת, לא יונים מאולפות

ולא ילדות מאולפות עם קוקיות וסלי פרחים. חרוש וילדותי. גם ככה הזוג נמצא במרכז והכל סביבו אז למה השואו המיותר?

אשתי ואני הסתובבנו בין כולם עוד משלב מוקדם (כמו שאמרו על חתונה בחורף, מסיימים לצלם מוקדם ואז יש מלא זמן מת),

אפילו עשינו את זה בנפרד בחלק מהזמן כדי להיות זמן גם אורחים שפחות קשורים לשנינו.

זה היה משוחרר, נעים לכולם (אורחים אמרו לי "כל הכבוד שאתם מקבלים אורחים באופן אישי,

זה מכובד ונותן לאורחים הרגשה טובה"). מאחר ואני רקדן גרוע ומשתכר גרוע עוד יותר, הייתי סאחי והמשכתי עם המינגלינג

כמעט לכל אורך האירוע. ישבתי עם האורחים, אכלתי מהאוכל שלהם, תענוג :-)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אלך על הצעה אחרת שיכול מאוד להיות שלא תאהב אבל זאת גם אופצייה...

אני ואישתי נפרדנו לפני החתונה לשבוע בלי טלפונים ובלי אס אמ אסים. כל אחד עם החברה שלו נהנים וחוגגים את השבוע האחרון שלנו בתור רווקים. כשהגענו לחתונה עד הפגישה לפני הכניסה לחופה לא התראינו (היא הייתה בצד אחד של האולם ואני בצד השני כל אחד עם החברים שלו, מדברים ומסתחבקים ברגעים האחרונים)

רק לפני החופה נפגשנו והמתח והגעגוע מוסיפים לכניסה הדרמטית יחד לחופה (גם אצלכם וגם אצל האורחים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרנקוס, קהילת האתיאיסטים הליברלים עוצרת נשימתה עד לתשובה...

זה בשבילה.

אני באופן אישי לא רוצה שום קשר למוסד דפוק, גזעני, כוחני ומושחת כמו הרבנות.

מבחינתי (והצעתי לה את זה!) הייתי עושה טקס אתאיסטי שבו אני לוקח חבר אתאיסט, הוא "מנהל את הטקס" ואנחנו מצהירים ציבורית כזוג שאנחנו ביחד בגלל שאנחנו שהחלטנו להיות ואז להקריא "נדרים" מצחיקים שנכתוב ביחד, שמשקפים את הצורה שאנחנו רואים את הנישואין מנקודת מבט מוסרית, כקשר וחוזה בין שני אנשים שמתחייבים לא לשגע אחד את השני, לא לצעוק סתם, לסייע בהגעה למטרות והנחלת ערכים מסוימים לילדים.

במקביל, בשבוע הבא זה כבר יהיה בכל מקרה רשום בארץ כנישואין בחו"ל כי המשפחה שלה לוחצת והם לא חושבים שחתונה בחו"ל זה לגיטימי.

זה אומר שכל טקס שנעשה יהיה ענין חברתי יותר מכל דבר אחר.

אבל היא מאמינה באלוהים בלי לדעת למה (פשוט כי לימדו אותה להאמין) אז אני לא יכול ממש להתווכח.

יותר מובן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן לה לבחור, יהיה לך מספיק זמן להיות עם החברים הטובים גם אחרי העלייה לחופה.

אלא אם לך הטקס של החתונה הזאת חשוב לא פחות :lol: (ואז אתה צריך להפעיל את כושר ההסברים והתסריטים שהועלו)

SEAT LEON TSI 1.2 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...